جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/08/14 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه(شهادت امام جعفرصادق(ع) را تسليت مي گوييم) نسخه شماره 2900

 غير رسمي 


  انتشار  روزنامه کارگزاران در آستانه انتخابات
شنيديم که روزنامه کارگزاران ارگان رسمي حزب کارگزاران که مدتي پيش به دليل مشکلات مالي انتشار آن متوقف شده بود، قرار است در آستانه انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي انتشار خود را از سر گيرد.  "هدايت آقايي" از اعضاي شوراي مرکزي حزب کارگزاران سازندگي نيز با تاييد اين مطلب گفته است: انتشار روزنامه کارگزاران به دليل مشکلات به صورت موقت متوقف شده بود که با رفع اين مشکلات انتظار مي رود طي ماه هاي آينده انتشار آن دوباره از سر گرفته شود.
 هواپيماي تشريفاتي از لانه خارج شد
شنيده مي شود که هواپيماي ايرباس 321 تشريفات که توسط دولت سيد محمد خاتمي خريداري شده بود اما در دولت احمدي نژاد تحويل جمهوري اسلامي ايران شد اين روزها به تازگي دوران در لانه ماندن را پشت سر گذاشته و در سفرهاي مقامات جمهوري اسلامي ايران آغاز به کار کرده است.به گزارش عصر ايران، مسوولان هواپيمايي و آشيانه جمهوري اسلامي ايران به مسوولان دولتي توصيه کردند که از اين هواپيما استفاده شود زيرا هزينه هاي درجا ماندن و نگهداري آن بسيار سنگين است.به تازگي اين هواپيما پروازهاي خود در سفرهاي خارجي مسوولان دولتي را آغاز کرده و پرويز داودي معاون اول رييس جمهوري نيز به تازگي نخستين مقام عالي رتبه دولتي بود که با اين هواپيماي تشريفات به يکي از کشوهاي آسياي مرکزي سفر کرد.بر اساس برخي شنيده ها قرار است اين هواپيما در سفرهاي بعدي محمود احمدي نژاد رييس جمهوري نيز مورد استفاده قرار 'گيرد.يادآور مي شود در ابتداي دولت نهم برخي مسوولان دولتي استفاده از اين هواپيما را امري طاغوتي دانسته و دولت خاتمي را به دليل خريد و تجهيز آن ، تقبيح کرده بودند .
 ابهام درباره حضور لاريجاني در انتخابات آتي
شنيده ها حاکيست، در حالي که برخي فعالان سياسي از انجام رايزني هايي براي همراه ساختن علي لاريجاني دبير سابق شوراي عالي امنيت ملي در انتخابات آينده خبر مي دهند ، حضور اين فعال سياسي در انتخابات آينده مجلس به عنوان داوطلب همچنان نامشخص است. حبيب الله عسگراولادي عضو ارشد حزب موتلفه اسلامي در اين باره به ايرنا گفته است: هنوز آقاي لاريجاني در خصوص اين که نامزد مجلس مي شود يا نه اظهار نظر نکرده است. همزمان يک عضو فراکسيون موسوم به اصولگرايان مستقل از مذاکره با علي لاريجاني براي شرکت در انتخابات مجلس هشتم خبر داد. سيد محمود مدني ضمن تاييد ديدار و تبادل نظر اين فراکسيون با لاريجاني ادامه داد: هنوز براي اظهار نظر قطعي در خصوص بودن يا نبودن دبير سابق شوراي امنيت ملي در انتخابات مجلس هشتم زود است .
 بارنامه هاي جعلي و محموله هاي برنج تايلندي
آخرين شنيده اينکه قيمت پايين برنج تايلندي و فراواني آن درسطح شهرهاي مختلف کشور موجب شده تا قاچاقچيان با تهيه بارنامه هاي جعلي اين اقلام را از بندر عباس ، بندرامام (ره ) و تهران به مقصد بانه حمل کنند. يک مقام آگاه در امر مبارزه با قاچاق گفته است:قاچاقچيان در کمال ناباوري برنج تايلندي که فقط واردکننده اصلي آن دولت است، را با ميزان اندکي برنج پاکستاني (نوع مرغوب تر) مخلوط کرده و با نام برنج پاکستاني در سطح داخل و ياخارج از مرزها به فروش مي رسانند .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته