جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/04/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3092

  "شواليه سياه" گيشه هاليوود را تسخير کرد  

  فيلم جديد بتمن با نام "شواليه سياه" به کارگرداني کريستوفر نولان با 18/5 ميليون دلار فروش در 3040 سينما توانست رکورد پرفروش ترين فيلم هاليوود را بشکند و گيشه هاليوود را تسخير کند.
 به گزارش "آفرينش" به نقل از وب سايت خبري dez; فيلم "شواليه سياه" با نمايش در بيش از 300 سينما تاکنون رکورد فروش نيمه شب را در شيکاگو شکسته است
بر اساس اين گزارش کمپاني اينترنتي فروش بليط تاکنون چنين فروشي را در شيکاگو تجربه نکرده است. "شواليه سياه" در شيکاگو همانند فروشي که اين فيلم مي توانست با نمايش در سراسر کشور داشته باشد، فروش کرد.
"ريتا کرولي" ساکن شيکاگو گفت: اين فيلم بسيار عالي بود و از تماشاي آن بسيار لذت بردم.با توجه به شروع فوق العاده فيلم جديد بتمن انتظار مي رود اين فيلم تا پايان روز يکشنبه در بازار آمريکاي شمالي به فروش بيش از 100 ميليون دلار دست پيدا کند.
گزارش شده است که ستاره هاي هاليوود هنگام نمايش جهاني فيلم جديد بتمن در نيويورک ياد "هث لجر" را زنده نگه داشتند و از او تقدير و ستايش کردند.
"مايکل کاين" همبازي لجر در فيلم "شواليه سياه" گفت: بازي هث در اين فيلم به عنوان يک فرد شرور بهترين بازي اي است که من تابحال ديده ام. نمايش اين فيلم براي جاودانه نگه داشتن ياد او پخش شد و به اين بازيگر اهدا شد."مايکل کاين" همبازي "هث لجر" در فيلم "شواليه سياه" گفت: "هث لجر" براي ايفاي نقش يک فرد بذله گو در فيلم "شواليه سياه" با کانديد شدن براي دريافت جايزه اسکار منتشر شده پس از مرگ هنرپيشه مورد تقدير قرار خواهد گرفت. بازي "هث لجر" در فيلم "شواليه سياه" مورد تقدير مخاطبان قرار گرفته است و نام او تاکنون به عنوان برنده احتمالي جايزه آکادمي علوم و هنرهاي سينمايي سال آينده که کمي پس از اولين سالگرد فوت او برگزار مي شود، ذکر شده است.بر اساس اين گزارش "مايکل کاين" مطمئن است که "هث لجر" مورد توجه همگان قرار گيرد. مايکل 75 ساله گفت: من فکر مي کنم لجر حداقل بتواند نامزد دريافت جايزه اسکار منتشر شده پس از مرگ هنرپيشه شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته