جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/08/06 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2893

  علي توفيق سرمربي تيم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي :
 دانشگاه آزاد اسلامي را در دور برگشت ببينيد 

علي توفيق سرمربي تيم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي  پس از قبول شکست 65 بر 66 تيمش مقابل تيم گل گهر سيرجان گفت: طبعا بعد از رقم خوردن يک شکست نمي توان نظر مثبتي داشت. تيم دانشگاه آزاد اسلامي در اين ديدار بد بازي کرد اما بر خلاف ما حريف در لحظات حساس از موقعيت هاي خود به خوبي استفاده کرد. 
وي افزود : به اعتقاد من واقعيت بسکتبال هر دو تيم همان چيزي بود که به نمايش درآمد. هر دو تيم با بهره گيري از يک تيم کاملا ايراني به ميدان آمدند و در حالي که تا ثانيه هاي پاياني براي کسب پيروزي تلاش مي کردند در نهايت شاهد کسب نتيجه پاياني شدند. 
وي استفاده تيم گل گهر از پنالتي هاي به ثمر نشسته را مهم ترين عامل کسب پيروزي براي حريف دانست واظهار داشت: بازيکنان تيم دانشگاه آزاد اسلامي به دليل استرس و هيجان ناشي از بازي در لحظات پاياني نتوانستند از فرصت هاي خود به درستي استفاده کنند اما بايد بگويم در طول بازي با تيم گل گهر بازيکنان تيم دقيقا کاري را که مي خواستم انجام دادند و من از عملکرد آنها راضي هستم. 
سرمربي تيم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي بضاعت کلي تيمش را نفرات حال حاضر دانست و افزود: اگر بخواهيم واقع بينانه به شرايط تيم نگاه کنيم بايد بپذيريم که بضاعت ما با جدايي 5 بازيکن تاثيرگذار از جمله شاهسوند، عامل خبازان و طلوع باقري همين است. با اين وجود من از عملکرد تيم کاملا راضي هستم و البته اميد من به آغاز مرحله برگشت مسابقات است و زماني که غالب تيم ها شرايط بهتري پيدا کند. 
توفيق در پايان ابراز اميدواري کرد شکست هاي موجود باعث نشود تا تيم دانشگاه آزاد اسلامي از مسير خود منحرف شود. ضمن اين که بروز هر اتفاقي را منوط به نتايج هفته هاي باقي مانده کرد. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته