جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/04/06 - وزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3074

  نماينده دزفول در مجلس:
 دانشگاه آزاد اسلامي اولين اقدام عملي براي اجراي اصل 44 قانون اساسي است 

 سيد احمد آوايي نماينده مردم دزفول در مجلس شوراي اسلامي ، دانشگاه آزاد را اولين اقدام عملي براي اجراي اصل 44 قانون اساسي دانست و افزود: با توجه به اين اقدام عملي و دستاوردهاي خوب کسب شده در اين راستا بايد اين اقدام در ساير فعاليتها تسري يابد .
 نماينده دزفول در مجلس: دانشگاه آزاد اسلامي اولين اقدام عملي براي اجراي اصل 44 قانون اساسي است.
به گزارش "ايسکانيوز" نماينده دزفول در مجلس با اشاره به استعدادها و ظرفيتهاي منطقه و دانشگاه آزاد اسلامي از رييس دانشگاه آزاد اسلامي درخواست کرد تا در جهت راه اندازي آموزشکده يا پژوهشکده اي جهت انجام فرصتهاي مطالعاتي در سطح منطقه اقدام کنند.
وي افزود:توسعه دانشگاه آزاد اسلامي در رشته هاي مختلف و تبديل واحدهاي دانشگاهي اهواز،شوشتر و دزفول با توجه به امکانات و توانايي ها به واحد جامع همچنيني بخشهاي مختلف توسعه يابند و مشکلات مالي دانشجويان از طريق افزايش سقف وام دانشجويي تا حدودي مرتفع شوند.
نماينده دزفول با انتقاد از عملکرد مديران اجرايي استان گفت: نگاه مسولان به دزفول و استان خوزستان نگاه خوبي نيست که علت آن ضعف مديران اجرايي و تنگ نظري آنهاست که علاوه بر نگرفتن امکانات باعث شده برخي امکانات را از دست بدهيم.
نماينده دزفول تخليه آب سد دز دزفول را در زمستان گذشته نيز از جمله مشکلات منطقه دانست که باعث شده در حال حاضر هزاران هکتار از اراضي مستعد کشاورزي منطقه با کم آبي و خشکسالي مواجه شوند .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
اطلاعيه دانشگاه آزاد اسلامي
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
گزارش
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته