جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

  بهرام افشارزاده رييس فدراسيون وزنه برداري :
 رضازاده 10سال است که بيماري قند خون دارد  

بهرام افشارزاده رييس فدراسيون وزنه برداري ايران در خصوص بيماري رضازاده گفت : حسين رضازاده از 10سال پيش به بيماري قند خون و يا همان ديابت مبتلا است.
وي افزود : رضازاده مدت  10سال است که از بيماري ديابت و يا قند خود رنج مي برد اما بالا بودن توان جسماني اين ورزشکار باعث شده بود که اين بيماري خودش را نشان ندهد.
وي در مورد خداحافظي حسين رضازاده از دنياي قهرماني وزنه برداري متذکر شد : خداحافظي حسين رضازاده از دنياي قهرماني در اين برهه از زمان شوک بزرگي را به جامعه ورزش ايران وارد کرد.
وي ادامه داد : اما من از تمام دوستاران رضازاده مي خواهم که اين ورزشکار را راحت بگذارند و نسبت به تصميم جدايي وي از دنياي قهرماني منطقي و عقلاني برخورد کنند.
وي  تاکيد کرد : از  20ماه پيش براي معالجه بيماري رضازاده اقدامات مقتضي را انجام داده بوديم اما بالا بدون سن اين ورزشکار باعث شد که اين معالجات بازخورد مثبتي را نداشته باشد.
وي  اضافه کرد : هميشه رضازاده با  3الي 4 ماه تمرين رکوردهاي جهاني خودش را مي زد اما امسال با  10ماه تمرين مداوم ومستمر به اين مهم دست پيدا نکرد.
وي تصريح کرد : بدن رضازاده ديگر تحمل فشارهاي سنگين را نداشت و بايد هرچه زودتر از دنياي قهرماني خداحافظ مي کرد تا سلامتي اين قهرمان ارزنده وزنه برداري کشورمان به خطر نيفتد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته