جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042

 عزيز محمدي رييس سازمان ليگ برتر :
 15 مرداد آغاز ليگ هشتم  

عزيز محمدي رييس سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال از آغاز هشتمين دوره مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور در تاريخ پانزدهم مردادماه خبر داد.
وي با بيان اين مطلب در جمع خبرنگاران پيرامون نشست مسوولان فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ با مسوولان شوراي سياست گذاري ورزش سازمان صدا و سيما براي دريافت حق پخش تلويزيوني مسابقات ليگ برتر، گفت: در اين خصوص تاکنون هيچ جلسه اي با آقاي پورمحمدي نداشته ايم اما قرار است طي هفته آينده در ملاقات با ايشان راهکارهاي دريافت حق پخش تلويزيوني را بررسي کنيم.
وي دستيابي به اين امتياز را باعث ارتقا امتياز ليگ حرفه اي ايران براي کسب سهميه حضور در ليگ حرفه اي فوتبال آسيا عنوان کرد و گفت: اگر امتياز حق پخش تلويزيوني را احيا کنيم از اين حوزه چيزي در حدود 70 امتياز و بيشتر به فدراسيون فوتبال ايران تعلق خواهد گرفت که مجموع امتيازات ما براي کسب سهميه حضور در ليگ حرفه اي آسيا را به بيش از 400 امتياز افزايش خواهد داد و مي توانيم با چهار تيم در اين رقابت ها حضور يابيم.رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال با تاکيد بر اينکه کنفدراسيون فوتبال آسيا اساسنامه باشگاه ها را پذيرفته است، افزود: بعضي از باشگاه هاي حاضر در مسابقات ليگ برتر بصورت موسسه غير انتفاهي به ثبت رسيده بود که بر اساس تاکيد کنفدراسيون فوتبال آسيا بايد در ثبت شرکت ها بصورت موسسه اي تجاري به ثبت برسند.
رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در ادامه از آغاز مسابقات ليگ برتر از 15 مرداد ماه سال جاري خبر داد و افزود: براي باشگاه ها ضرب العجلي تا پايان تيرماه تعيين خواهيم کرد تا نسبت به اعمال تغييرات در اساسنامه خود مطابق با موارد ذکر شده اقدام کنند. در صورتي که تا اين تاريخ اقدامي در اين زمينه انجام ندهند حق شرکت در مسابقات ليگ را نخواهند داشت و نقل و انتقالات اين باشگاه ها مورد قبول واقع نخواهد شد. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته