جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042

 زنگ آفرينش 

 با شماره تلفن        88909727
    آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات    شما عزيزان ميباشد .

جوابيه روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب گيلان

در پاسخ به مطلب مطروحه از سوي آقاي سيد اکبر خوشحال با عنوان " گراني و نبود کنتور آب در گيلان " که در صفحه 3 روز چهارشنبه مورخ 87/02/11 چاپ و منتشر گرديد، به اطلاع همگان                            مي رساند :
-  نرخ واگذاري انشعاب آب مصوبه مجلس شوراي اسلامي و به صورت مقطوع اعمال مي گردد، بديهي است هر گونه دخل و تصرف در تعرفه حق انشعاب غير قانوني است .
- مدير عامل شرکت آب و فاضلاب گيلان روزهاي سه شنبه هر هفته را به ملاقات مردمي اختصاص داده است و علاوه بر آن چنانچه مراجعه کننده اي در جريان يک حادثه غير مترقبه و يا مشکلي که از حساسيت برخوردار باشد و ارباب رجوع نتواند تا هفته ديگر منتظر بمانند دفتر مدير عامل در اولين فرصت ، وقت ملاقات،  تعيين مي نمايد .
التفات روزنامه آفرينش نسبت به شرکت آب و فاضلاب مسبوق به سابقه است و از آنجايي که مطبوعات، زبان گوياي مردم تلقي مي گردند از اين روزنامه نسبت به انعکاس مشکلات و حسن دلسوزي قدرداني مي گردد .
آفرينش: ضمن تشکر از ارسال قسمتي از پاسخ مشکلات مردم، همان طور که در عنوان مطلب آمده بود، مشکل مطروحه، گراني و نبود کنتور آب بود که در جوابيه ارسالي به آن اشاره نشده بود. اميدواريم که تاکنون اين مشکل هم حل شده باشد .

از سوزاندن زباله ها جلوگيري شود

برخي از کارگران زحمتکش شهرداري هر روز صبح زود مشغول نظافت خيابان ها و معابر شهرمان هستند که به آنها خدا قوت و خسته نباشيد مي گوييم . اين عزيزان به خاطر جلوگيري از نقل و انتقال زباله ها،  اقدام به آتش زدن زباله هاي جمع آوري شده مي نمايند که هواي شهر را آلوده                                مي کند. از مسئولين شهرداري و محيط زيست در خواست  مي کنم ضمن آموزش به اين عزيزان، مانع از تکرار عمل آنها بشوند.
اسلامشهر - حسيني

مشکلات و کمبود هاي شهرک گلهاي اسلامشهر

از شهردار و اعضاي شوراي شهر اسلامي شهر اسلامشهر درخواست مي کنيم که به شهرک گلها سري بزنند و از نزديک مشکلات آنجا را مشاهده کنند. با وجود زمين با کاربري فضاي سبز حتي  يک سانتي متر در اين محل، فضاي سبز وجود ندارد. سال گذشته شهردار و رييس شوراي وقت در زميني، کلنگ احداث مسجد را به زمين زده و از آن زمان تاکنون فقط يک پرچم زده شده و بس.
وضعيت نظافت جوي هاي آب و جداول کنار خيابان و ... از ديگر مشکلات اين شهرک است . لطفا رسيدگي فرماييد البته قبل از اتمام دوره شوراي سوم شهر.
تعدادي از ساکنان شهرک گلها  -  اسلامشهر

افزايش تعرفه هاي پزشکي بدون ضابطه

علي رغم دستور موکد و بخشنامه هاي دولت در مورد عدم افزايش نرخ تعرفه ها، بعضي از پزشکان عمومي و متخصص در سال جديد حق ويزيت و خدمات پزشکي خود را به طور خودسرانه گران کرده اند و به نرخ هاي قانوني و مصوب توجهي ندارند. لذا ضروري است ضمن تذکر و اخطار لازم با آنها برخورد جدي و قانوني شود.
اصفهان - محمود بليغيان

راه آهن غرب به کجا رسيد

سالهاست که بحث راه آهن غرب کشور مطرح است و هر ساله هم در بودجه مورد نظر قرار                             مي گيرد اما اطلاع رساني کمتري در اين مورد شده و معلوم نيست آيا چنين طرحي اصلا وجود دارد يا خير؟ و اگر هست به کجا رسيده و چه مقدار از طرح اجرا شده است. حداقل اطلاع رساني شود .
همدان - رجبي

پاداش پايان خدمت ما چه مي شود؟

از بازنشستگان کشوري قبل از سال 1379 مي باشيم که پاداش پايان خدمت نگرفتيم. هم اکنون که در آمد کشورمان بالا رفته براي رفع اين تبعيض چند ساله، همتي کنيد و دين خود را به ما که عمري به اين کشور خدمت صادقانه داشتيم، ادا نماييد.
تهران - جمعي از بازنشستگان قبل از سال 1379 کشوري

بانک مرکزي از چاپ ايران چک 50 هزار توماني چه اهدافي دارد؟

شنيده شده است که بانک مرکزي زحمت کشيده اند ايران چک 50 هزار توماني به نام بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران چاپ کرده اند و از روز چهارشنبه هم مي خواهند وارد چرخه بانکي کنند اين در شرايطي است که ديگر بانک هاي کشور در حال حاضر از 50 هزار توماني تا 500 هزار توماني به شکل ايران چک در هيچ بانکي براي عمليات بانکي استفاده نمي کنند.
مردم گيلان مي گويند بانک مرکزي از چاپ و توليد چنين پولي چه اهدافي را تعقيب مي کند و آيا اين روش حيف و ميل نيست؟ آيا اين همه هزينه ها براي چاپ چک پول آن هم از ايران چک که هيچ بانکي تحويل نمي گردد و بايد از بانک توليد کننده به بانکي ديگر تحويل شود و آن همه ايران چک امحا» شود.آيا اين همه هزينه و حيف ميل بيت المال دودش به چشم مردم نمي رود. آيا بهتر نيست به جاي اين بي توجهي ها، ارزش ريالي کشور را بالا ببرند و ارتقا دهند. بهر حال بايد   دست اندر کاران در پايتخت جوابگو باشند.
رشت - سيد اکبر خوشحال


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته