جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1399/06/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6488

 خبـــر 

 تکذيب خبر توافق پورتو با مدافع تيم ملي فوتبال ايران

يک سايت خبري نزديک به باشگاه پورتو، خبر توافق اين باشگاه با سيدمجيد حسيني مدافع ايراني تيم ترابوزان اسپور را تکذيب کرد.همزمان با درخواست باشگاه ترابوزان اسپور ترکيه براي تمديد قرارداد سيد مجيد حسيني مدافع ايراني خود، مدير برنامه اين بازيکن به يکباره اعلام کرد حسيني از دو باشگاه اندرلخت بلژيک و پورتو پرتغال پيشنهاد دارد.

انتشار اين مصاحبه کافي بود تا رسانه هاي پرتغال و ترکيه به انتشار خبرهاي مختلف از مذاکره اين مدافع ايراني و تيم پورتو بپردازند.ديروز هم سايت «ajansspor» ترکيه اعلام کرد باشگاه پورتو از مدت ها پيش حسيني را زير نظر داشته است و اين روزها هم در حال بررسي پيشنهاد ترابوزان براي انتقال اين مدافع ايراني است.

اين در حالي است که سايت «mercado_azul» که از رسانه هاي نزديک به باشگاه پورتو محسوب مي شود و خبرهاي داخلي و موثق اين باشگاه را منتشر مي کند، اقدام به تکذيب خبر توافق حسيني با پورتو کرده است.

اين سايت پرتغالي اعلام کرد پورتو نياز به يک مدافع وسط دارد ولي خبرهايي که درباره توافق با حسيني منتشر شده، صحيح نيست. اولويت باشگاه پورتو هم براي اين پست «اوتامندي» مدافع منچسترسيتي است و مذاکره با اين مدافع آرژانتيني کماکان ادامه دارد.

استقبال بيل از پيوستن به منچستريونايتد

بال ولزي رئال مادريد از احتمال حضورش در جمع شياطين سرخ استقبال مي‌کند.

آينده گرث بيل در رئال مادريد همچنان در هاله‌اي از ابهام است و گفته مي‌شود مديران اين باشگاه اسپانيايي به دنبال انتقال او به تيمي ديگر حتي به صورت قرضي هستند تا از شر پرداخت دستمزد هفتگي 600 هزار يورويي به اين بال ولزي خلاص شوند. اکنون خبر مي‌رسد که بازيکن مورد غضب رئال مادريد شايد در اين تابستان راهي منچستريونايتد شود.

نشريه «تايمز» انگليس گزارش داد گرث بيل از پيوستن قرضي به منچستريونايتد استقبال مي‌کند، اين در حالي است که منچستريونايتد پس از به بن‌بست خوردن مذاکراتش براي به خدمت گرفتن جيدون سانچو از بوروسيا دورتموند، اکنون به دنبال يافتن گزينه‌اي ديگر براي تقويت تيم تحت هدايت اولگنار سولسشاير است.

طبق اين گزارش، توافق احتمالي دو باشگاه منچستريونايتد و رئال مادريد براي انتقال قرضي گرث بيل به اولدترافورد البته بايد مورد موافقت اين بال ولزي هم قرار بگيرد، چون او مي‌خواهد در صورت انتقال به منچستريونايتد همچنان دستمزد ساليانه 15 ميليون يورويي‌اش پس از کسر ماليات را دريافت کند.

منچستريونايتد در ماه‌هاي اخير تلاش زيادي براي به خدمت گرفتن جيدون سانچو از بوروسيا دورتموند کرد، اما عدم توافق مالي طرفين بر سر انتقال اين هافبک انگليسي به جمع شياطين سرخ، مذاکرات را به بن‌بست کشاند. منچستريونايتد نمي‌خواهد رقمي بيش از 80 ميليون يورو براي جذب سانچو 20 ساله بپردازد که اين 40 ميليون يورو کمتر از رقم درخواستي باشگاه دورتموند براي فروش اين بازيکن است.

نشريه اسپانيايي «مارکا» هم اخيراً مدعي شده بود زين‌الدين زيدان که رابطه خيلي خوبي با گرث بيل ندارد، به مديران باشگاه رئال مادريد تأکيد کرده است که اين بازيکن بايد در تابستان سال جاري از جمع کهکشاني‌ها جدا و به باشگاهي ديگر واگذار شود.

گرث بيل که در سال 2013 با قراردادي شش ساله به ارزش 100 ميليون يورو (85.3 ميليون پوند) از تاتنهام به جمع سفيدپوشان مادريدي پيوست، عملکردش در اين تيم پر فراز و نشيب بوده است، هرچند نبايد نقش مصدوميت‌هاي پي‌درپي او را هم در اين بين ناديده گرفت.

او فصل اخير هم نقش پررنگي در تيم تحت هدايت زين‌الدين زيدان نداشت و تنها در 20 بازي از رقابت‌هاي مختلف براي رئالي‌ها به ميدان رفت و آمار سه گل زده و دو پاس گل را از خود برجاي گذاشت.

ملي‌پوش ولزي رئال که گفته است اگر از ليگ برتر انگليس پيشنهاد داشته باشد به آن فکر خواهد کرد، پيش از اين مورد توجه باشگاه‌هايي همچون چلسي و تاتنهام هم قرار داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته