جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/10/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6306

 خبـــرنامه 

 انصاري‌فرد:

يک ترکيب کاملاً پرسپوليسي در باشگاه حاضر شده است

مديرعامل باشگاه پرسپوليس، گفت: با حضور يحيي گل ‌محمدي يک ترکيب کاملاً پرسپوليسي در باشگاه کنار هم قرار گرفته است.محمدحسن انصاري‌فرد در مورد انتخاب يحيي گل‌محمدي به عنوان سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: با توجه به اينکه کالدرون سرمربي آرژانتيني که شنبه شب به ما خبر نداده بود لطف خدا و حمايت هواداران باعث شد در اين دو روز در مورد جذب بازيکن با سرمربي توفيق حاصل شود. سرمربي‌اي که مورد رضايت هواداران است و اطمينان داريم با اين بازيکنان، کادر فني و هواداران مي‌توانيم به چهارمين قهرماني خود برسيم.

وي در مورد اينکه قرارداد گل‌محمدي چقدر است، گفت: ابتدا جا دارد از مجموعه باشگاه شهر خودرو تشکر کنم که همکاري خوبي با ما داشتند. در اين برهه سخت بود که سرمربي از يک تيم ليگ برتري ديگر جذب کنيم اما آنها اين همکاري را با ما داشتند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه رقم قرارداد چقدر است، گفت: در مورد اين موضوع قرار است او به باشگاه بيايد و صحبت کنيم پول رضايت‌نامه گل‌محمدي را به شهر خودرو داده‌ايم و مدت قرارداد ما يک سال و نيم است.انصاري‌فرد در مورد دستياران گل‌محمدي در پرسپوليس گفت: بايد در جلسه‌اي اين موضوع بررسي و او دستيارانش را معرفي کند.

وي در مورد جذب مهاجمان گفت: در حال حاضر اوساگونا را جذب کرده‌ايم، بايد از سعيد آذري مديرعامل باشگاه فولاد هم تشکر کنم که برخورد حرفه‌اي با ما داشت. ما هم با توجه به شرايط بايد يک مهاجم خوب را جذب مي‌کرديم، در تمام پست‌ها بازيکنان درجه يک داريم اما خط حمله را بايد تقويت مي‌کرديم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس ادامه داد: با گزينه‌هاي سرمربي‌گري پرسپوليس به خصوص يحيي گل‌محمدي اين موضوع را در ميان گذاشتيم و آنها هم گفتند خوب است و خوشبختانه توانستيم وي را جذب کنيم.انصاري‌فرد در مورد وضعيت افشين پيرواني در اين تيم گفت: تعريف‌هاي خوبي در مورد اختيارات کادر فني باشگاه داريم، پيرواني منصوب باشگاه است و به کار خود ادامه مي‌دهد. او از زماني که آمده موفق عمل کرده است حتي ديديد وقتي کالدرون گفت او را نمي‌خواهد اعلام کرد کنار مي‌روم.

وي عنوان کرد: پيرواني به کارش بازمي‌گردد خوشبختانه در حال حاضر يک ترکيب کاملاً پرسپوليسي در باشگاه حاضر است، خودم به عنوان مديرعامل بازيکن پرسپوليس بودم و کريم باقري، يحيي گل‌محمدي و افشين پيرواني هم در اين تيم حضور داشتند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه آيا کريم باقري در کادر فني حضور خواهد داشت گفت: انتخاب کادر بر عهده سرمربي تيم است، در مورد اين موضوع جلسه خواهيم داشت، بعيد به نظر مي‌رسد که يحيي گل‌محمدي، کريم باقري را با توجه به زحمت‌هايي که در اين چند سال براي پرسپوليس کشيده نخواهد و فکر نمي‌کنم مشکلي باشد.

هروي:

کاراته‌کاهاي ايران در شيلي به حق خود رسيدند

سرمربي تيم ملي کاراته گفت: کاراته کاهاي ايران در شيلي به حق خود رسيدند ولي هنوز کار ما در کسب سهميه المپيک 2020 تمام نشده است.شهرام هروي پس از عملکرد خوب ملي‌پوشان در کاراته وان سري A شيلي اظهار داشت: خدا را شکر در شيلي کاراته‌کاهاي ايران به حق خود رسيدند و امتيازات خوبي را در راه کسب سهميه بدست آوردند. کسب5 طلا و يک برنز نتايج خوبي بود که مسلما در ادامه راه کمک زيادي به تيم مردان و زنان ايران مي‌کند.

وي افزود: هنوز کار ما در کسب سهميه المپيک تمام نشده است. کمتر از دو هفته ديگر رقابت‌هاي کاراته وان پاريس آغاز مي‌شود. بايد در آن مسابقات نيز امتيازات لازم را کسب کنيم تا به اميد خدا با تمام توان خود را آماده حضور در المپيک 2020 کنيم.هروي ادامه داد: جا دارد از حمايت‌هاي وزارت ورزش و کميته ملي المپيک تشکر کنم که طي چند ماه اخير همواره يار و ياور فدراسيون کاراته بودند. با شرايط مالي فدراسيون، اعزام ورزشکاران به شيلي کار سختي بود اما با حمايت مسئولان ورزش، فدراسيون توانست تمام نفرات خود را به شيلي اعزام کند.سرمربي تيم ملي کاراته مردان ايران در پايان خاطرنشان کرد: اعضاي تيم ملي کاراته ايران ضمن ابراز همدردي با مردم به واسطه اتفاقات تلخ چند روز اخير، قهرماني در رقابت‌هاي کاراته وان شيلي را به سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني و درگذشتگان حادثه سقوط هواپيما تقديم مي‌کنند.

سرپرست جديد استقلال مشخص شد

مسئولان باشگاه استقلال با درخواست فرهاد مجيدي و بررسي شرايط سعيد رمضاني را به عنوان سرپرست تيم فوتبال استقلال انتخاب کردند. وي به جاي ستار همداني که از سمت خود استعفا کرده کار خود را آغاز خواهد کرد. همچنين ستار همداني بعد از استعفا از سرپرستي اين تيم به عنوان معاون اقتصادي باشگاه استقلال انتخاب شد. اين نفرات از امروز کار خود را آغاز خواهند کرد.

بررسي معادلات صعود تيم فوتبال «اميد»

نتايج به دست آمده در بازيهاي مسابقات مقدماتي المپيک 2020 توکيو باعث شد شانس صعود تيم فوتبال اميد به حداقل برسد اما ايران هنوز روي کاغذ شانس دارد.

به گزارش مهر، شکست دو بر يک تيم فوتبال المپيک ايران مقابل کره جنوبي در دومين بازي از مرحله گروهي مسابقات انتخابي المپيک 2020 توکيو و متعاقب آن پيروزي دو بر صفر ازبکستان مقابل چين باعث شد تا شانس تيم چين براي صعود کاملاً از بين رفته و شانس تيم ايران به حداقل برسد.در روز پاياني مرحله گروهي مسابقات در روز چهارشنبه، تيم کشورمان مقابل چين به ميدان مي‌رود و ازبکستان با کره جنوبي ديدار مي‌کند. ازبکستاني که حتي با يک مساوي صعودش به مرحله بعدي مسابقات را قطعي مي‌کند.کره جنوبي با 2 پيروزي در 2 بازي اول و رسيدن به امتياز 6، صعودش به مرحله بعدي را قطعي کرده و بازي آخر براي اين تيم جنبه تشريفاتي دارد. ازبکستان نيز مي‌تواند با يک مساوي و کسب تنها يک امتياز صعودش را مسجل کرده تا نتيجه بازي ايران و چين هيچ تأثيري بر جدول نداشته باشد.تنها اتفاقي که صعود ايران به مرحله بعدي را ممکن مي‌سازد، شکست ازبکستان و پيروزي ايران با تفاضل بيشتر از يک گل مقابل چين است.ازبکستاني‌ها با تفاضل مثبت 2 گل 4 امتيازي هستند و با فرض اين که با حداقل نتيجه ممکن شکست بخورند، تفاضل گل آنها مثبت يک مي‌شود و اين در حالي است که تفاضل گل تيم کشورمان منفي يک است. پيروزي يک بر صفر تيم ايران نيز تنها در صورتي کارساز مي‌شود که کره جنوبي بتواند ازبکستان را با تفاضل بيشتر از 2 گل شکست دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته