جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042

 غير رسمي 

 اسرائيل: از شمال و جنوب در محاصره ايران هستيم
شنيديم که نماينده رژيم صهيونيستي در سازمان ملل ساعاتي پيش از سفر جرج بوش به سرزمين هاي اشغالي فلسطين گفت: "ايران به مرزهاي شمالي و جنوبي اسرائيل رسيده است."به گزارش عصر ايران، روزنامه يديعوت آحارونوت در گزارشي به نقل از دان گيلرمن نوشت: "ايران اکنون در مرزهاي شمالي و جنوبي اسرائيل موضع گيري کرده است."
 تلاش استراليا براي شکايت از احمدي نژاد به لاهه
گفته مي شود که   "کوين راد" نخست وزير استراليا ديروز اعلام کرد که کشورش بدنبال شکايت از محمود احمدي نژاد به جرم تشويق خشونت عليه رژيم صهيونيستي است و احضار رئيس جمهور ايران به دادگاهاي جهاني را دنبال مي کند. به گزارش آفتاب، نخست وزير استراليا در اظهاراتي مداخله جويانه نسبت به مواضع يک کشور ديگر، اظهار داشت که دولت او در پي يافتن راه هاي قانوني براي شکايت و احضار رئيس جمهور ايران به دادگاه هاي عدالت جهاني به جرم رواج خشونت عليه يهوديان است. نخست وزير استراليا در مصاحبه با اسکاي نيوز گفت: "رئيس جمهوري ايران بيانات غيرعادي خود عليه يهوديان را مداوم مطرح کرده و گفته است اسرائيل بايد از نقشه جهان پاک شود، در حالي که موقعيت اسرائيل در جهان از ديد جوامع بين الملل مشروعيت دارد". او در ادامه افزود:" دادستان عالي در حال حاضر به دنبال يافتن راه مناسبي از طريق مراجع قانوني است".
  سرپرست وزارت کشور منصوب شد
آخرين شنيده اينکه  سايت خبري "تابناک" گزارش داد: سيد مهدي هاشمي، رئيس ستاد تبصره 13 و معاون عمراني وزير کشور، به عنوان سرپرست وزارت کشور منصوب شد.اين در حالي است که بحث تغيير وزير کشور، پيش از آغاز انتخابات مجلس شوراي اسلامي آغاز شد که رئيس جمهور نيز اين مطلب را تاييد کرد و در پي جانشيني مناسب براي پورمحمدي بود و به رغم تلاش هايي که برخي براي ابقاي پورمحمدي در اين سمت کردند، داودي، معاون اول رئيس جمهور، تغيير وزير کشور را حتمي اعلام کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته