جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/08/22 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - سه شنبه نسخه شماره 2906

 غير رسمي 


قول هاي نوذري به احمدي نژاد
شنيديم که سرپرست وزارت نفت به محمود احمدي نژاد قول داده است که بورس نفت را راه اندازي و به کشورهاي همسايه گاز صادر کند.  محمدجواد عاصمي پور قائم مقام مديرعامل شرکت ملي نفت ايران با اشاره به تاکيد و پيگيري احمدي نژاد براي راه اندازي بورس نفت ،افزود: مهندس غلامحسين نوذري قول اين کار را به رييس جمهوري داده است.
حضور شهرداري ها در بازار سياه بنزين
گفته مي شود که بعضي از مناطق شهرداري تهران براي جبران کمبود بنزين خودروهاي خود به تازگي به خريد بنزين تاکسي هاي در اختيارخود روي آورده و بخشي از سهميه 800ليتر ماهانه آنها را خريداري کرده تا به نوعي کمبود بنزين خودروهاي خدمات شهري را برطرف کند. شنيده ها حاکي است، شهرداري ها براي خريد هر ليتر بنزين آزاد تاکسي ها  250تومان به آنها پرداخت مي کنند.
فعاليت اوپک نفت همچنان در مرزهاي غربي ايران
شنيده مي شود که رفت وآمدهاي غيرقانوني تريلي هاي حامل نفت قاچاق در اطراف شهرهاي مرزي استان کردستان ،در نزديکي شهر سقز و در روستايي معروف به "اوپک "، ماه ها است که همچنان ادامه دارد. يک مقام آگاه در امر مبارزه با قاچاق کالا گفته است: تانکرهاي سوخت رساني نفت قاچاق را به آن طرف مرزها حمل مي کند. وي افزود: قاچاقچيان براي انبار سوخت خود ناچار مي شوند، حتي برخي املاک را تا سه ميليون تومان در ماه اجاره کنند.
رييس بورس ، آگهي سفارش مي دهد
شنيده ها حاکيست که درتازه ترين اقدام،رييس سازمان بورس اوراق بهادار باابلاغ بخشنامه اي،از شرکت هاي عضوبازار سرمايه خواسته است با يک شرکت تبليغاتي همکاري کنند.به گزارش عصرايران، درنامه اي که با سربرگ وامضاي علي صالح آبادي ،رييس سازمان بورس واوراق بهادار،براي شرکت هاي مختلف ارسال شده ،عنوان شده است که شرکت اطلاع رساني بورس مجري انتشار سالنامه رسمي سازمان بورس واوراق بهادار است.رييس سازمان بورس درادامه ابرازاميدواري کرده است که شرکت هاي عضو،با اين شرکت همکاري داشته باشند.
شوراي شهر کرمانشاه در آستانه انحلال
آخرين شنيده اينکه هيات حل اختلاف استان کرمانشاه انحلال شوراي اسلامي شهر کرمانشاه را به هيات مرکزي حل اختلاف پيشنهاد کرده است. يک مقام آگاه در استانداري کرمانشاه به ايرنا گفت:هيات حل اختلاف استان در نشست عصر روز يکشنبه خود، به پيشنهاد فرماندار کرمانشاه تشکيل جلسه داد و اين تصميم را بر اساس ماده  81قانون شوراها اتخاذ کرد. وي گفت: متاسفانه شوراي شهر کرمانشاه پس از گذشت شش ماه تاکنون موفق به اجراي وظيفه اصلي خود که انتخاب شهردار است نشده و در جلسه اخير خود سرپرست شهرداري را براي سومين بار و براي يک دوره سه ماهه انتخاب کرد. براساس ماده  81قانون شوراها هرگاه شورا بر خلاف مصالح عمومي عمل کند و به وظيفه اصلي خود که انتخاب شهردار است عمل نکند فرماندار مي تواند پيشنهاد انحلال آن را بدهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته