جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

 كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90 

 خبر غير قابل باور براي رقيب اصلي رضازاده:
شرباتيس : شايعه است! تنها در پکن باورمي کنم که او خداحافظي کرده

ويکتورز شرباتيس قهرمان وزنه برداري فوق سنگين جهان در سال 2007 و اصلي ترين رقيب حسين رضازاده در بازي هاي المپيک از شنيدن خبر خداحافظي رضازاده و انصراف از بازي هاي المپيک پکن شگفت زده شده و باورش نمي شود.
قهرمان دسته  فوق سنگين وزنه برداري جهان در سال گذشته و نايب قهرمان بازي هاي المپيک آتن از کشور لتوني پس از خداحافظي حسين رضازاده  اظهار کرد: من در کمپ تمريني لهستان تمرين مي کردم و خبري از اين موضوع نشنيده ام. حالا هم که به لتوني بازگشته ام هنوز خبر را نشنيده ام. فکر مي کنم که اين خبر شايعه باشد. باورم نمي شود که رضازاده خداحافظي کرده است. من واقعا فکر مي کنم که اين يک شايعه است.
وي ادامه داد: رضازاده شانس اصلي کسب مدال طلا در بازي هاي المپيک پکن است و وقتي که در پکن ببينم رضازاده نيست، آنجاست که باور مي کنم که رضازاده خداحافظي کرده است.
وي در پايان خاطرنشان کرد: نمي خواهم زياد از رضازاده صحبت کنم چون که هنوز مطمئن نيستم او خداحافظي کرده است!
 
 بازگشت استقلال با تاخيري 5 ساعته

 کاروان تيم فوتبال استقلال تهران  با تاخيري 5 ساعته از ترکيه به ايران بازگشت.
گفتني است که پرواز اين تيم قرار بود پنجشنبه شب انجام شود; اما آبي پوشان با تاخيري پنج ساعته به سمت تهران پرواز کردند. اين تاخير در پرواز باعث شد تا اعضاي تيم استقلال ساعت چهار صبح جمعه وارد فرودگاه امام خميني شوند.
آبي پوشان با توجه به خستگي زياد و معطلي چند ساعته در فرودگاه، ديروز  را به استراحت  پرداختند و ازامروز در 2 نوبت تمرين مي کنند.
استقلالي ها امروز در مجموعه انقلاب و عصر در زمين شماره 2 آزادي تمرين خواهند داشت.
 
محسن خليلي مهاجم ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس:
قدرتمند تر از گذشته برمي گردم
عمل جراحي محسن خليلي مهاجم ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس تهران  در کلينيک هسينگ پارک آوگسبورگ با موفقيت انجام شد.
وي پس از انجام عمل جراحي در مونيخ گفت: خوشبختانه  عمل با موفقيت انجام شد و پزشک معالجم پس از بررسي وضعيت پايم از نتيجه کار ابراز رضايت کرد.
وي افزود: مرحله  نخست درماني من تا پانزده روز ديگر به پايان رسيده و به تهران برمي گردم، پس از آن بايد 6 هفته دوره فيزيوتراپي را در تهران گذرانده و سپس به مونيخ باز مي گردم تا شش هفته ديگر در اين کلينيک و تحت نظر پزشکم فيزيوتراپي شوم که اين روند به صورت متوالي تا پايان دوران مصدوميتم ادامه خواهد داشت.
وي ادامه داد: پزشک معالجم  اعلام کرد که حداکثر تا شش ماه ديگر به ميادين فوتبال بازخواهم گشت.
وي در پايان گفت: به لطف خدا روحيه  تيم بسيار بالايي پيدا کرده ام و به فوتبالدوستان قول مي دهم که با قدرتي فراتر از گذشته به فوتبال بازمي گردم.

يک سايت پرببنده عرب زبان :
هرکول ايران کناره گيري کرد

يک سايت پرببنده عرب زبان در خصوص کناره گيري رضازاده  نوشت : حسين رضا زاده رکوردار سنگين وزن دنيا که به هرکول ايران معروف است بصورت غيرمنتظره از جهان ورزش وزنه برداري کناره گيري کرد.
در صفحه اصلي اخبار مهم  سايت الکوره اين مطلب درج شده وآمده است : درحالي که کمتر از سه هفته تا آغاز المپيک 2008پکن زمان مانده ، حسين رضا زاده که در دنيا به هرکول ايران شهرت دارد به ناگهان وپس از استناد به گزارش پزشکان اعلام کناره گيري کرد.
 
مربي برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس :
مي خواهم مثل قطبي  باشم

  کوشا  مربي تيم فوتبال پرسپوليس  در خصوص چگونگي حضورش در فوتبال ايران گفت: سال هاي قبل هم به ايران آمده ام; اما اين بار مي خواهم مثل قطبي به اين تيم کمک کنم.
وي  افزود: پرسپوليس تيم بزرگي است و علاقه مندان زيادي در ايران دارد. همين باعث شد به پيشنهاد قطبي جواب مثبت دهم.
وي اضافه کرد: از فوتبال ايران شناخت دارم. سه بار به ايران آمده ام و از صميم قلب دوست دارم مثل قطبي براي پرسپوليس و هوادارانش که خيلي تعريف ها شنيده ام، موثر باشم.
 
صادق ورمزيارمربي تيم فوتبال صبا قم :
نوازي ونصرتي نه،جباري آري
 
صادق ورمزيارمربي تيم فوتبال صبا قم  در خصوص جذب مجتبي جباري گفت: هنوز با مجتبي جباري  به توافق نرسيديم ولي به دنبال وي هستيم.
وي همچنين شايعه حضور محمد نوازي و محمد نصرتي در تيم صبا قم را تکذيب کرد و گفت : هيچ برنامه اي براي جذب اين دو بازيکن در دستور کادر فني تيم صبا وجود ندارد.
وي در خصوص نقل و انتقالات  اين تيم گفت:
محمد همرنگ هافبک  24ساله فصل قبل تيم فوتبال استيل آذين تهران قرارداد دو ساله خود را با تيم فوتبال صبا قم به ثبت رساند.

 علي انصاريان مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استيل آذين:
 از  پروين شکايت نمي کنم

علي انصاريان مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استيل آذين در خصوص شايعه شکايت از پروين به دليل عدم دريافت مطالبات مالي خود گفت: قصد شکايت از علي پروين را ندارم.
وي افزود: قصد شکايت از کسي را ندارم.
وي در پاسخ به اينکه با مشکلات مالي روبرو است، اظهار داشت: فقط مي توانم بگويم خدا بزرگ است.
 
ليت بارسکي سرمربي سايپا
پير ليت بارسکي مربي آلماني با امضاي قرارداد يک ساله  به طور رسمي هدايت تيم فوتبال سايپا را برعهده گرفت.
يکي از اعضاي  هيات مديره   باشگاه سايپا در اين خصوص گفت: با انتخاب ليت بارسکي آماده  حضور قدرتمندانه در ليگ برتر مي شويم. در هر صورت سايپا در اين فصل بازيکنان بسيار خوبي را به خدمت گرفته است و به همين دليل قصد داشتيم تا براي اين تيم قدرتمند يک سرمربي خوب نيز انتخاب کنيم.
 
 خسرو منعمي سرپرست تيم فوتبال ابومسلم مشهد:
کار استيلي تمام نشده است

 خسرو منعمي سرپرست تيم فوتبال ابومسلم مشهد در خصوص حضور استيلي در اين تيم  گفت: هيچ قراردادي با حميد استيلي امضا نشده است و در حال بررسي شرايط هستيم.
وي افزود : حميد استيلي قراردادي با باشگاه ابومسلم امضا نکرده است و نمي دانم چرا  خبري در خصوص قرارداد 4 ساله با اين مربي منتشر شده است.
 
مجيدي کاپيتان اول استقلال تهران

 فرهاد مجيدي از سوي کادر فني استقلال تهران به عنوان کاپيتان اول اين تيم معرفي شد.
گفتني است که  با خداحافظي عليرضا منصوريان از دنياي فوتبال و جدايي محمد نوازي از استقلال، اخبار متعددي در خصوص کاپيتان اين تيم منتشر شد.
اين شايعه ها با حفظ مجتبي جباري در استقلال و وعده کاپيتان اول شدن اين بازيکن در صورت تمديد با آبي پوشان قوت بيشتري گرفت; اما کادر فني استقلال به خصوص امير قلعه نوعي بي توجه به تمامي اين جريان  سازي ها، اعلام کرد که کاپيتان اول تيم فصل جديد، فرهاد مجيدي خواهد بود.
پيروز قرباني و وحيد طالب لو به عنوان کاپيتان دوم و سوم انتخاب شدند.

 تاماش آيانرئيس جهاني وزنه برداري:
ازخبر  کناره گيري رضازاده شوکه شدم
تاماش آيان رئيس فدراسيون جهاني وزنه برداري با ابراز تاسف از کناره گيري حسين رضازاده از حضور در بازيهاي المپيک گفت: به نظر من او وزنه بردار نخست جهان است.
 کناره گيري حسين رضازاده قهرمان پرافتخار وزنه برداري ايران از حضور در مسابقات المپيک پکن نه تنها مردم ايران را متعجب کرد بلکه شوکي باور نکردني با ورزش جهان خصوصا وزنه برداري وارد کرد.
تاماش آيان رئيس فدراسيون جهاني وزنه برداري با ابراز تاسف شديد از کناره گيري حسين رضازاده از حضور در المپيک پکن گفت: حسين وزنه بردار مورد علاقه من است.
وي افزود: رضازاده قهرمان دو دوره گذشته المپيک است و يقينا در المپيک پکن هم سومين بار قهرمان مي شد.
 
امروز ، تکليف بازي  ايران با  کنيا مشخص مي شود

 مهدي محمد نبي دبير کل فدراسيون فوتبال  درخصوص لغو بازي ايران با کنيا گفت: اخباري که مبني بر لغو بازي تيم هاي ايران - کنيا از طرف فدراسيون فوتبال کنيا يا ايران عنوان مي شود صحت ندارد اما از سوي ديگر بايد به اين موضوع نيز توجه داشت که قطعي شدن اين بازي منوط به نظر سرمربي تيم ملي ايران است.
وي افزود: تاکيد علي دايي بيشتر بر روي برگزاري اردوي 17 روزه در اسپانيا و جمهوري چک بوده است و به نظر مي رسد زمان برگزاري بازي تيم هاي ايران و کنيا در تاريخ ايازده مرداد مورد قبول سرمربي تيم ملي نباشد.
نبي افزود: درهر صورت بايد نظر علي دايي را جويا شويم و تا روز شنبه سرنوشت برگزاري بازي ايران و کنيا مشخص مي شود.
دبير فدراسيون فوتبال در باره ي بازي جايگزين تيم ملي ايران و مصر نيز اظهار کرد: به طور يقين بازي ايران مقابل مصر منتفي شده است، چند گزينه انتخاب شده و در حال مذاکره هستيم که ازبکستان نيز يکي از اين گزينه هاست.

مسابقات کانوپولو قهرماني  جهان
يک پيروزي و يک شکست براي بانوان ايران

تيم ملي کانوپولو بانوان ايران در مسابقات قهرماني جهان يک پيروزي و يک شکست به دست آورد.
گفتني است که در نخستين روز از مسابقات کانوپولو قهرماني بزرگسالان و جوانان جهان در ادمونتون کانادا تيم بانوان ايران   در ديدار اول خود با نتيجه5   بر 3 مغلوب تيم ملي نيوزيلند شد.
ملي پوشان ايران در دومين ديدار خود نيز به مصاف تيم ميزبان رفتند که در ديداري حساس و نزديک توانستند با نتيجه 7 بر 6 حريف خود را شکست داده و به صعود از گروه خود اميدوار شوند.
 
پرسپوليس امروز به امارات مي رود

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي برگزاري اردوي تدارکاتي قبل از شروع ليگ هشتم، امروز شنبه راهي امارات خواهد شد.
گفتني است که تيم فوتبال پرسپوليس که به عنوان قهرمان هفتمين دوره رقابتهاي ليگ برتر خود را براي حضور در ليگ هشتم آماده مي کند، با تصميم کادر فني و تاييد اعضاي هيئت مديره ساعت 20 امروز شنبه از طريق فرودگاه امام خميني(ره) راهي امارات خواهد شد.
تيم فوتبال پرسپوليس در مدت اقامت چهار روزه خود در دبي در باشگاه ايرانيان اسکان خواهد يافت و روز چهارشنبه هفته آينده نيز به تهران بازخواهد گشت.
با توجه به اينکه اين تيم ديدارهاي تدارکاتي کم تعدادي را براي آماده سازي خود برگزاري کرده است، مسئولان اين باشگاه در تلاشند تا زمينه برگزاري دو ديدار تدارکاتي در اين اردو را فراهم کنند. ظاهرا قرار است دو تيم ليگي امارات به عنوان حريف تدارکاتي پرسپوليس انتخاب شوند.
تيم فوتبال پرسپوليس در نخستين بازي خود در رقابتهاي ليگ هشتم به مصاف تيم سايپا تهران خواهد رفت.

 مسابقات فوتسال بانوان غرب آسيا
 سفرتيم فوتسال بانوان ايران به اردن
تيم بانوان ايران براي شرکت در دومين دوره مسابقات فوتسال غرب آسيا امروز شنبه عازم امان پايتخت اردن خواهد شد.
گفتني است که رقابتهاي فوتسال بانوان غرب آسيا طي روزهاي 5 تا 13مرداد ماه جاري با شرکت تيم هاي عراق، لبنان، فلسطين، اردن، کويت ، عراق، سوريه و ايران برگزارخواهد شد و تيم فوتسال بانوان کشورمان ساعت 18 فردا شنبه براي شرکت در اين رقابتها عازم امان پايتخت اردن مي شود.
بازيکنان تيم ملي فوتسال بانوان کشورمان جهت اعزام به مسابقات غرب آسيا دراردن عبارتند از: فرزانه توسلي ، زهره ميثمي ، سپيده زرين کفش ، سميه جابرسي ، الناز آرمات، زهرا صفري، زيوربابايي، سهيلا ملمولي، نسيمه سادات غلامي، ليلا اقبالي، شيوا اميني و عزيزه کريمي پور.
تيم فوتسال بانوان کشورمان را فريده شجاعي (سرپرست) پروين رمضاني (سرمربي) زهرا غلامي (مربي)، زهره عبد الحميدي (مربي بدن ساز)، مريم معنوي شاد (فيزيوتراپ) ، منير روان فر(مديرتيم) و حسين شمس (مديرفني) همراهي مي کنند.
قرار است قرعه کشي دومين دوره مسابقات فوتسال بانوان غرب آسيا بعد ازظهر روز شنبه در امان برگزارشود. تيم کشورمان عنوان نايب قهرماني دوره گذشته اين مسابقات را در اختياردارد.
 
 پاسخ منفي پرسپوليس به نوازي

   محمد نوازي مدافع فصل پيش تيم فوتبال استقلال تهران که از مسوولان باشگاه پرسپوليس درخواست حضور در اين تيم را کرده بود، از سوي مسوولان اين باشگاه، پاسخ منفي شنيد.
نوازي هفته گذشته طي صحبتي که با مسوولان باشگاه پرسپوليس داشت، خواهان حضور در تيم پرسپوليس شده بود، اما با دلايلي چون بسته شدن پرسپوليس و نداشتن جايي براي او و همچنين عدم بازيکن گيري باشگاه پرسپوليس از باشگاه استقلال روبرو شد و حضورش را در اين تيم کاملا منتفي ديد.
 
کوروش باقري قهرمان مسابقات جهاني 2001 لهستان:
رضازاده تکرار نشدني است

کوروش باقري قهرمان مسابقات جهاني 2001 لهستان با تقدير از افتخارآفريني هاي غرور آفرين حسين رضازاده گفت: او وزنه برداري استثنايي و تکرار نشدني بود.
وي افزود: گويا پزشکان بدليل حفظ سلامت جسمي حسين اجازه حضور در المپيک را به وي ندادند و او را تا مدتي ازهرگونه فعاليت سنگين منع کرده اند. ولي آنچه مسلم است حسين رضا زاده تکرار نشدني است و سالها بايد منتظر ماند تا فردي نظير وي درعرصه ورزش قهرماني ايران و جهان قدرت نمايي کند.
نزديکترين دوست رضازاده با اشاره به وضعيت روحي وي گفت: با شناختي که طي ساليان آشنايي با او دارم بهتر است فعلا او را به حال خود گذاشت تا با اين اتفاق کنار آيد. من هم ترجيح دادم تا طي روزهاي آينده با وي تماس بگيرم چرا که او فعلا در شرايط روحي نامساعدي قرار داد.

 آشوبي جريمه مي شود

 فرزاد آشوبي هافبک فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس به خاطر غيبت هاي اخيرش در تمرينات تيم فوتبال مس کرمان جريمه مي شود.
رضا يوسف آبادي سرپرست باشگاه مس کرمان در مورد غيبت فرزاد آشوبي در تمرينات تيم فوتبال اين باشگاه گفت: ما برابر هرگونه بي انضباطي به شکل جدي مي ايستيم و مطمئنا وي به خاطر غيبت هايش جريمه خواهد شد.
وي در مورد آخرين وضعيت مظلومي اظهار داشت: اين مربي با باشگاه مس قرارداد دارد و به تعهداتش هم پايند است. همچنين ما هم خواهان ادامه همکاري با اين مربي هستيم و بحث جدايي اش از تيم مس که از ابتدا صحت نداشت را هم بايد بطور کامل فراموش کرد.
 
براساس اعلام رئيس فدراسيون
رضازاده براي تماشاي المپيک به چين نمي رود

خبر خداحافظي حسين رضازاده از دنياي قهرماني يک شوک بزرگ در جامعه ايجاد کرد.
اين وزنه بردار اردبيلي به توصيه پزشکان و به دليل بيماري از حضور در المپيک محروم شد.
به نظر مي رسيد او نيز تيم وزنه برداري ايران را در اين دوره همراهي کند تا تماشاگر ويژه المپيک باشد. با اين وجود، بهرام افشارزاده  گفت: از او دعوت کرديم تا به چين بيايد; اما دوست داشت کنار خانواده اش باشد.
بيماري، حضور مداوم در اردوهاي تيم ملي و انجام تمرينات طاقت فرسا باعث شده قوي ترين مرد جهان استراحت و حضور در کنار خانواده اش را به سفر به پکن ترجيح دهد.
رضازاده پيش از اين 2 مدال طلاي المپيک 2000 سيدني و 2004 آتن را در کنار چهار مدال طلاي جهان به خود اختصاص داده بود.


  امروز،آغازنهمين المپياد دانشجويان
پسر کشور  در يزد
 
نهمين المپياد دانشجويان پسر کشور به طور رسمي  امروز شنبه در دانشگاه يزد گشايش مي يابد.
 محمد علي امراللهي در  با بيان اين که همزمان با مراسم افتتاحيه مشعل اين مسابقات از مرقد سومين شهيد محراب به دانشگاه يزد حمل خواهد شد، افزود: بيش از 2500 ورزشکار و 500 مربي و سرپرست در نهمين دوره المپياد دانشجويان از 5 تا 13 مرداد به مدت 9 روز در14 رشته ورزشي با يکديگر رقابت خواهند کرد.
وي افزود: اين مسابقات با هدف ارتقاي سطح دوستي دانشجويان کشور به ويژه روحيه نشاط وشادابي و سلامت جسماني هر دو سال يکبار برگزار مي شود که در نهمين دوره، ورزشکاران 56 دانشگاه به ميزباني يزد با يکديگر رقابت خواهند کرد.
امراللهي با بيان اينکه نگاه به اين مسابقات فرهنگي، ورزشي است تصريح کرد: برگزاري جشن و جنگ هاي شبانه و بازديد از اماکن تاريخي وفرهنگي از جمله برنامه هاي جنبي پيش بيني شده در اين دوره از مسابقات است.
سرپرست کل نهمين المپياد دانشجويان پسر کشور با بيان اينکه بسياري از اين افراد شايد يزد را به خوبي نشناسند تاکيد کرد: برگزاري اين مسابقات فرصت مغتنمي براي معرفي هر چه بيشتر يزد و فرهنگ دارالعباده خواهد بود.
نهمين المپياد دانشجويان پسر کشور در رشته هاي فوتبال، دووميداني، شنا، بسکتبال، هندبال واليبال، جودو، تنيس روي ميز، شطرنج، فوستال، تکواندو، کاراته، کشتي آزاد و فرنگي در دانشگاه هاي يزد، آزاد، ورزشگاه شهيد نصيري، ورزشگاه نيم اباد، شاهديه، ورزشگاه تختي و سالن امام علي برگزار خواهد شد.

 رشيد شريفي جانشين رضازاده در المپيک:
از رفتن "حسين" ناراحتم، اما انگيزه ام زياد شده
 
رشيد شريفي جانشين حسين رضازاده در بازي هاي المپيک پکن گفت: اگر خدا بخواهد سعي مي کنم عنوان هايي که رضازاده در دودوره ي پيشين بازي هاي المپيک کسب کرده را در پکن کسب کنم.
وي افزود: من در مدت زمان گذشته تلاش زيادي براي رسيدن به رکوردهاي مطلوب کردم، اما آسيب ديدگي مچ پايم حدود دو هفته تمرين هايم را عقب انداخت. اميدوارم درفاصله  باقي مانده تا بازي هاي المپيک بتوانم به رکوردهاي مطلوب دست پيدا کنم.
وي ادامه داد: درست است که رفتن رضازاده از وزنه برداري خبر تلخي است. اما اينکه فرصت به من رسيده تا بتوانم خودم را دربازي المپيک نشان دهم، براي من خوشحال کننده  است. من دراين روزها از رفتن رضازاده ناراحت شده ام، اما انگيزه اي مضاعف پيدا کرده ام تا بتوانم درالمپيک جايگزين شايسته اي براي قوي ترين مرد جهان باشم. شايد از هم اکنون نشود مسابقات را پيش بيني کرد، اما اميدوارم در پکن مدال کسب کنم.
وي در مورد اين که چه ميزان شانس کسب مدال طلاي المپيک را دارد تصريح کرد: همه  ورزشکاران آرزوي کسب مدال طلاي المپيک را دارند. من هم از اين قاعده مستثني نيستم. اگر خدا بخواهد مي توانم به اين مدال دست يابم. تنها موردي که من در هفته هاي قبلي داشتم، آسيب ديدگي مچ پايم است. اميدوارم که در مدت زمان باقي ماند شرايط بهتري را کسب کنم.

پاداش 200 دلاري  و اعتراض بازيکنان استقلال

 علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال در پايان اردوي 10 روزه آبي پوشان در ترکيه به هريک از مربيان و بازيکنان اين تيم مبلغ 200 دلار به عنوان پاداش اهدا کرد.
گفتني است که  علي فتح الله زاده که از اوايل هفته گذشته براي همراهي تيم فوتبال استقلال در اردوي ترکيه راهي اين کشور شده بود، در پايان اين اردوپاداشي 200 دلاري به مربيان و بازيکنان اين تيم اهدا کرد.
بازيکنان تيم فوتبال استقلال که انتظار دريافتي رقمي بيش از 200 دلار را داشتند به مربيان و کادر سرپرستي تيم اعتراض کردند و برخي از آنها مبالغ دريافتي را به فتح الله زاده بازگرداندند.
پيش از اين از سوي علي فتح الله زاده به بازيکنان تيم فوتبال استقلال اعلام شده بود، پاداش قهرماني اين تيم در مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه هاي کشور از خودروي پرشيا به پاداشي نقدي تغيير کرده است.

 رضازاده مشاور عالي فدراسيون وزنه برداري

طي حکمي از سوي رئيس فدراسيون وزنه برداري کشورمان حسين رضازاده قهرمان جهان و المپيک بعنوان مشاورعالي اين فدراسيون منصوب شد.
 بهرام افشارزاده رئيس فدراسيون وزنه برداري کشورمان  طي حکمي حسين رضازاده قوي ترين مرد جهان و دارنده دو مدال طلاي المپيک را بعنوان مشاورعالي فدراسيون منصوب کرد.
 
برق شيراز حريف استقلال تهران

 تيم فوتبال برق شيراز در اردوي تهران مقابل تيم هاي صبا باتري و استقلال تهران به ميدان مي رود.
گفتني است که تيم برق  براي برگزاري اردوي پنج روزه راهي تهران شده و در هتل المپيک مستقر شده است.
نماينده شيرازديروز  اولين بازي تدارکاتي خود را در زمين نوبنياد مقابل صبا باتري برگزار کرد
اين تيم دوشنبه  نيز احتمالا در زمين شماره 2 آزادي مقابل استقلال قرار مي گيرد.
 
اعضاي کميته ي فني پرسپوليس انتخاب شدند

 با موافقت اعضاي هيات مديره  باشگاه، کميته  فني تيم فوتبال پرسپوليس با حضور پنج پيشکسوت اين تيم تشکيل شد. همايون بهزادي، احمد جاسميان، حسين کلاني، فريدون معيني و افشين پيرواني 5 پيشکسوت عضو اين کميته هستند که به اضافه  مصطفوي و فرخ زادي از کادر مديريتي و افشين قطبي به عنوان سرمربي، کادر کميته ي فني را تشکيل مي دهند.
 
مدافع استراليايي در برق شيراز

تيم فوتبال برق شيراز براي تقويت خط دفاعي خود با يک بازيکن استراليايي قرار داد امضا خواهد کرد.
 گفتني است که کادر فني برق شيراز براي رفع نگراني در خط دفاع، پس از بررسي فيلم بازي هاي يک بازيکن استراليايي، وي را براي قرار گرفتن در فهرست خود تائيد کرد.
اين بازيکن در ليگ ايرلند بازي کرده و با تيم خود قهرمان رقابت هاي اين کشور شده است. اين مدافع استراليايي 27 ساله است و ديشب وارد تهران شدو امروز با برق شيراز قرار داد امضا مي کند
.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته