جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/22 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه)(ولادت حضرت زينب(س)روز پرستار و بهورز مبارك باد) نسخه شماره 3038

 كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90 

سخنگوي فيفا :
فيفا نامه جديدي از پرسپوليس و فدراسيون ايران دريافت نکرده  است
 
آندرياس هرن سخنگوي فيفا درخصوص ادعاي فدراسيون فوتبال و مسوولين باشگاه پرسپوليس مبني بر ارسال نامه به منظور بازگرداندن شش امتياز به تيم پرسپوليس گفت: در روزهاي گذشته نامه رسمي از فدراسيون ايران و باشگاه پرسپوليس براي بازگرداندن 6 امتياز دريافت نکرده ايم.
وي در گفت و گو با فارس، از دريافت 2 نامه رسمي از سوي مسوولان پرسپوليس و فدراسيون ايران خبر داد و افزود: کميته انضباطي فيفا تا کنون فقط 2 نامه رسمي از ايران مبني بر بازگرداندن 6 امتياز کسر شده پرسپوليس دريافت کرده است. ما با بررسي شرايط، پاسخ منفي به 2 نامه ارسالي داديم. وي تاکيد کرد: تصميمي که فيفا در خصوص پرسپولس گرفت، لازم الااجرا است و مرحله پاياني راي انجام شده. بنابراين، راهي براي بازگرداندن 6 امتياز به باشگاه ايراني نداريم.
هرن عنوان کرد: پاسخ منفي خود را به فدراسيون ايران و پرسپوليس به صورت مکاتبه اي ارسال کرديم. آنها به خوبي از مسايل آن مطلع هستند.
سخنگوي فيفا در پاسخ به اينکه آيا در روزهاي اخير نامه جديدي از سوي پرسپوليس يا فدراسيون به دستشان رسيده است، گفت: همانطور که گفتم، از روز اجراي حکم تا کنون فقط 2 نامه رسمي از ايران دريافت کرده ايم. در روزهاي گذشته نامه اي به دستمان نرسيده است; اما تاکيد مي کنم تصميم فيفا در مورد پرونده پرسپوليس نهايي شده و راهي براي بازگرداندن 6 امتياز وجود ندارد.
 
فريد زرينه پزشک تيم پرسپوليس :
بادامکي نمي تواند بازي کند

فريد زرينه پزشک تيم پرسپوليس در خصوص وضعيت بازيکنان اين تيم در آستانه ديدار با برق شيراز گفت : تيم پرسپوليس براي ديدار با برق شيراز تنها يک بازيکن مصدوم دارد و در غياب حسين بادامکي به مصاف تيم شيرازي خواهد رفت.
وي افزود : تنها مصدوم تيم، حسين بادامکي است که هنوز شرايط بازي کردن را پيدا نکرده است البته او از جمعه تمرينات سبک خود را شروع کرده اما قطعا براي ديدار با برق آماده بازي نخواهد شد.
 
3  بازيکن مصدوم نرفتند
استقلال با اتوبوس به همدان رفت 

سه مصدوم تيم فوتبال استقلال تهران با توجه به وضعيت خود، همراه اين تيم به همدان نرفتند.
گفتني است در حالي که اين تيم ظهر ديروز با اتوبوس راهي همدان شد، 3 بازيکن به دليل مصدوميت، آبي پوشان را همراهي نکردند. محسن يوسفي که به تازگي از مصدوميت  رهايي پيدا کرده، با توجه به آماده نبودن، به صلاحديد کار فني در تهران ماند. وحيد طالب لو نيز که ميزان زيادي از مصدوميتش بهبود يافته، از ديدار آينده براي قرار گرفتن درون دروازه مشکلي ندارد. سعيد بيات که از ناحيه رباط پا دچار مشکل شده بود، ظاهرا به پاره گي رباط پا روبرو شده و به فيزيوتراپي مشغول است.
 
شش بازيکن از ليست خارج شدند
نوازي در ليست هجده نفره استقلال

شش بازيکن استقلال از فهرست بازيکنان اصلي اين تيم در بازي با پاس همدان خارج شدند.
گفتني است که حميد شفيعي، بيژن کوشکي، حسين کوشکي، محسن يوسفي، وحيد طالب لو و پيروز قرباني شش بازيکني بودند که به صلاح ديد کادرفني استقلال از فهرست 18 نفره اين تيم پيش از بازي با پاس همدان خارج شدند.نکته جالب اين ليست به قرار گرفتن محمد نوازي در فهرست 18 نفره بازمي گردد. بعد از بازگشت نوازي به تمرينات استقلال، کادرفني استقلال در نظر دارد از اين بازيکن در بازي با پاس استفاده کند.
  
برنامه و داوران هفته سي و دوم ليگ برتر 
ممبيني ، داور بازي پرسپوليس - برق 

کميته داوران فدراسيون فوتبال اسامي داوران ديدارهاي هفته سي و دوم ليگ برتر را اعلام کرد که بر اين اساس حساس ترين ديدار هفته بين تيم هاي سپاهان و صباباتري را يدالله جهانبازي قضاوت خواهد کرد. 
اسامي داوران ديدارهاي هفته سي و دوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور به شرح زير است : 
يکشنبه 22 - ارديبهشت : 
پاس .......................................... استقلال تهران
داور: احمد صالحي، کمک ها: محمدرضا اسحاقيان و حسين سنجري
صنعت نفت آبادان ..........................................  ذوب آهن اصفهان
داور: محسن قهرماني، کمک ها: محسن فريماني و مسعود فرح نيا
سپاهان اصفهان ..........................................  صباباتري تهران
داور: يداله جهانبازي، کمک ها: حيدر شکور و صادق نوري
ابومسلم مشهد ..........................................  شيرين فراز کرمانشاه
داور: غلامرضا جباري، کمک ها: حسين نجاتي و حسن نوشه ور
راه آهن تهران ..........................................  ملوان بندرانزلي
داور: محمود رفيعي، کمک ها: حسن کامراني فر و حسين خانبان
پگاه رشت ..........................................  سايپا کرج
داور: سعيد مظفري زاده، کمک ها: داود رفعتي و مرتضي کريمي
مقاومت سپاسي شيراز ..........................................  استقلال اهواز
داور: عليرضا فغاني، کمک ها: عليرضا کهوري و مجيد شمس
پيکان تهران ..........................................  مس کرمان
داور: سعيد بخشي زاده، کمک ها: رسول فروغي و بابک داوري
پرسپوليس تهران ..........................................  برق شيراز
داور: هدايت ممبيني، کمک ها: عليرضا يزداني و محمدحسين معتمدي
تمامي ديدارهاي هفته سي و دوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور ساعت 16 و 15 دقيقه آغاز خواهد شد.


معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس : 
کسر شش امتياز ديگر از پرسپوليس واقعيت ندارد
 
روز گذشته يکي از روزنامه هاي ورزشي نوشته بود به دليل شکايت آري هان از باشگاه پرسپوليس، شش امتياز ديگر از اين تيم کسر خواهد شد . 
در اين خصوص مصطفي شکري معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس تهران گفت : موضوع طلب آري هان از باشگاه پرسپوليس واقعيت دارد و ما نيز در پي برطرف کردن مشکلات در اين باره هستيم .
وي اظهار داشت : مجازات ها و کسر امتياز ، فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) زماني صورت مي گيرد که باشگاه هاي مربوط هيچ اقدام عملي درخصوص پرونده شاکيان انجام ندهند.
شکري افزود : اين درحالي است که باشگاه پرسپوليس اقدامات مقدماتي درخصوص پرداخت بدهي آري هان را در دستور کار خود قرار داده است و منتظر گرفتن شماره حساب يا عزيمت نماينده اين مربي هلندي به ايران است تا مبلغ بدهي به وي پرداخت شود.
وي همچنين با يادآوري اين موضوع که سازمان مالياتي کشور تا پايان سال 83 مبلغي حدود يک ميليارد تومان از باشگاه پرسپوليس طلب دارد افزود : 120 ميليون تومان از اين مبلغ مربوط به ماليات آري هان است که البته باشگاه بنا به قراردادي که داشته است بايد آن را به سازمان امور مالياتي بپردازد.
شکري گفت : فعاليت هاي مالي در زمان مديريت جديد باشگاه کاملا شفاف است و برخلاف قراردادهاي مديريت قبلي که باشگاه متعهد به پرداخت ماليات کادر فني و بازيکنان مي شد ، هم اکنون ماليات را از قرارداد کادر فني و بازيکنان کسر مي شود.
 
يحيي گل محمدي سرمربي تيم فوتبال صباباتري: 
پرسپوليس و سپاهان را ببريم، قهرمانيم
 
تيم فوتبال صباباتري امروز در هفته سي و دوم رقابت هاي ليگ برتر به مصاف تيم سپاهان خواهد رفت و در هفته سي و سوم با تيم پرسپوليس ديدار خواهد داشت . 
در خصوص رقابت هاي تيم صباباتري در ليگ برتر يحيي گل محمدي سرمربي تيم فوتبال صباباتري گفت: اگر سپاهان را شکست دهيم ، هفته آينده با روحيه بهتري به مصاف تيم پرسپوليس خواهيم رفت و در صورت غلبه بر هر دو تيم قهرمان ليگ برتر خواهيم شد . 
وي افزود : پس از برد خوبي که مقابل برق شيراز کسب کرديم در بهترين شرايط روحي و رواني قرار داريم و بازيکنان ما انگيزه بالايي دارند که بتوانيم روند رو به رشدمان را ادامه دهيم.
وي ادامه داد: از سوي ديگر ما هم يکي از اضلاع قهرماني هستيم و سرنوشت قهرماني دست خودمان است. اگر بتوانيم بازي در مقابل سپاهان و پرسپوليس به پيروزي برسيم، قهرمان خواهيم شد.
 
تور بين المللي دوچرخه سواري رياست جمهوري 
پيراهن طلايي بر تن سهرابي
دومين روز از نخستين دوره تور بين المللي دوچرخه سواري رياست جمهوري تهران با کسب مقام اول توسط مهدي سهرابي و اهدا پيراهن طلايي به اين رکابزن پيگيري شد. 
گفتني است که در مسابقه صبح روز گذشته 70 دوچرخه سوار از 14 تيم خارجي و داخلي مسير 130 کيلومتري قم به تهران را در زير باد و باران شديد طي کردند. در پايان اين مرحله از تور دوچرخه سواري رياست جمهوري تهران مهدي سهرابي از تيم مس کرمان با زمان 2 ساعت و 29 دقيقه و 42 صدم ثانيه به مقام اول رسيد، احد کاظمي از پتروشيمي تبريز با همين زمان و اختلاف چند هزارم ثانيه دوم شد و عبدالواسط حناچي رکابزن اهل الجزاير و عضو تيم باشگاهي دوحه قطر با زمان 2 ساعت 29 دقيقه و 58 صدم ثانيه در مکان سوم ايستاد. 
در پايان مرحله دوم تور دوچرخه سواري رياست جمهوري تهران مهدي سهرابي در مجموع با 3 ساعت و 39 دقيقه و 3 صدم ثانيه پيراهن طلايي اين دور از مسابقات را از آن خود کرد تا امروز با اين پيراهن در رقابت با ديگر دوچرخه سواران رکاب بزند. 
در بخش امتيازي تور تهران حناچي از دوحه قطر با 13 امتياز در صدر جدول ايستاده و مهدي سهرابي با شش امتياز عنوان دوم را در اختيار دارد. در بخش کوهستان نيز حسين ناطقي با شش امتياز، مهدي سهرابي با سه امتياز و مصطفي سيد رضايي با دو امتياز اول تا سوم هستند. 
پيش از اين قرار بود کنفرانس مطبوعاتي جمال المحمود مالزيايي سرپرست فني تور رياست جمهوري تهران و مسوول برگزاري تورهاي کنفدراسيون دوچرخه سواري آسيا پس از پايان مسابقه در محل جاده قم به تهران برگزار شود که به دليل بارندگي و باد شديد اين نشست لغو و به زمان ديگري موکول شد. همچنين رقابت هاي ديروز به دليل بارندگي و باد شديد با 40 دقيقه تاخير آغاز شد. 
گفتني است که صبح امروز در ادامه اين مسابقات شرکت کنندگان 9 تيم خارجي و 5 تيم داخلي مسير 130 کيلومتري تهران به قزوين را رکاب خواهند زد.
  
اميرحسين صادقي مدافع تيم فوتبال استقلال :
دوست دارم پرسپوليس قهرمان شود 
 
اميرحسين صادقي مدافع تيم فوتبال استقلال که با کادر فني تيم استقلال تفاهم فني ندارد در خصوص شانس قهرماني يکي از سه تيم سپاهان ، پرسپوليس و صباباتري گفت : اميدوارم تيم پرسپوليس رقيب ديرينه آبي هاي تهران، قهرمان هفتمين دوره رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي  برتر شود.
وي افزود : رقابت دشواري ميان مثلث سپاهان، پرسپوليس و صبا باتري وجود دارد که نمي توان با قاطعيت درباره سرنوشت قهرماني حرف زد.
وي در ادامه با اشاره به فعاليت تيم استقلال در دسته برتر و بازي با پاس همدان گفت: اين جايگاه واقعي ما در باشگاه هاي برتر نيست و در دو بازي آينده تلاش خواهيم کرد تا با کسب 6 امتياز چند پله به رده هاي بالاتر صعود کنيم.
صادقي تاکيد کرد : برخلاف مسائلي که عنوان مي شود، ما بي انگيزه نيستيم و دو مسابقه پاياني در دسته برتر حکم بازي هاي تدارکاتي را دارد تا با آمادگي کامل جام حذفي را ادامه دهيم.
صادقي در پاسخ به اين سئوال که آيا استقلال قهرمان جام حذفي مي شود گفت: پيش بيني غيرممکن است زيرا همه تيم ها به يک اندازه شانس دارند ولي ما بعد از قهرمان نشدن در باشگاه هاي برتر تحت هر شرايطي بايد در جام حذفي قهرمان شويم.
وي گفت : خوشبختانه بازيکنان از لحاظ روحي شرايط خوبي دارند و اين روزها هم روي تاکتيک جديدي کار مي کنيم و اميدواريم تفکرات جديد کادرفني جواب بدهد.
مدافع تيم استقلال که قراردادش با اين تيم رو به پايان است، در خصوص وضعيتش براي سال آينده گفت: چند پيشنهاد دارم ولي استقلال تيم مورد علاقه من است ، براي سال آينده اولويت اول، دوم و سوم من استقلال بود و اگر با اين تيم به توافق نرسم سراغ ديگر گزينه ها خواهم رفت.


مسابقات فوتسال قهرماني آسيا 
هجوم ايران براي تکرار قهرماني 

تيم ملي فوتسال کشورمان در حالي از امروز رقابت خود در چارچوب مسابقات قهرماني آسيا را آغاز مي کند که با هشت بار قهرماني در اين بين سرآمد ديگر کشورهاي قاره کهن است.
تيم ملي فوتسال ايران، پرافتخارترين تيم آسيا از امروز يکشنبه همپاي 15 تيم برتر اين قاره گام در مسابقات فوتسال قهرماني قاره کهن مي دهند. اين بار مسابقات تحت تاثير انتخاب چهار تيم برتر آسيا براي حضور در جام جهاني برگزار خواهد شد که همين مسئله حساسيت بازي ها را دوچندان مي کند. علاوه بر اين تيم تايلند نيز به عنوان ميزبان داعيه قهرماني دارد و همين مسئله رقابت قهرماني را به مثلث تايلند، ايران و ژاپن بسط مي دهد که به مراتب جذاب تر از دوئل هميشگي چشم بادامي ها با قدرت برتر فوتسال قاره است.
تيم ملي فوتسال کشورمان از امروز در سالن هوا مارک شهر بانکوک به ديدار کويت مي رود تا رقابت خود در صحنه پيکارهاي آسيايي را با تقابل برابر تيمي از غرب قاره آغاز کند. تيمي که به زعم حسين شمس، سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان ميانگين سني اش سه سال کاهش يافته و چشم به جام جهاني دارد با انگيزه اي دوچندان پاي در کارزار آسيايي نهاده است. ملي پوشان فوتسال ايران در آستانه پايان يک دهه فعاليت در قاره آسيا به پايان خوش مي انديشند که همان دستيابي به نهمين عنوان قهرماني است.

امروز برگزار مي شود
جشن 30 سالگي رضازاده در تالار وزنه برداري آزادي
 
مراسم جشن 30 سالگي حسين رضازاده قوي ترين مرد جهان و دارنده دو مدال طلاي المپيک عصر امروز يکشنبه در تالار وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي تهران برپا مي شود.
گفتني است که رضازاده قويترين مرد جهان و دارنده دو مدال طلاي المپيک که هم اينک با حضور در اردوي تيم ملي خود را براي حضوري موفق در بازي هاي المپيک 2008 پکن و کسب سومين مدال طلاي المپيکش آماده مي کند هفته آينده 30 ساله خواهد شد.
ملي پوش دسته فوق سنگين کشورمان متولد 22 ارديبهشت ماه 1357 است و مسوولين فدراسيون وزنه برداري کشورمان نيز در نظر دارند تا در روز تولد وي مراسمي را با حضور تمامي دست اندرکاران فدراسيون،کادر فني و اردونشينان اين رشته برگزارکنند.

دکتر بيژن ذوالفقارنسب سرمربي تيم ذوب آهن : 
اين سخت ترين بازي ليگ است 

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان ، امروز در يکي از بازي هاي هفته سي ودوم رقابت هاي ليگ برتر به مصاف تيم ته جدولي صنعت نفت خواهد رفت . 
صنعت نفت که در حال سقوط به مسابقات دسته اول جام آزادگان مي باشد تلاش خود را انجام مي دهد تا بتواند در اين مسابقات باقي بماند . 
در اين خصوص دکتر بيژن ذوالفقارنسب سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: شرايط مان براي انجام بازي در برابر نفت آبادان مناسب است.
وي افزود: شرايطمان براي اين مناسب است و حضور ما به مدت دو روز در خوزستان به دليل اجبار شرايط پروازي انجام گرفته است.
وي گفت: بازي با صنعت نفت بسيار حساس است و چون همه تيم ها براي کسب نتيجه مي آيند اين کار را سخت تر کرده است.
وي اضافه کرد : تيم صنعت نفت تيم بسيار خوبي است به خصوص با آمدن طوسي تيم خيلي متحول شده است که در حال بررسي اين تيم هستيم.
وي درخصوص برنامه هايش براي روزهاي پاياني ليگ گفت: ما تلاش داريم در هفته هاي پاياني ليگ تمام تلاش خود را به کار بنديم تا جايگاه خود را در جدول ارتقا دهيم.
ذوالفقارنسب در ادامه افزود: ما همه بازيکنان مان را در اختيار داريم و محروم و مصدوم نداريم. در هر بازي سعي مي کنيم بهترين بازيکنان مان را به خدمت بگيريم.
سرمربي ذوب آهن که در هفته سيزدهم به اين تيم آمده است، گفت: من به آن ذهنيتي که در ابتدا از سطح پيشرفت اين تيم در نظر داشتم نرسيده ام و در اين راه باشگاه تمام تلاش خود را براي به نتيجه رساندن آن به کار بسته است.
ذوالفقارنسب نحوه برگزاري اين دوره از ليگ برتر را مطلوب عنوان کرد و گفت: از سطح داوري ها رضايت کامل دارد.

مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز : 
منتظرم اين سه بازي تمام شود 

مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز که تمايلي براي ماندن در اهواز و همکاري با تيم استقلال ندارد منتظر است تا سه هفته پاياني ليگ برتر به اتمام برسد و آنگاه به تهران بازگردد. 
وي در اين خصوص گفت: منتظرم سه بازي مان در ليگ تمام شود تا از اينجا (اهواز) برگردم.
وي افزود : چهارشنبه شب به اهواز برگشتم تا تمرينات مان را براي بازي با مقاومت سپاسي انجام دهيم. به هر حال طبيعي است که من کاري را تا انتها انجام بدهم و پس از آن از اينجا بر مي گردم. 
وي در پاسخ به اين سوال که آيا پس از مصاحبه هاي مدير عامل باشگاه استقلال اهواز انگيزه اي براي ادامه همکاري با اين باشگاه دارد يا خير؟ گفت: من کارم را براي شخص انجام نمي دهم بلکه کارم را تا آخر براي احترام به شغلم تکميل خواهم کرد و به هيچ وجه اين طور نيست که براي ادامه کار انگيزه نداشته باشم.
جلالي درباره وضعيت استقلال اهواز در سه هفته پاياني رقابت هاي ليگ برتر گفت: به هر حال ما به دليل محدوديت هايي که به لحاظ بازيکنان داريم در کوران مسابقات پرفشار با مشکلاتي روبرو مي شويم اما، تمام تلاش مان اين است که با همين بضاعت حداکثر بهره وري را داشته باشيم.
جلالي درباره بازي اين هفته استقلال اهواز برابر مقاومت شهيد سپاسي گفت: اين ديدار آساني نخواهد بود و مقاومت از جمله تيم هاي خوب ليگ است که همه براي اين تيم احترام قائلند اما، سعي ما هم اين است در اين هفته هاي پاياني  تنها به فوتبال فکر کنيم و مسائل ديگر تمرکزمان را به هم نزند.
جلالي در پايان گفت: نمي خواهم در مورد موضوعات اخير صحبت کنم چرا که پرداختن به اين موضوع مي تواند موضوعات ديگري را باز کند و من در اين شرايط نمي خواهم چنين شود. تنها به فکر سه بازي آينده هستم و پس از اين مسابقات از اينجا بر مي گردم.

رقابت هاي واليبال کارکنان و استادان منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامي
واحد تهران جنوب بر سکوي نخست قرار گرفت
 
تيم واليبال کارکنان و اعضاي هيات علمي واحد تهران جنوب در مسابقات قهرماني منطقه 8 دانشگاه با غلبه بر تمامي تيم هاي حاضر ، موفق به کسب مقام نخست گرديد .
اين رقابت ها بصورت دوره اي و با حضور 6 تيم در سالن تربيت بدني دانشکده فني برگزار شد، و طي آن واحدهاي شهرري و تهران مرکز به ترتيب دوم و سوم شدند .
اعضاي تيم واليبال واحد تهران جنوب را در اين دوره از مسابقات ، عبدالعلي بنايي فر ، حسين صدقي ، منصور دارابي ، بخشعلي قرباني ، امير حمزه کريمي ، محمد يزداني نيا ، سيامک اسدي، قاسم اسدي ، حسين حسيني ، داريوش رستم زاده ، سيدمرتضي حسيني ، علي سيدآبادي و به مربيگري عبدالناصر قبادي و سرپرستي عباس صادقي تشکيل مي دادند .
 
محمود ياوري سرمربي تيم فوتبال برق شيراز:
سپاهان و صباباتري را برديم ، پرسپوليس را هم مي بريم 
 
تيم فوتبال برق شيراز امروز در شرايطي در ورزشگاه آزادي ميهمان تيم پرسپوليس است که نتيجه اين بازي به سرنوشت قهرماني اين فصل رقابت هاي ليگ برتر بستگي مستقيم دارد . 
در واقع اگر تيم برق شيراز مانع امتيازگيري پرسپوليس شود ، شانس قهرماني سرخپوشان براي کسب عنوان قهرماني به ميزان بسيار زيادي کاهش خواهد يافت . 
در خصوص اين بازي محمود ياوري سرمربي تيم فوتبال برق شيراز گفت: ليگ برتر به پايان راه نزديک مي شود و طبيعي است که هر هفته حساسيت مسابقات بيشتر مي شود، با اين حال براي تيم برق شيراز که در ميانه هاي جدول قرار دارد ديگر حساسيتي باقي نمانده اما، آنچه که براي ما مهم است حفظ حيثيت و وجدان کاري است.
وي اضافه کرد : اصالت تيم برق شيراز به ما حکم مي کند که براي شکست دادن پرسپوليس و کسب امتياز به ميدان برويم و معتقدم بازيکنان برق همان طور که صباباتري و سپاهان را متوقف کردند، از عهده پرسپوليس نيز برخواهند آمد.
وي ادامه داد: اين موضوع که نتيجه بازي برق چه تاثيري در جدول و يا تعيين قهرمان دارد اصلا براي ما اهميتي ندارد، بلکه مهم اين است که در پايان کار باشگاه برق شيراز اصالت و رسالتش که همان ارايه فوتبال جوانمردانه است را نشان دهد.
ياوري درباره وضعيت تيم پرسپوليس نيز گفت: آرزوي من اين است که تيم هاي بزرگ فوتبال ما در آسيا شهره آفاق باشند اما، اين تيم ها هرچه نامي تر هستند اختلافات شان نيز بزرگتر است. در پرسپوليس نيز متاسفانه برخلاف ديدگاه اوليه ام، قطبي با يک سري مشکلات دست و پا گير شد.
وي افزود: پرسپوليس در اين فصل بسيار قدرتمند تر از سال گذشته است اما، مشکلاتش زياد بوده و حاشيه هاي مداوم کار قطبي را مشکل کرده است، در يک تيم تنها بازيکنان بزرگ موثر نيستند و مديريت نيز نقش مهمي دارد.
 
پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال ابومسلم:
به رده بندي شيرين فراز کاري نداريم 

تيم فوتبال ابومسلم خراسان امروز به مصاف تيم شيرين فراز کرمانشاه خواهد رفت که در آخرين مکان رده بندي جدول قرار گرفته است . 
در اين خصوص پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال ابومسلم گفت: تيم شيرين فراز را دست کم نمي گيريم، زيرا که اين تيم شرايطي دارد که استرسي براي نتيجه بازي ندارد و مي آيد تا فوتبال بازي کند.
وي افزود : تيم ما هم اکنون شرايط مطلوبي دارد و آماده بازي در مقابل شيرين فراز هستيم.
وي ادامه داد : به دليل اينکه نتيجه بازي براي تيم شيرين فراز اهميت چنداني ندارد اين بازي کمي براي ما سخت خواهد بود. ما براي بازي توجيهات لازم را به بازيکنان ارايه داده ايم تا اين تيم را قبل از شکست خورده ندانند.
وي اضافه کرد: به همين دليل انجام تمرينات مناسبي را در دستور کار قرار داده ايم تا بتوانيم در رده هاي بالاي جدول باقي بمانيم.
مظلومي گفت: در اين بازي وحيد عسگري محروم است و مصدوم نداريم. ما بايد به فکر بازي سه روز بعدمان هم با سايپا باشم و بايد ديد که در نيمه اول بازي با شيرين فراز چه نتيجه اي رقم مي خورد تا ما بتوانيم به برخي از بازيکنان در نيمه دوم استراحت بدهيم.
مظلومي درمورد نقاط قوت تيم شيرين فراز گفت: اين تيم، تيمي جوان و دونده است که در بازي با صباباتري نشان داد که مي تواند به بازي برگردد و در خط مياني نيز از بازيکنان خوبي بهره مي برد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته