جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/08/13 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2899

 محسن خليلي مهاجم تيم پرسپوليس :
 نمي توان در تمام بازي ها گل زد  

محسن خليلي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس درباره پيروزي تيم ا ش برابر مس کرمان گفت: پرسپوليس کاملا مستحق و شايسته اين پيروزي ارزشمند بود. 
وي افزود: نمايش پرسپوليس در اين بازي قابل قبول بود. ما به خصوص در نيمه دوم بازي بسيار خوب و هماهنگي را به نمايش گذاشته و موفق به کسب 3 امتياز ديگر شديم. در اين شرايط حساس نياز مبرمي به اين پيروزي داشتيم و اکنون با آرامش بيشتري به مصاف حريفان خواهيم رفت. 
وي ادامه داد : هر دو تيم در اين ديدار بازي رو به جلو و رواني را به نمايش گذاشتند و همين بر جذابيت بازي افزود. به هر حال مس يک تيم قدرتمند و هماهنگ است که بازي خوبي را در ورزشگاه آزادي و مقابل اين تعداد تماشاگر به نمايش گذاشت.آنها سعي داشتند تا با بستن بازي و استفاده از ضد حملات با يک تساوي تهران را ترک کنند که تا دقايق پايان بازي به خواسته خود رسيدند. 
خليلي تصريح کرد: بازيکنان مس بيشتر به دنبال حفظ دروازه خود بودند و سعي داشتند با ارايه يک بازي بيشتر تدافعي به خواسته خود که کسب يک امتياز بود برسند. اما تمام فکر و ذهن ما تنها پيروزي و کسب 3 امتياز بود که تا آخرين لحظه بازي براي رسيدن به آن تلاش کرديم. تعويض کادر فني که عباس آقايي را به جاي محمد نصرتي به بازي فرستاد نشان دهنده اين طرز تفکر و ميل آنها به پيروزي بود. 
وي افزود: همين انگيزه و روحيه بالا و همچنين تشويق و حمايت بدون وقفه تماشاگران منجر به پيروزي ما شد. فکر مي کنم اين نتيجه کاملا عادلانه بود و از هر لحاظ شايسته اين پيروزي بوديم. 
مهاجم پرسپوليس تاکيد کرد: در اين بازي بازيکنان ما بسيار هماهنگ و يکدل بودند. موفقيت پرسپوليس براي تمام بازيکنان بر هر چيزي ارجح بود و خوشبختانه اين روحيه جمعي موجب کسب اين پيروزي ارزشمند بود. بايد سعي کنيم تا اين روحيه و هماهنگي را حفظ کرده و در هفته هاي آينده نيز با همين تفکر به مصاف حريفان برويم. 
خليلي درباره متوقف شدن روند گلزني اش گفت: يک مهاجم نمي تواند در تمام بازي ها گلزني کند. من تمام سعي ام را براي گل زدن به کار گرفتم اما بدشانس بودم و نتوانستم به هدفم برسم. ضربه اي که بر روي پاس زيباي فراز فاطمي زدم مي توانست به گل تبديل شود اما بدشانس بودم که اين ضربه به تير دروازه برخورد کرد. به هر حال مهم پيروزي تيم بود که به اين هدف رسيديم. 
خليلي در پاسخ به اين سوال که چرا پرسپوليس بازي زيبايي را به نمايش نگذاشت گفت: به نظرم پرسپوليس بسيار روان و تهاجمي بازي کرد. ما دراين بازي چندين موقعيت خوب گلزني داشتيم ودر صورت استفاده مي توانستيم با اختلاف بيشتري حريف را شکست دهيم. البته بايد توجه داشت که مس در اين فصل نتايج خوبي را در برابر تيم هاي بزرگ گرفته و حريف دست و پا بسته اي براي ما نبود. ما يک بازي دشوار و سنگين را پشت سر گذاشتيم که نتيجه آن بيش از هر چيز ديگري برايمان اهميت داشت. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته