جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/07/28 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - شنبه نسخه شماره 2886

 مهدي مهدوي کيا و غيبت دوهفته اي
 کاپيتان تيم ملي آسيب ديد  

مهدي مهدوي کيا بازيکن ايراني اينتراخت فرانکفورت در آخرين تمرين تيمش دچار آسيب ديدگي شد ، وي در خصوص وضعيت بوجود آمده گفت: آسيب ديدگي ام به گونه اي است که تا دو هفته نمي توانم براي تيمم بازي کنم. 
وي افزود : متاسفانه پس از تمرينات سختي که داشتيم، سه شنبه پيش از ناحيه عضلات پشت ران دچار آسيب ديدگي شدم و پس از عکسبرداري مشخص شد که عضله پايم پاره شده و بايد چند وقتي را استراحت کنم و بر اساس نظر پزشکان حداقل بايد دو هفته از ترکيب تيم به دور باشم. 
وي ادامه داد : در اين رابطه بايد چند روزي را استراحت کنم و به احتمال زياد از دو روز ديگر دويدن نرم را شروع مي کنم و بعد از آن با نظر پزشکان در تمرينات شرکت مي کنم. 
وي اضافه کرد : آمپول و سرم زدم و تا فردا کار فيزيوتراپي را ادامه خواهم داد.  مهدوي کيا در پاسخ به اين سوال که يک هفته تعطيلي در ليگ هاي اروپايي چقدر به ضرر اينتراخت تمام شد؟ گفت: تيم ما سه، چهار ملي پوش بيشتر ندارد. بازيکنان ژاپن ما هم مصدوم هستند و به ژاپن برنگشتند. من هم که به دليل اين که تيم ملي برنامه اي ندارد از اينتراخت جدا نشدم و در کل خللي در تمرينات ما ايجاد نشد. ضمن آن که بازي دوستانه  هم انجام داديم و از ما اسيد لاکتيک گرفته شد و مشکلي نداشتيم، هر چند که اگر ليگ تعطيل نمي شد، به نفع ما بود. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته