جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/10/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6293

  نوبخت:
 پرداخت 39 هزار و 500 ميليارد تومان براي پروژه‌ها در 9 ماه گذشته 

 رئيس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: براساس آمار 9 ماه گذشته از سال 39 هزار و 500 ميليارد تومان در همين شرايط تحريم براي طرح‌ها و پروژه‌هاي مختلف در سطح کشور پرداخت کرديم و هزاران ميليارد تومان ديگر تا ماه‌هاي آينده پرداخت مي‌شود.

به گزارش ايلنا به نقل از سازمان برنامه و بودجه، دکتر محمدباقر نوبخت عصر در آيين بهره‌برداري از 2 هزار واحد مسکن روستايي استان خراسان جنوبي که در روستاي «هج و نج» شهرستان بيرجند برگزار شد افزود: هرچند شرمنده ملت هستيم اما با همين منابع کوچک تلاش مي‌کنيم عمران و آباداني را به جاي جاي کشور ببريم.معاون رييس جمهوري با اشاره به افتتاح خط ريلي بين 2 شهر ميانه و بستان آباد به طول 132 کيلومتر گفت: همان روز مردم بستان آباد با دعوت رييس جمهوري به مشهد مقدس سفر کردند و قبل از آن هم در استان‌هاي گيلان، آذربايجان غربي، همدان و کرمانشاه همين سفر به مشهد مقدس انجام شد.

وي اظهار داشت: مراکز اين استان‌ها در سال‌هاي اخير به شبکه سراسري وصل شد و بيرجند هم به شبکه سراسري ريلي وصل خواهد شد.

دکتر نوبخت گفت: غير از ساخت 10 هزار واحد مسکوني که در تعهد بنياد مسکن و کميته امداد است با پشتيباني سازمان برنامه و بودجه در سراسر استان 970 ميليارد تومان از سوي دولت تعهد کرديم که در 2 سال براي طرح‌هاي زيرساختي استان پرداخت کنيم.

وي با بيان اينکه سهم امسال از اين رقم حدود 470 ميليارد تومان است افزود: از اين ميزان تاکنون 290 ميليارد تومان پرداخت و 180 ميليارد تومان تا پايان سال پرداخت مي‌شود.

وي گفت: سال آينده دريافتي همه افراد زيرپوشش کميته امداد و بهزيستي مانند 15 درصد افزايش حقوق کارکنان دولت، افزايش مي‌يابد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته