جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/04/04 - روزنامه صبح ايران(سه شنبه)(ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تولد امام خميني(ره)را گرامي مي داريم) نسخه شماره 3072

  انتقاد از صادرات فله اي زعفران 

مشهد- خبرنگار آفرينش
استاندار خراسان رضوي با انتقاد از صادرات فله اي زعفران ايران به خارج از کشور گفت: لازم است به منظور حل اين مشکل در حوزه گمرک، وزارت بازرگاني و سازمان توسعه تجارت، مقرراتي اعمال شود.
محمدجواد محمدي زاده در جلسه شوراي صنايع غذايي خراسان رضوي اظهار داشت: صنايع غذايي از مزيت هاي ارزنده خراسان رضوي است لذا بايد در جهت توسعه اين صنعت تلاش کرد و سرمايه گذاري در منابع انساني، تجهيزات و نوسازي صنعت غذايي را جدي گرفت.
وي با بيان اينکه شاغلان در صنايع غذايي بايد تحصيلات مرتبط با اين صنعت را داشته باشند، تصريح کرد: تعيين چشم انداز منابع انساني و امکانات موجود و آينده صنايع غذايي استان يک ضرورت است.
وي از دانشگاه ها، آموزشکده هاي فني و حرفه اي و مراکز علمي  کاربردي خواست تا قسمتي از ظرفيت خود را به صنعت غذا اختصاص دهند.
وي در خصوص صادرات مواد غذايي عنوان کرد: شناسايي موانع صادرات مواد غذايي و ارائه راهکارهايي براي آن بايستي جدي گرفته شود.
استاندار خراسان رضوي با اشاره به برگزاري هجدهمين کنگره صنايع غذايي در خراسان رضوي اظهار اميدواري کرد در اين کنگره موانع موجود در صنعت غذا، شناسايي و راهکارهايي براي حل آنها ارائه شود.
وي بر لزوم استفاده از تجربه و دانش افراد برجسته و نخبه در صنعت غذا تاکيد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته