جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1399/03/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6397

 ميز خبر 

 شهردار نظرآباد :

تسريع در اجراي پروژه هاي عمراني شهري در دستور کار معاونين و مسئولين قرار گيرد

نظرآباد:سيروس رنجبر کهن

به گزارش روابط عمومي شهرداري؛ جلسه شوراي معاونين شهرداري نظرآباد با هدف بررسي مشکلات شهر و مطالبات شهروندان برگزار شد.در ابتداي اين جلسه مصوبات جلسات گذشته پيرامون موضوعات عمراني، فرهنگي و حوزه بحران شهر نظرآباد مورد بررسي قرار گرفت.

مهندس عسگري شهردارنظرآباد شوراي معاونين را حلقه مشورتي مديريت شهرداري در راستاي ارتقاي کيفيت خدمت رساني به شهر و شهروندان عنوان کرد و گفت: چندين موضوع در شوراي معاونين مصوب شد که خوشبختانه شاهد پيگيري و اجراي مصوبات از سوي هريک از حوزه هاي مربوطه بوده ايم.

عسگري ادامه داد: اين فرآيند در تسهيل و تسريع سرعت اجراي طرح ها و پروژه ها و خدمت رساني به شهروندان تاثير به سزايي داشته است. شهردار نظرآباد با بيان اينکه تسريع دراجراي پروژه هاي عمراني شهري در دستور کار معاونين قرار داد و گفت: تمامي طرح‌هاي عمراني و خدماتي بايد دربازه زماني تعريف شده و با کيفيت مناسب به اجرا دربيايد.

وي در پايان خاطرنشان کرد:جلسات شوراي معاونين يکي ازراهکارهاي تاثيرگذار براي حل و فصل و تسريع رسيدگي به مشکلات شهر محسوب مي‌شود که به طور مستمر برگزار مي‌گردد.

معاون راهداري استان اصفهان:

آغاز عمليات لکه‌گيري و روکش آسفالت محورهاي شرياني استان اصفهان

اصفهان -راعي

معاون راهداري استان اصفهان از آغاز عمليات لکه‌گيري و روکش آسفالت محورهاي شرياني استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، فرزاد دادخواه اظهار کرد: بهسازي و ارتقا سطح کيفي رويه آسفالت محورهاي مواصلاتي استان اصفهان به ويژه محورهاي پرتردد ،نقشي مهمي در ايمني تردد و رضايتمندي کاربران جاده اي دارد.وي با اشاره به شروع اجراي عمليات گسترده لکه گيري و روکش آسفالت محورهاي شرياني با توجه به مساعد شدن هوا و کاهش محدوديت‌ها توسط ستاد مبارزه با کرونا دراستان اصفهان تصريح کرد: مقاطع اولويت‌دار آسيب ديده در محورهاي شرياني و اصلي استان اصفهان تحت پوشش اين طرح قرار خواهند گرفت.

دادخواه خاطرنشان کرد: هم اکنون عمليات آسفالت محور زواره-اردستان به طول 5 کيلومتر با اعتباري بالغ بر 2 ميليارد تومان، عمليات بازيافت سرد قطعه سوم آسفالت محور اردستان-نايين به طول 3.5 کيلومتر با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد تومان، عمليات لکه‌گيري محور شرياني نجف آباد-خميني شهر به طول 10 کيلومتر با اعتباري بالغ بر3 ميليارد تومان و عمليات آسفالت و لکه‌گيري محور وزوان-ميمه-دليجان تا انتهاي حوزه استحفاظي استان اصفهان با اعتباري بالغ بر 5 ميليارد تومان آغاز شده است.

معاون راهداري استان اصفهان با اشاره به آغاز عمليات لکه‌گيري و روکش آسفالت بادرود-اردستان به طول 14 کيلومتر با اعتباري بالغ بر 3.5 ميليارد تومان، اضافه کرد: عمليات لکه گيري و روکش آسفالت محور تيران_داران به طول 18 کيلومتر با اعتباري بالغ بر 5.4 ميليارد تومان در اوايل خردادماه آغاز مي‌شود.

دادخواه همچنين به عمليات آسفالت و لکه‌گيري تقاطع‌ها و دوربرگردان‌هاي واقع در محورهاي شرياني استان اصفهان اشاره کرد و افزود: بيش از دو ميليارد تومان اعتبار براي اجراي اين پروژه در نظر گرفته شده و برنامه ريزي براي برگزاري مناقصات ساير محورها نيز در حال انجام است.

وي از عمليات اجراي روکش حفاظتي راه هاي فرعي و روستايي در سطح استان اصفهان در نيمه اول خردادماه خبر داد.

معاون راهداري اداره کل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان ادامه داد: ساير پروژه هاي تعريف شده در محورهاي مواصلاتي استان اصفهان نيز پس از طي فرآينده هاي اداري آغاز به کار خواهند کرد.

وي ابراز اميدواري کرد:با تخصيص اعتبار لازم براي اجراي پروژه هاي سطح استان، سرعت اجراي پروژه افزايش يافته و موجبات رضايتمندي و آرامش مردم را فراهم آورد.

آغاز شستشوي مجدد پست‌هاي برق در آبادان، خرمشهر و شادگان

اهواز-محمدي

مدير امور بهره برداري ناحيه جنوب شرکت برق منطقه اي خوزستان گفت:هرساله بطور عادي پست‌هاي برق اين ناحيه 2 بار شستشو مي‌شود اما در برخي از مناطق که آلودگي بالايي دارد اين رقم ممکن است به سالي بيش از پنج مرتبه افزايش پيدا کند.

رضا جعفري بيان کرد: شستشوي پست‌هاي برق ناحيه جنوب با تلاش پرسنل عملياتي شروع شده تا در کمترين زمان ممکن تاثيرات مخرب گرد و خاک هاي بر روي تجهيزات برق شستشو و در پايداري شبکه برق براي فصل گرم خللي وارد نشود.

وي افزاود: اجراي اين برنامه براي سه ماهه اول سال جاري مي باشد که همزمان با اجراي آن، کليه موارد مربوط به گداختگي تجهيزات و خطوط برق که از اولويت برخوردار هستند، برطرف مي‌شود.مدير امور بهره برداري ناحيه جنوب شرکت برق منطقه اي خوزستان با بيان اينکه در حالت عادي پست‌هاي برق 2 بار شستشو مي‌شوند، تصريح کرد: در سال‌هاي اخير به دليل شدت و غلظت گرد و خاک در ناحيه جنوب (آبادان ، خرمشهر، شادگان ، اروند ، چوئبده ، مينوشهر، دارخوين و شلمچه) و اثرات آن بر شبکه برق، تجهيزات بصورت متوالي به شستشو نياز دارند که اين امر ممکن است تا بيش از پنج مرتبه هم در برخي از پست‎ها در سال افزايش پيدا کند تا در امر برق رساني و پايداري شبکه مشکلي ايجاد نشود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته