جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

  علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال:
 شايد کريمي ، مهدوي کيا و هاشميان دعوت شوند  

علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال ايران که براي حضور در نشست کميته معلولان و کمک هاي اجتماعي کنفدراسيون به مالزي سفر کرده، به پايگاه اينترنتي کنفدراسيون آسيا گفت که دغدغه اصلي او در ابتداي رياست در فدراسيون فوتبال اجرايي کردن اساسنامه جديد فدراسيون و رساندن تيم هاي مختلف ايران به جام جهاني بوده است: ابتدا بايد روند کار فدراسيون را با اساسنامه جديد هماهنگ مي کرديم و شکل اداري، بخش هاي مختلف و کميته ها را منطبق مي کرديم. همچنين وقتي انتخاب شدم تيم هاي مختلف فوتبال ايران در مسير صعود به جام جهاني بودند که بايد پنج تيم مختلف را آماده مي کرديم.
وي ادامه داد:  تيم هاي فوتسال و فوتبال ساحلي توانستند به جام جهاني برسند و اينک سه تيم ديگر که تيم هاي ملي، نوجوانان و جوانان باشند در مسير صعود هستند که نياز به تدارک و توجه خاصي دارند. کفاشيان همچنين درباره احتمال دعوت دوباره بازيکنان با سابقه تيم ملي مانند مهدي مهدوي کيا، وحيد هاشيمان و علي کريمي نيز گفت:  علي دايي مربي تيم است و تصميم با اوست. دايي گفته که اين نفرات را زير نظر خواهد گرفت و ممکن است از آنها دعوت کند.
وي گفت:  برخورد ما با علي کريمي هم در حد تذکر بود. او از فدراسيون انتقاد کرد و ما به او تذکر داديم که درباره مسائلي که به مديريت تيم و فوتبال برمي گردد از اظهارنظر خودداري کند. اما حضور ايشان در تيم ملي بازهم به نظر سرمربي تيم ملي برمي گردد. کريمي در آن دوره با مصدوميت روبرو بود و حضور احتمالي اش در آينده به دايي بستگي دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته