جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/08/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران شنبه نسخه شماره 2892

 غير رسمي 

 مخالفت فيفا با نامزدي علي آبادي
شنيديم که برخي اخبار دريافتي حکايت از آن دارد که فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) با حضور محمد علي آبادي ، رئيس سازمان تربيت بدني در انتخابات فدراسيون فوتبال مخالف است. گويا حضور علي آبادي که نقش مستقيمي در برکناري محمد دادکان، رئيس پيشين فدراسيون داشته و از سويي، رئيس سازمان ورزش نيز به شمار مي رود، موجبات نگراني فيفا و شائبه دخالت مستقيم در امر فوتبال از سوي دولت را در پي داشته است. البته اين در شرايطي است که در اساسنامه اين فدراسيون، چنين حضوري منع قانوني ندارد. انتخابات فدراسيون فوتبال 15 آذر ماه برگزار شود.
بد آموزي هاي رقابت هاي انتخاباتي براي نوجوانان
شنيده مي شود که دانش آموز يکي از مدارس در سمنان براي تبليغ خود در انتخابات شوراهاي دانش آموزي اقدام به ارائه برنامه هايي قابل تامل کرده است. اين دانش آموز که خود را کانديداي اصلح معرفي کرده در اين اقدام تبليغي  10برنامه عجيب و غريب از جمله حذف دروس رياضي و علوم مطرح کرده است. وي اجراي طرح تعويض مبصرهاي فرسوده، طرح کاهش امتحانات،تبديل کتابخانه به قهوخانه، حذف درس هاي رياضي و علوم از برنامه هفتگي و افزايش زمان زنگ ورزش تا پنج برابر را از جمله اين برنامه هاي خود ذکر کرده است. اين داوطلب عضويت در شوراهاي دانش آموزي، همچنين تعويض تخته سياه با سينماي خانگي، جايگزيني تخت خواب به جاي ميز و نيمکت، سه روز اخراج براي شاگردان اول تا سوم هر کلاس، اهداي جوائز ارزنده به تنبل ترين ها را از ديگر برنامه هاي کاري خود در شوراي دانش آموزي برشمرده است. انتخابات شوراهاي دانش آموزي روز سه شنبه گذشته در يک هزار و  115واحد آموزشي استان سمنان برگزار شد.
اعتراف گروهک منحله دمکرات به اقدامات تروريستي خود
آخرين شنيده اينکه گروهک حزب منحله دمکرات کردستان باصدور اطلاعيه اي مسووليت ترور يکي از شهروندان استان کردستان را پذيرفت و رسما بر تداوم فعاليت هاي تروريستي اين گروه صحه گذاشت. در اطلاعيه اين گروه تروريستي که در پايگاه اينترنتي وابسته به آن منتشر شد از عاملين ترور شهيد "ناصر بيگلري " به عنوان عناصر فعال گروهک دمکرات ياد شده است. شهيد بيگلري از کارکنان بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، دي ماه سال گذشته در شهر سنندج طي يک اقدام تروريستي به درجه رفيع شهادت نايل آمد، اما عاملان و رابطين اين اقدام تروريستي به زودي توسط نيروهاي امنيتي شناسايي وتحويل دستگاه قضايي شدند که پس از اعتراف صريح به اقدام تروريستي محاکمه و مجازات شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته