جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/11/29 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه ) نسخه شماره 2983

 پذيرش دانشجو درپرديس بين المللي ارس دانشگاه تبريز  

گروه آزمون وسنجش : به گزارش ايسنا، دکتر سيد حسين حسيني رييس پرديس بين المللي ارس - جلفا با اعلام اين خبر گفت: در اين پرديس در دو مقطع کارشناسي ارشد و دکترا در رشته هاي مختلف فني مهندسي، کشاورزي، علوم انساني و علوم پايه دانشجو پذيرش خواهد شد.
وي گسترش فعاليت هاي آموزشي درسطح تحصيلات تکميلي، ايجاد مرکز پژوهشي و تحقيقاتي در زمينه صنعت و رفع مشکلات صنايع کشور و منطقه، تشويق ادامه تحصيل دانشجويان ايراني متقاضي تحصيل در خارج از کشور در اين پرديس و گسترش توسعه آموزش عالي کشور را از جمله اهداف تاسيس اين پرديس در منطقه آزاد ارس اعلام کرد و گفت: دانشگاه تبريزبا ايجاد اين پرديس بين المللي در جهت ارتقاي فعاليت هاي علمي و پژوهشي خود در سطح منطقه و جهان تلاش دارد.
به گفته وي يکي ازفاکتورهاي اصلي رتبه بندي دانشگاه ها در سطح دنيا پذيرش دانشجويان خارجي است و دانشگاه تبريزنيز با تاسيس اين پرديس درجهت گسترش ارايه فعاليت هاي آموزشي خود در سطح بين الملل مي باشد.
دکترحسيني پذيرش دانشجو در هر رشته در اين دانشگاه را بر اساس بيوگرافي علمي داوطلبان ذکر کرد و گفت: پرديس بين المللي ارس دانشگاه تبريز آمادگي پذيرش دانشجو از کشورهاي همسايه و جهان را دارد که البته اولويت خاصي هم به داوطلبان منطقه و کشور نيز قايل خواهد نمود.
وي افزود: دانشگاه تبريز براي تدريس در پرديس بين المللي ارس علاوه بر اساتيد دانشگاه تبريز و دانشگاه  هاي استان و داخل کشور از اساتيد ايراني مقيم خارج از کشور و نيز اساتيد مجرب خارجي به ويژه از دانشگاه هاي مالزي و کشورهاي خاورميانه از جمله ترکيه بهره خواهد گرفت.
وي در پايان از مسئولان استان آذربايجان شرقي و کشور خواست تا در راه اندازي پرديس دانشگاه تبريز را ياري دهند. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش
گزارش تصويري روز
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته