جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/10/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6306

 خبر 

 نماينده زاهدان: مردم سيستان و بلوچستان مشکل اسکان دارند

نماينده مردم زاهدان در مجلس شوراي اسلامي مي‌گويد که مناطق سيل‌زده هنوز تخليه نشده‌اند و مردم سيستان و بلوچستان به اسکان، وسايل گرمايشي و مواد غذايي احتياج دارند. همچنين بيماران و سيل‌زدگاني وجود دارند که بايد از طريق بالگرد جابه‌جا شوند.

به گزارش ايرنا ، حسينعلي شهرياري، نماينده مردم زاهدان در مجلس شوراي اسلامي درباره وضعيت سيستان و بلوچستان در سيل اخير به اين منطقه، به ايرناپلاس خبر مي‌دهد: جنوب استان سيستان و بلوچستان خصوصا اطراف ايرانشهر و چابهار، مشکلات جدي‌اي وجود دارد. تعداد زيادي از مردم مجبور شدند خانه‌هايشان را ترک کنند. راه‌هاي مواصلاتي و سيستم مخابراتي در مناطق سيل‌زده مشکل پيدا کرده است و مردم با توجه به سرما و هواي بد، خانه‌هايشان را ترک کرده‌اند که مشکل دارند.

شهرياري با بيان اينکه مردم سيل‌زده سيستان و بلوچستان مشکل اسکان دارند، در ادامه اضافه کرد: در حاشيه شهر زاهدان نيز، خانه‌ها غالبا خشت و گلي هستند که وقتي باران شديدي مي‌بارد، از سقف خانه‌ها آب چکه مي‌کند. همچنين در بلوچستان مردم بالاي سقف خانه‌هايشان رفته‌اند، اما چون خانه‌ها خشتي، گلي و کپري هستند، ممکن است ريزش کنند.

با حکم وزير ارشاد؛

مديرکل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي منصوب شد

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در حکمي احسان‌الله حجتي را به‌عنوان مديرکل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي منصوب کرد.

به گزارش مهر، سيدعباس صالحي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با صدور حکمي، احسان‌الله حجتي را به‌عنوان مديرکل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي منصوب کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته