جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042

  در قالب طوماري به دادستان کل کشور با 400 امضاي حقيقي و حقوقي صورت گرفت
 شکايت روساي واحدها و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور از سليمي نمين 

روز گذشته شکايت نامه اي با امضاي 400 نفر از روساي واحدها و مراکز آموزشي، مديران و مسوولين دانشگاه آزاد اسلامي به دادستان کل کشور ارسال شد.
به گزارش آنا، متن اين شکايت نامه به شرح زير است:
حضرت آيت الله دري نجف آبادي، دادستان محترم کل کشور
احتراما به استحضار مي رساند، طي يک ماه اخير فردي به نام عباس سليمي نمين، ضمن استفاده گسترده از امکانات رسانه ها و تريبون هاي مختلف به گونه اي بي پروا، مبادرت به ايراد انواع اتهامات و اهانت هاي ناروا به مجموعه مديران دانشگاه آزاد اسلامي که از جمله نهادهاي پر افتخار انقلاب اسلامي و يادبود بنيانگذار کبير آن است، مي نمايد.
مشاراليه در خلال انبوه افترائات و توهين هاي ياد شده مشخصا طي دو مورد ذيل الذکر اظهاراتي نموده است که واجد وصف مجرمانه بوده و قابل تعقيب کيفري است:
1 - ادعاي وجود "مفسده مديريتي" در دانشگاه آزاد اسلامي که بنا بر فحواي مستنبط از عبارت ياد شده و سياق کلي اظهارات نامبرده انتساب عبارت مذکور شمول عام داشته و مجموعه مديران دانشگاه آزاد اسلامي را در بر مي گيرد.
2 - انتساب واهي عنوان "غيرقانوني" به رياست دانشگاه و مديران منتصب از سوي ايشان که آشکارا با هدف تشويش اذهان به قصد اضرار مطرح گرديده است. مضافا آنکه نسبت مذکور، نه تنها متضمن اهانت به کليه مديران شاغل در اين نهاد بزرگ آموزشي و فرهنگي کشور بوده، بلکه از يک منظر موسع و با ملاحظه چنين راي ناصوابي، عملا اهانت به مجموعه سازمان دانشگاه آزاد اسلامي که متکفل نيمي از وظايف آموزش عالي کشور و از نهادهاي پر افتخار نظام مقدس جمهوري اسلامي است، به شمار مي رود. با عنايت به مراتب معروض، امضا کنندگان شکواييه حاضر تقاضا دارند مستندا به قانون مجازات اسلامي، اوامر مقتضي دائر بر تعقيب کيفري مشاراليه صادر فرمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته