جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/10/17 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6300

 ميز خبر 

 برگزاري بزرگداشت شهيد سپهبد قاسم سليماني با حضور وزير نفت

آيين بزرگداشت سردار شهيد قاسم سليماني با حضور وزير نفت در محل نمازخانه ساختمان مرکزي وزارت نفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا، آيين گراميداشت سپهبد شهيد قاسم سليماني، با حضور بيژن زنگنه، وزير نفت و کارکنان اين وزارتخانه در نمازخانه ساختمان مرکزي برگزار شد.

حجت‌الاسلام مصطفي رنجبر شيرازي، رايزن فرهنگي ايران در سوريه، در اين مراسم به بيان شخصيت سردار شهيد سليماني پرداخت و گفت: شهيد سردار سليماني ماندگار و شهيد شاهد و ناظر است و روح پاکش در کنار شهدا، صالحين و صدقين است.

وي با اشاره به اينکه شهيد سليماني از زرق و برق دنيا به دور بود و به هيچ عنوان از دشمن هراسي نداشت، اظهار کرد: بدون شک انتقام سختي در انتظار مسببان اين جنايت است، اما وقتي مي‌گوييم انتقام سخت، به‌معناي بسته شدن راه‌هاي ديپلماسي نيست، بلکه انتقام ما با حکمت، درايت، شجاعت، امنيت، برنامه‌ريزي، دقت و ... خواهد بود. انتقام خواهيم گرفت و نخواهيم گذاشت سيستم‌هاي مرتبط با دشمن شب را آرام بخوابند.

اعطاي تسهيلات به‌منظور نوسازي ناوگان حمل‌ونقل فرآورده

شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران به‌منظور نوسازي ناوگان حمل‌ونقل فرآورده، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌اي را با بانک تجارت و شرکت صنعتي ماموت امضا کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي، با هدف نوسازي ناوگان حمل‌ونقل فرآورده‌هاي نفتي، تفاهم‌نامه‌ سه‌جانبه‌اي بين شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي، بانک تجارت و شرکت صنعتي ماموت با حضور امير وکيل‌زاده، مديرعامل شرکت ملي پخش، رضا دولت‌آبادي، مديرعامل بانک تجارت و مهرزاد فردوس، رئيس هيئت مديره گروه صنعتي ماموت و جمعي از مديران ارشد اين ادارات در ساختمان مرکزي بانک تجارت منعقد شد.مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي در اين آيين به‌روزرساني مخازن حمل فرآورده را يکي از ضرورت‌هاي توزيع فرآورده در کشور عنوان کرد و گفت: يکي از اهداف بزرگ اين تفاهم‌نامه افزايش ايمني ناوگان حمل‌ونقل است و بي‌شک براي مالکان، شرکت‌ها و بالتبع شرکت ماموت مزاياي زيادي خواهد داشت.وکيل‌زاده افزود: شرکت ملي پخش سال‌هاست با شرکت ماموت در زمينه گسترش ناوگان حمل‌ونقل همکاري داشته و قراردادها و تفاهم‌نامه‌هايي موفقيت‌آميز داشته است.مديرعامل بانک تجارت نيز در اين آيين گفت: در فاز نخست اين تفاهم‌نامه، حدود 2 هزار ميليار ريال براي تجهيز و نوسازي ناوگان حمل‌ونقل اختصاص داده است، نرخ اين قرارداد 12 درصد بوده و مدت بازپرداخت آن چهار ساله است.رضا دولت‌آبادي افزود: به‌منظور کمک به مصرف‌کننده، بازپرداخت اين وام به صورت پلکاني و غيريکنواخت ديده شده و به محض جمع‌آوري مدارک، در دو، سه روز اين تسهيلات پرداخت خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته