جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/04/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3092

 معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال:
 تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري حوزه معاونت دانشجويي است  

دکتر اخوان گفت: درهاي معاونت دانشجويي همواره به روي دانشجويان باز و تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري اين معاونت است.
اخوان عقد قرارداد براي استفاده از امکانات ورزشي از جمله سالن چند منظوره مير اسماعيلي راهم براي دانشجويان و هم پرسنل را از ديگر برنامه ها عنوان کرد
شرکت در دوره هاي ارتباط موفق براي پرسنل معاونت دانشجويي يکي از برنامه هاي اين معاونت در آستانه شروع سال تحصيلي جديد است.
به گزارش  ايسکانيوز دکتر اخوان با اعلام اين مطلب افزود : با توجه به اين که دفاتر معاونت دانشجويي در دانشکده هاي واحد يکي ازپر مخاطب ترين بخش هاي دانشگاه هستند که همواره با حجم بالاي مراجعه کنندگان روبرو است و به لحاظ تکريم ارباب رجوع ، طي برنامه ريزي و هماهنگي هايي که با مرکز آموزش ضمن خدمت واحد به عمل آمده اغلب پرسنل اين حوزه از معاونت دوره هاي ارتباط موفق را با موفقيت گذرانده و يا در حال سپري کردن اين دوره ها هستند.
معاون دانشجويي واحد تهران شمال استفاده از قطارهاي غزال و اتوبوس هاي ويژه را براي بازديد هاي علمي ، ارتقاي کيفيت غذا و سرو 3 نوع غذاي جديد به ليست غذاهاي واحد را از ديگر برنامه هاي اين معاونت برشمرد و اظهار داشت : برگزاري دوره هاي ويژه کمک هاي اوليه و امداد رساني براي دانشجويان در دستور کار اين معاونت نيز قرار دارد.
دکتر اخوان از کاهش زمان صدور گواهي نامه هاي موقت در اين واحد سخن گفت و تصريح کرد : صدور 580 فقره دانشنامه در ماههاي ارديبهشت و خرداد حاکي از فعاليت مضاعف در اين بخش است و اين درحالي است که روند صدور يک گواهي نامه در شرايط معمول حدود 10 روز از دريافت کارنامه انجام مي پذيرد ضمن اين که براي صدور گواهي نامه ها استعلام از دواير و مراکز نيز در برنامه کاري قرار داردو ادامه داد : مطابق آمار موجود در سال 1386 تعداد 2630 فقره نيز ريز نمرات براي متقاضيان صادر شده است .
معاون دانشجويي تهران شمال از تمهيدات اين معاونت در برگزاري جشن هاي فارغ التحصيلي و حمايت از انتشار نشريات دانشجويي خبر داد و گفت : در حال حاضر تعداد 17 نشريه دانشجويي با نظارت اين معاونت در سطح واحد منتشر مي شود که اين معاونت آمادگي لازم براي صدور مجوز انتشار نشريات دانشجويي را مطابق مقررات دانشجويي براي کليه متقاضيان لحاظ نموده و هيچ محدوديتي در اين راستا وجود ندارد .
وي عقد قرارداد براي استفاده از امکانات ورزشي از جمله سالن چند منظوره مير اسماعيلي را با نظر مربيان مجرب و توانمند هم براي دانشجويان و هم پرسنل را از ديگر برنامه ها عنوان کرد و افزود : درهاي معاونت دانشجويي همواره به روي دانشجويان باز و تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري اين معاونت است. گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجويي ايران حاکيست،دکتر اخوان بهره مندي 2780 نفر از تخفيفات دانشجويي درترم قبل را نقطه عطفي براي حمايت از دانشجويان بي بضاعت واحد عنوان کرد و ضابطه مند شدن آئين نامه هاي کاورزي براي دانشجويان را از ساير خدمات معاونت دانشجويي نام برد .  


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته