جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/03/08 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 3053

 با حضور انتظامي و پورحسيني و با صداي زيبا بروفه;
 «عشق پرداز» در مورد زندگي و آثار محمود فرشچيان ساخته مي شود  

 «عشق پرداز» مستندي است که به بهانه انتشار پنجمين کتاب آثار محمود فرشچيان، با روايتي مبتني بر واقعيات، زندگي و آثار اين نقاش را به تصوير مي کشد.
تصويربرداري اين مستند همزمان با رونمايي از دو اثر «غدير» و «کوثر» در موزه فرشچيان واقع در کاخ سعدآباد آغاز شد و با حضور زيبا بروفه و افسر اسدي در منزل محمود فرشچيان ادامه يافت.
در «عشق پرداز»، هنرمنداني چون: علي اکبر صادقي(نقاش)، حجت شکيبا(نقاش)، يدالله کابلي(خطاط)، عزت الله انتظامي و پرويز پورحسيني حضور يافته اند.
به گزارش فارس، تدوين اين فيلم همزمان با ادامه تصويربرداري، آغاز شده است و مستند «عشق پرداز» تا يک ماه آينده، آماده نمايش خواهد شد و در مراسم تجليل از فرشچيان و همزمان با رونمايي آخرين کتاب ايشان به نمايش درمي آيد.
بنا بر اين گزارش، اين دومين مستندي است که در ماه هاي اخير پس از مستند مصطفي رزاق کريمي که «نازنين مفخم» تدوين آن را آغاز کرده ساخته شده است.
عوامل «عشق پرداز» عبارتند از:
تهيه کننده: خانه فرهنگ و هنر گويا / ناصر ميرباقري،نويسنده، کارگردان و مدير تصوير: محمدهادي (حميد) کاوياني،مديرتوليد و تصويربردار: محسن صرافي،دستيار کارگردان و برنامه ريز: مريم ويس مرادي،صدابردار: مازيار رزاقي،عکاس: پيام ايرايي / مهدي پورموسي، گوينده متن: زيبا بروفه، مجري طرح: کارگاه آزاد فيلم وهومن.
به گزارش فارس، پنجمين کتاب از آثار محمود فرشچيان، در قطع رحلي سلطاني در 8 رنگ، در جلدهاي مختلف چرمي و گالينکور با قاب مخصوص به خود روانه بازار مي شود که براي اولين بار در کتاب هاي آثار فرشچيان از رنگ متاليک استفاده شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته