جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/10/17 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6300

 خبـــر 

 نامه کالدرون رسيد

تهديد به فسخ قرارداد

گابريل کالدرون بعد از آخرين ديدار پرسپوليس برابر نساجي مازندران ايران را به مقصد آرژانتين ترک کرد تا تعطيلات سال جديد ميلادي را پشت سر بگذارد.او اکنون از اين که باشگاه نتوانسته به تعهداتش عمل کند بسيار ناراحت است. در همين رابطه وکيل سوئيسي اين مربي اول ژانويه «11 دي » با ارسال نامه‌ي رسمي به باشگاه پرسپوليس اعلام کرده اين باشگاه به تعهدات مالي خود در قبال کالدرون عمل نکرده و از اين رو اين مربي مي‌تواند قراردادش را يک طرفه فسخ کند.

طبق برنامه قرار است پرسپوليسي‌ها روز پنج‌شنبه عازم قطر شوند تا اردويي 12 روزه در دوحه داشته باشند. البته قرار بر اين بود کالدرون در قطر به ساير پرسپوليسي محلق شود اما حالا که نامه‌ي تهديد فسخ او به باشگاه رسيده است به نظر مي‌رسد اگر پرسپوليسي‌ها نتوانند تعهدات مالي خود در قبال او را اجرايي کنند و شروطش را بپذيرند، کالدرون به قطر نخواهد رفت.

برانکو-تيم ملي کنسل، برانکو-پرسپوليس در فيفا!

استعفاي ناگهاني مهدي تاج از رياست فدراسيون فوتبال، مذاکره با برانکو براي قبول سرمربيگري تيم ملي را نيمه‌کاره گذاشت. در حالي که در تهران گمانه‌زني بر سر دلايل اين استعفا ادامه دارد و عده‌اي مي‌گويند بيماري رئيس فقط بهانه بود و او در جلسه سه‌جانبه‌اش با وزير و نمايندگان مجلس بعد از شنيدن يک سري حرف‌ها به اين جمع‌بندي رسيد که بهتر است ديگر نباشد و از يک جا‌هايي هم به او توصيه شد رفتنش از ماندنش، بيشتر به نفع خودش است. خارج از مرز‌هاي ايران، برانکو مذاکره با ايران را تمام شده تلقي مي‌کند.

از يک منبع آگاه شنيده شده با همکاري سفير ايران در کرواسي همه چيز خيلي خوب پيش مي‌رفت و برانکو اميدوار بود ابتدا مطالباتش را از پرسپوليس بگيرد و سپس با قرارداد تازه‌اي سرمربي تيم ملي شود، اما از تهران به او پيام دادند براي اينکه روي نيمکت تيم ملي بنشيند، ابتدا لازم است 500 هزار دلار از مطالبات خود به پرسپوليس تخفيف بدهد و سپس توقع يک و نيم ميليون دلاري‌اش از فدراسيون فوتبال را هم به 700 هزار تا يک ميليون يورو کاهش بدهد.نزديکان برانکو مي‌گويند ايوانکوويچ اين شرايط پيشنهادي جديد را به منزله پايان مذاکره مي‌داند و گفته حضورش در تيم ملي منتفي است. برانکو براي مطالباتش هم به فيفا مراجعه مي‌کند و پيش‌بيني خودش اين است که تا اسفند حکم بگيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته