جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/10/04 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) (ميلاد حضرت عيسي مسيح(ع) را تبريك مي گوييم) نسخه شماره 2942

  هشدار سازمان بازرسي;
 مردم از خودروسازان ناراضي اند 

در پي تاخيرهاي صورت گرفته در واگذاري خودروهاي ثبت نامي تندر 90 و عدم ايفاي تعهدات خودروسازان در اين زمينه سازمان بازرسي کل کشور با ارسال نامه اي به خودروسازان کشور تاکيد کرد: در قبال تعهدات شان به مردم پايبند باشند.
به گزارش روابط  عمومي سازمان بازرسي کل کشور، در اين نامه که براي چند خودروساز مهم کشور ارسال شده آمده است: در حالي که شکايات و اعتراض هاي زيادي از مردم مبني بر عدم ايفاي تعهدات و تاخير در انجام سفارشات پذيرفته شده توسط خودروسازان به سازمان بازرسي کل کشور واصل شده است، طرح موضوع صادرات خودروي تندر 90 و در نظر گرفتن آن براي اعطاي جوايز بانکي جز اينکه نارضايتي و بدبيني عمومي را به دنبال داشته باشد، نتيجه ديگري نخواهد داشت. سازمان بازرسي کل کشور در اين نامه با طرح سوالاتي خواستار روشن شدن اين نکته شد که امکان صادرات 20 درصدي خودروي تندر 90 بر چه مبنايي است؟ چند درصد از تعهدات تحويل خودرو به ثبت نام کنندگان تا پايان سال جاري محقق خواهد شد؟ و تبليغات اخير يکي از بانک ها مبني بر تحويل بيش از 2000 دستگاه خودروي تندر 90 بابت جوايز ساليانه حساب هاي قرض الحسنه براساس کدام مجوز يا قرارداد بوده است؟
در پايان اين نامه، سازمان بازرسي کل کشور بر تلاش در جهت رفع نابساماني هاي موجود تاکيد و پيشنهاد کرد: با توجه به اين که بسياري از مردم از تاخيرهاي صورت گرفته            در انجام به موقع تعهدات خودروسازان ناراضي اند، تا پايان انجام تعهدات توسط خودروسازان از طرح اين گونه مسائل خودداري شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته