جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/10/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 6311

  مقاله 

 از بالشت هاي تأن انرژي بگيريد

مهسا خدامراد

بسياري از ما انسان‌ها براي خريد کلکسيون منزل هيچ دقتي نداريم و بدون شناخت فلسفه رنگ‌ها به خريد وسايل خانه اقدام مي‌کنيم و در طراحي‌هاي گوناگون همانند يک معمار داخلي به فضاي درون خانه از نظر خودمان جان مي‌بخشيم. اما بهتر است بدانيد که بسياري از رنگ‌ها در حين ايجاد انرژي در انسان‌ها مي‌تواند آرامش خاطر را از آنان سلب کند و مثل خوره با روح و روان آدميان بازي کنند، همچنين در کنار تمام موارد نام برده شده مي‌توانند منجر به بروز بيماري‌هاي گوناگون يا تشديد آنان در شما شوند.

به عقيده بسياري از متخصصان پزشکي رنگ سياه مي‌تواند منجر به افزايش ترس، استرس، غمگيني و کاهش وزن افراد خواهد شد.

بسياري از افراد از رنگ قرمز براي تهيه وسايل خانه خود استفاده مي‌کنند و به اين رنگ علاقه خاصي نشان مي‌دهند، اما بايد بدانيد که اين رنگ به شدت احساس خشم و عصبانيت را در شما تحريک مي‌کند و خوابيدن روي بالش يا ملحفه قرمز رنگ مي‌تواند خشم، عصبانيت و استرس شما را بيشتر کند.

رنگ آبي باعث افزايش صلح، امنيت و نظم در ميان جامعه مي‌شود و خوابيدن روي بالش آبي رنگ مي‌تواند احساس شادي، کاهش ضربان قلب، کاهش حرارت بدن و نشاط را در شما تشديد کند. در ضمن بهتر است به ياد داشته باشيد استفاده از اين رنگ باعث کاهش وزن شما مي‌شود.

رنگ سبز نماد خوشبختي، سلامتي، آرامش و حسادت است .خوابيدن روي بالش سبز رنگ باعث کاهش درد‌هاي گوارشي و کاهش استرس درشما خواهد شد.

رنگ زرد باعث افزايش شادي در شما مي‌شود، اما نسبت به بقيه رنگ‌ها باعث خشم، رنجيدگي خاطر، خستگي و ضعيف شدن چشم‌ها مي‌شود حتي خوابيدن روي بالش زرد رنگ با تغيير اختلالات بينايي همراه است، ولي در افزايش سوخت و ساز بدن تاثير فوق العاده‌اي دارد.

رنگ صورتي باعث افزايش احساس خشم و کينه در شما مي‌شود و همچنين استفاده از ملحفه‌هاي صورتي رنگ مي‌تواند انرژي شما را به حداقل رسانده و يک روز کسل کننده براي شما ايجاد کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته