جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1399/06/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6488

 تريبون  

 رئيس دانشگاه علوم پزشکي مازندران:

شاهد ثبات نسبي انتقال کرونا در مازندران هستيم

ساري-رقيه سامع

رئيس دانشگاه علوم پزشکي مازندران، گفت: شاهد ثبات نسبي در انتقال و ابتلاي به کرونا ويروس در استان هستيم.

سيدعباس موسوي در جلسه ستاد استاني مقابله و مهار کرونا ويروس با اظهار اينکه رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي تنها راه روند کاهش بيماري است، استفاده از ماسک و فاصله گذاري اجتماعي را راهکاري مناسب براي مديريت و کنترل بيماري ذکر کرد.

وي با بيان اينکه در حال حاضر 650 بيمار مبتلا به کرونا در بيمارستان‌هاي استان بستري هستند که 150 بيمار داراي وضعيت حاد تنفسي هستند، اظهار داشت:رعايت نکردن موارد بهداشتي و ساده انگاري سبب شيوع موج دوم کرونا در استان شده است.

وي همچنين از تأمين و توزيع واکسن آنفولانزا براي گروه‌هاي هدف شامل افراد مسن و بيماران زمين‌هاي و کودکان زير پنج سال خبر داد و گفت:نيازي به تزريق واکسن براي همگان نيست.

احمد حسين زادگان استاندار مازندران نيز با اظهار اينکه ساده گرفتن پروتکل‌هاي بهداشتي توسط برخي‌ها از جمله دلايل شيوع موج دوم کرونا در استان بوده است، تشديد نظارت از سوي دستگاه‌هاي متولي و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي را امري ضروري دانست.

وي خواستار برخورد جدي و شديد با واحدهاي متخلف صنفي شد و از تعيين ناظران معين براي نظارت بر عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي در سطح استان خبر داد و گفت: بيشتر واحدهاي صنفي پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت مي‌کنند.استاندار مازندران همچنين بر لزوم تأمين تجهيزات آموزشي، گوشي و تبلت براي دانش آموزان نيازمند تاکيد کرد و گفت:40 هزار دانش آموز استان فاقد تجهيزات آموزشي هوشمند هستند.

وي از واحدهاي صنفي، خيران و نهادهاي مالي خواست تا براي تأمين تجهيزات آموزشي ويژه دانش آموزان نيازمند وارد عمل شوند.

با همت شركت نفت و گاز مسجدسليمان؛

2خيابان پر جمعيت شهر مسجدسليمان روشن شد

اهواز-محمدي

در اقدامي ارزشمند و به منظور افزايش سطح امنيت و تسهيل در تردد شهروندان ، عمليات خريد و نصب چراغ‌هاي LED خياباني پايه هاي روشنايي در 2 محله‌ي پرجمعيت شهر مسجدسليمان توسط شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان انجام شد.در اقدامي ارزشمند و به منظور افزايش سطح امنيت و تسهيل در تردد شهروندان ، عمليات خريد و نصب چراغ‌هاي LED خياباني پايه هاي روشنايي در 2 محله‌ي پرجمعيت شهر مسجدسليمان توسط شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان انجام شد.مديرعامل شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با اعلام اين خبر اظهار داشت:اين اقدام به جهت افزايش سطح روشنايي خيابان‌ها و محلات مختلف شهري و افزايش امنيت تردد شهروندان در راستاي عمل به مسئوليت‌هاي اجتماعي صنعت نفت صورت گرفت .

مهندس قباد ناصري افزود : طي اين اقدام با هماهنگي مديريت توزيع برق شهرستان ، تعداد 130 چراغ روشنايي LED 150 وات در خيابان اصلي و کوچه‌هاي منطقه ي سي برنج که از ضعف نبود سيستم روشنايي رنج مي برد و همچنين چراغ هاي روشنايي بلوار هشت بنگله محدوده اداره مرکزي نفت تا ابتداي چهار راه مالکريم توسط همکاران اداره خدمات مهندسي و بهسازي اماکن اين شرکت نصب گرديد تا بدين ترتيب يکي ديگر از مشکلات اين شهر توسط شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان و در قالب مسئوليت‌هاي اجتماعي صنعت نفت مرتفع گردد.

نخستين کميته نظام پيشنهادها پس از تشکيل شرکت يکپارچه آب و فاضلاب استان اصفهان

اصفهان -راعي

نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها از ابتداي تاسيس تاکنون همانند نيروي پيشران و موتور محرکه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان عمل نموده به نحوي که نقطه شروع بسياري از طرح‌هاي بزرگ و کاربردي ، پيشنهادهاي ثبت شده در اين نظام مي‌باشد.

کميته جديد نظام پذيرش و بررسي پيشنهادهاي شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان آغاز به کار کرد.اين نخستين کميته نظام پيشنهادها پس از تشکيل شرکت يکپارچه آب و فاضلاب استان اصفهان مي‌باشد.

معاون منابع انساني و تحقيقات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ابتداي اين نشست گفت: نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها از ابتداي تاسيس تاکنون همانند نيروي پيشران و موتور محرکه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان عمل نموده به نحوي که نقطه شروع بسياري از طرح‌هاي بزرگ و کاربردي ، پيشنهادهاي ثبت شده در اين نظام مي‌باشد.

مجتبي قباديان به موضوع يکپارچه سازي شرکت‌هاي آبفاي اشاره کرد و گفت:پس از اجراي اين طرح، شرکت با موضوعات و چالش‌هاي جديدي رو به رو شده که نيازمند راهکارهاي فوري و عملي است.

رئيس کميته نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها افزود: نظام پيشنهادها فرصت استفاده از ظرفيت همه کارکنان را فراهم کرده و طي سال‌هاي اخير شعار سال شرکت که محور برنامه ريزي و حرکت يک سال شرکت است از بين پيشنهادهاي کارکنان انتخاب و اعلام مي‌شود.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار آذربايجان‌ شرقي:

مطالعه پلاک به پلاک بافت تاريخي تبريز ضروري است

تبريز-توفيقي

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار آذربايجان‌ شرقي با تاکيد بر حفظ بافت تاريخي تبريز، گفت: مطالعات پلاک به پلاک بافت قديمي و تاريخي اين کهن‌شهر ضروري است.

جواد رحمتي در جلسه بررسي ضوابط حريم منظر و بافت تاريخي تبريز، مطالعات بافت تاريخي را عاملي مؤثر در تثبيت سبک و جريان زندگي در بافت تاريخي تبريز دانست و اظهار کرد: در اين خصوص بايد با هماهنگي شهرداري و ميراث فرهنگي اقدامات اساسي و فوري انجام شود.

وي، مطالعه پلاک به پلاک بافت تاريخي تبريز را امري کارآمد در بررسي تخصصي و حفاظت از بافت تاريخي شهر عنوان و اضافه کرد: در اجراي مطالعات پلاک به پلاک بافت تاريخي تبريز لازم است تا ديدگاه اجتماعي و زيستي نيز در آن لحاظ شود.

رحمتي، ارائه مزايا و خدمات ويژه در راستاي افزايش رعايت ضوابط تاريخي و زيست‌پذير شدن بافت تاريخي شهر را از اقدامات مهم در راستاي حفاظت و صيانت از بافت تاريخي تبريز برشمرد و بر ارتقاء کيفيت زندگي بر مبناي رعايت واحدهاي همسايگي و تعلق ‌خاطر ساکنان تاکيد کرد.

وي با بيان اينکه نقطه اتصال کريدورهاي شهري معابر هستند، يادآوري کرد: از مهم‌ترين ساختارهاي معابر ساختمان‌ها هستند که لازم است در راستاي رعايت ضوابط بافت تاريخي تبريز، اراده‌اي همگاني لحاظ شود و اجراي ساختمان‌سازي براساس اين اصول صورت پذيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته