جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042

 معاون سازمان سما» دانشگاه آزاد خبرداد:
 بازنگري سيلابس هاي درسي کارداني پيوسته و احداث 150 هزار متر مربع فضاي آموزشي  

 گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سما» دانشگاه آزاد اسلامي از احداث 150 هزار متر مربع فضاي آموزشي خبر داد.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، مهندس ميرشمسي ديروز در پنجاه و هفتمين اجلاس شوراي مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي از بازنگري سيلابس هاي درسي کارداني پيوسته خبر داد و افزود: انتقال رشته هاي کارداني پيوسته واحدهاي دانشگاهي به آموزشکده هاي سما پيشنهاد شده است. وي افزود: دانشگاه هاي جامع و بزرگي که مي توانند به سمت تحصيلات تکميلي حرکت کنند بهتر است که اين ارتقا در آنها انجام شود.
وي با بيان اينکه تا کنون 8 واحد دانشگاهي براي انتقال رشته هاي کارداني خود به آموزشکده هاي سما اعلام آمادگي کردند، اظهار کرد: ما هم براي اين انتقال اعلام آمادگي مي کنيم و در صورت تصويب براي سال آينده اين انتقال انجام مي شود.
وي در ادامه خواستار گره زدن دبيرخانه سما با دبيرخانه مناطق دانشگاهي شد و گفت: اميد است سرپرست منطقه سما در شوراي  منطقه هاي دانشگاهي حضور يابند تا در تجربه دانشگاه در مسائل اجرايي به مراکز سما که فرزند اين دانشگاه ها است انتقال يابد.
وي با اشاره به تشکيلات و اختيارات سازمان سما خاطر نشان کرد: در اساسنامه سازمان سما حدود اختيارات اين سازمان به تصويب هيات امناي دانشگاه رسيده و فعاليت ها در چارچوب اين اختيارات انجام مي شود.
وي با تاکيد به اينکه اساس تشکيل سازمان سما با محوريت تمرکز زدايي است تصريح کرد: مساله نيرو يکي از دغدغه هاي سازمان سما» است که بايد بر آن اساس ميزان نيروها را کاهش داد.
ميرشمسي در خاتمه گفت: سازمان سما» نيروها را به صورت غير متمرکز از طريق طرح استخدام غير متمرکز که اطلاعيه آن دي ماه هر سال منتشر مي شود گزينش و مصاحبه مي شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته