جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/11/29 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه ) نسخه شماره 2983

 غير رسمي 


 تخريب تبليغاتي با تلفن همراه اعتباري
شنيديم که عده اي با استفاده از تلفن همراه اعتباري درکرج با ارسال پيامک اقدام، به تخريب نامزدهاي مطرح هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي مي کنند. پيام ها با استفاده از تسهيلات ارائه شده ازسوي يک شرکت تلفن اعتباري ازساعت  24به بعد و عمدتا با ارسال پيامک تخريبي کانديداها براي افراد بانفوذ و خبرنگاران ارسال مي شود. با توجه به عدم ثبت آدرس و مشخصات خريداران تلفن هاي همراه اعتباري، امکان رديابي و پيگيري تخلفاتي از اين دست مشکل به نظر مي رسد.
 تغيير احتمالي 2 استاندار
گفته مي شود که خبرگزاري آريا ديروزاز قطعي شدن تغيير استاندار مرکزي خبرداد. گفته مي شود حکم هادياني پس از انتخابات مجلس شوراي اسلامي صادر شده و وي رسما به عنوان استاندار مرکزي به فعاليت مشغول خواهد شد. هادياني هم اينک مديرعامل شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي کشور مي باشد. همچنين از "ساور" از معاونان رئيس سازمان تربيت بدني به عنوان استاندار جديد قزوين ياد مي شود.
 لغو سفر نمايندگان پارلمان دانمارک به ايران
آخرين شنيده اينکه در جريان اعتراض ايران به پارلمان دانمارک به دليل اقدام اهانت آميز يک روزنامه دانمارکي در چاپ کاريکاتور رسول گرامي اسلام (ص)، 10 نفر قانونگذار دانمارکي سفر امروز خود به تهران را لغو کردند. سايت خبري آفتاب به نقل از خبرگزاري رويترز گزارش داد، وزارت خارجه دانمارک اعلام کرد: "کميته روابط خارجي سفر خود را لغو کردند" پس از انتشار مجدد کاريکاتور حضرت محمد(ص) در روزنامه هاي دانمارکي، مجلس ايران خواستار عذرخواهي دانمارک شده بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش
گزارش تصويري روز
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته