جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042

 پرسپوليس - سپاهان ، شنبه در آزادي
 90 دقيقه تا قهرماني  

با پيروزي تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپوليس در چارچوب هفته سي و سوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر، تکليف قهرمان هفتمين دوره اين رقابت ها به روز شنبه و هفته پاياني کشيده شد. گفتني است که هفته سي و سوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور  با برگزاري 9 ديدار به پايان رسيد که در يکي از اين ديدارها تيم فوتبال پرسپوليس با نتيجه 4 بر يک از سد ميزبانش صباباتري گذشت تا تکليف قهرمان ليگ برتر در هفته پاياني اين مسابقات مشخص شود.
در اين ديدار که با قضاوت خداداد افشاريان و در ورزشگاه آزادي برگزار شد، کريم باقري در دقيقه20 ، محسن خليلي در دقايق 62 و 68 و پژمان نوري در دقيقه 73 براي پرسپوليس گلزني کردند و غلامرضا رضايي در دقيقه 42 تک گل صباباتري را به ثمر رساند. با اين پيروزي تيم فوتبال پرسپوليس 56 امتيازي شد تا به همراه سپاهان همچنان يکي از مدعيان قهرماني در ليگ هفتم باشد. صباباتري هم با اين شکست شانس قهرماني را از دست داد ولي با 52 امتياز در جايگاه سوم باقي ماند.همچنين در ورزشگاه فولادشهر اصفهان تيم فوتبال سپاهان با نتيجه يک بر صفر از سد ميهمان خود صنعت نفت آبادان عبور کرد تا همچنان مدعي نخست قهرماني در ليگ هفتم باشد.در اين ديدار که قضاوت آن برعهده رحيم رحيمي مقدم بود، احسان حاج صفي در دقيقه 45+1 تک گل پيروزي تيم فوتبال سپاهان اصفهان را به ثمر رساند.
با اين پيروزي تيم فوتبال سپاهان اصفهان 58 امتيازي شد تا همچنان صدر جدول اين مسابقات را از آن خود کند. صنعت نفت آبادان هم با 32 امتياز و حضور در جايگاه شانزدهم در خطر سقوط به دسته پائين تر قرار دارد.تيم فوتبال استقلال تهران دو بر يک برابر ذوب آهن اصفهان دوازدهمين شکست اين فصل خود را تجربه کرد. اسماعيل فرهادي در دقيقه 49 و محمدرضا خلعتبري در دقيقه 52 براي ذوب آهن گلزني کردند. آرش برهاني در دقيقه 90 تک گل استقلال را از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند.
اين دوازدهمين شکست استقلال در ليگ برتر اين فصل است. آبي پوشان تهراني 43 امتيازي ماندند و ذوب آهن با اين پيروزي 45 امتيازي شد. تيم فوتبال ملوان بندرانزلي اولين پيروزي خود را در نيم فصل دوم ليگ برتر، برابر مقاومت سپاسي کسب کرد.
جلال رافخواهي در دقيقه 55 و 87 براي اين تيم گلزني کرد و رضا خالقي فرد در دقيقه 47 تک گل مقاومت را به ثمر رساند.
مسعود مرادي، داور مسابقه به سيامک کوهنورد، محمود محمدي و محمد موسوي از مقاومت و رضا نيک نظر از ملوان اخطار داد. تيم فوتبال برق شيراز در هفته سي و سوم ليگ برتر مقابل پگاه گيلان به برتري يک بر صفر رسيد.
ناصر شکرون در دقيقه 57 تک گل برق شيراز را به ثمر رساند. تيم پگاه گيلان با اين باخت با همان 35 امتياز در جايگاه پانزدهم جدول باقي ماند تا همچنان خطر سقوط به ليگ دسته اول را احساس کند.  تيم فوتبال سايپا موفق شد يک بر صفر تيم ابومسلم خراسان را شکست دهد .  ديدار تيم هاي استقلال اهواز و پاس با نتيجه مساوي 2 بر 2 خاتمه يافت .  پيکان با نتيجه 3 بر صفر از سد شيرين فراز گذشت .  مس کرمان موفق شد 2 بر يک راه آهن را شکست دهد .  


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته