جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/04/06 - وزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3074

 وزير علوم خبر داد:
 همکاري3 وزارتخانه دربرقراري امنيت کنکور  

گروه آزمون وسنجش : وزيرعلوم درهنگام بازديد از قرنطينه و مراحل مختلف ارسال سوالات کنکور به نقاط مختلف کشور گفت: امينت کاملي بر آزمون امسال حاکم است و دسترسي  به حتي يک سوال کنکور غيرممکن است.
به گزارش مهر، وزير علوم در هنگام بازديد از مراحل مختلف قرنطينه و بارگيري و ارسال سوالات کنکور گفت: شرايطي که حاکم است حاکي از امنيت بالاي کنکور امسال است. امنيت کنکور هميشه برقرار بوده است و امسال نيز با تلاش نيروهاي سازمان سنجش ، وزارت اطلاعات، وزارت کشور و نيروي انتظامي امنيت کاملي بر آزمون حاکم شده است.
زاهدي تاکيد کرد: من تاکيد مي کنم  به هيچ عنوان هيچ فردي توانايي دسترسي به حتي يک سوال کنکور نخواهد داشت و فضاي کاملا امني بر کنکور حاکم است.
محمد مهدي زاهدي نيز با تاکيد بر اينکه به هيچ عنوان راهي براي خروج سوالات کنکور وجود ندارد گفت: محموله سوالات کنکور بارگيري مي شود و با امنيت کامل در سراسر کشور توزيع مي شود و نيروهاي وزارت اطلاعات و وزارت کشور و نيروي انتطامي تا دريافت محموله توسط نيروهاي امنيتي و حفاظت آزمونها در استانها محموله را همراهي مي کنند.
وي در مورد ظرفيت پذيرش در سال جاري نيز به مهر گفت: يک ميليون و دويست هزار نفر ظرفيت در کل آموزش عالي ايجاد شده است. بنابراين داوطلبان بيشتر براي رشته و دانشگاه رقابت مي کنند.
زاهدي در مورد طرح حذف کنکور نيز گفت: وزارت علوم آماده اجراي اين طرح است اما وزارت آموزش و پرورش بايد هر چه سريعتر شرايط برگزاري آزمونهاي استاندارد را فراهم کند.
کنکور سراسري دانشگاهها از امروز 6تا  8 تير ماه با رقابت بيش از يک ميليون داوطلب در سراسر کشور برگزار مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
اطلاعيه دانشگاه آزاد اسلامي
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
گزارش
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته