جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/22 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه)(ولادت حضرت زينب(س)روز پرستار و بهورز مبارك باد) نسخه شماره 3038

 زنگ آفرينش 

 با شماره تلفن        88909727
    آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات    شما عزيزان ميباشد .

آيا متناسب با خط فقر پرداخت کرديد ؟

در چند روز اخير خط فقر در تهران را 780000 تومان و در شهرستان 400000 تومان اعلام شده که به نظر نمي رسد اغراق آميز باشد چون هر کس که در تهران زندگي مي کند مي داند که يک زندگي معمولي بسيار ساده ماهانه هزينه اي کمتر از آنچه به عنوان خط فقر ذکر شده ندارد بلکه بيشتر هم بايد هزينه کند در اينجا اين سوال مطرح است که آيا پرداخت ها متناسب با خط فقر خواهد شد يا خير ؟ در غير اينصورت اکثريتي در فقر به سر مي برند که در شان جمهوري اسلامي ايران نخواهد بود تا دير نشده فکري براي رهايي جامعه از فقر چاره اي انديشيده شود .
تهران - کلالي

قيمت ارائه بعضي از خدمات بي ضابطه است

از آنجايي که نظارت کافي روي اصناف نيست هر قشري و گروهي در ارائه خدمات خود آنطوريکه مي خواهد عمل مي کند مثلا مدتيست که بعضي از خشک شوييها براي شستشو و حتي اتوي يک پيراهن به اندازه يکدست کت و شلوار که در يکسال گذشته مي گرفتند مي گيرند و اين دليل بر عدم نظارت بر قيمتها ست ضرورت دارد مسئولان براي قانونمند کردن اين امور ضابطه اي تهيه کنند و بر چسب قيمت در تمامي مغازه ها نصب شود که يکسان عمل نمايند .
تهران - فرجي

اختلال در تلفن هاي همراه

مدتي است که در تلفن هاي همراه اول اختلال وجود دارد و گاهي صدا در صدا        مي شود و موارد هم با اختلالات ديگر مشکلاتي را براي صحبت کردن به وجود مي آورد که احتمال مي رود مربوط به آنتن هاي منطقه اي باشد.
تهران -  راستي

ضرورت رسيدگي به پارک هاي زنجان

پارک هاي داخل شهر زنجان يا فاقد امکانات بازي کودکان و وسايل ورزشي هستند و يا اگر وجود دارد بسيار قديمي و بدون کارآيي و اکثر تاب ها خراب و خطرناک مي باشد.
زنجان- بهمني

شهرک قدس زنجان مسجد ندارد

عليرغم اينکه انقلاب ما اسلامي بوده و هست اما شهرک قدس زنجان مسجد ندارد و تلاش ما اهالي اين شهرک براي مسجد به جايي نرسيده است. اميد وانتظار مي رود مسئولان ذيربط براي ما کاري بکنند.
شهرک قدس زنجان- بهمني

چرا اخبار ورزشي استان ما به طور حداقل پخش مي شود؟

عده اي از ورزشکاران گيلاني طي نامه اي از مهندس علي ابادي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني خواستند تا اينکه شرايطي براي گزينش افرادي که براي پست روابط عمومي هيات هاي ورزشي، مدون و مشخص نمايد و همچنين به هيات هاي ورزشي استان گيلان و سراسر ايران ابلاغ کنند. چون در بعضي از هيات هاي ورزشي افرادي به عنوان رئيس روابط عمومي معرفي مي شوند که ارتباط مناسبي با رسانه هاي گروهي ندارند و همين کم کاري ها باعث مي شود تا سر ورزشکاران ما بي کلاه بماند و خبرهاي آنها منعکس نشود. حتي ديده مي شود که به علت حضور بعضي از اشخاص غير فني در پست روابط عمومي، فعاليت هاي آن هيات ها منعکس نمي شود که لازم است در اين خصوص اقدام و تحقيقات لازم را مبذول دارند تا اينکه خداي ناکرده ورزشکاران عزيز ما بيشتر از اين ضرر نکنند.
رشت- سيد اکبر خوشحال

چرا بعد از انتخابات شاهد انتقال مديران نمونه به استاني ديگر هستيم

بعد از انتخابات مجلس آهنگ تغييرات از مديران ستادي استانداري به گوش مي رسد و برخي از مديران کل ادارات به سرعت به استان هاي ديگر منتقل شده اند نظير دکتر ظهيري معاون برنامه ريزي استانداري که به استان سمنان انتقال پيدا کرد و مديران ادارات تربيت بدني گيلان و نيز مدير کل شرکت گاز و مدير شرکت پست و تعدادي از بخشداران و همچنان اين انتقات ادامه دارد. مردم مي گويند که چه دليلي دارد که همزمان با معرفي نمايندگان جديد مردم در مجلس، اين تغييرات شديد صورت مي گيرد. سوال مردم گيلان اين است که ايا مسئولان پايتخت با اين تغيير مديريت ها اهداف مثبتي را در جهت مردم تعقيب مي کنند يا خير. اگر خواسته مردم را مي خواهند چقدر خوب است در تغيير و انتقال مديران صبورانه و با مطالعه عمل کنند.
رشت- سيد اکبر خوشحال


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته