جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

 غير رسمي  

  تل آويو: همه گزينه ها برروي ميزاست
شنيديم که رييس ستاد مشترک ارتش رژيم صهيونيستي در ديدار با مقامات پنتاگون گفت که رژيم صهيونيستي و آمريکا بايد براي توسل به زور عليه برنامه  هسته  اي ايران در صورت شکست ديپلماسي آماده باشند. به گزارش ايسنا به نقل ازشبکه خبري بلومبرگ، ژنرال گبي اشکنازي در سفر به واشنگتن با مقامات آمريکايي ديدار و گفت وگو کرد. وي در گفت وگويي با راديو رژيم صهيونيستي گفت: آمريکايي ها و ما متوجه هستيم که همه گزينه ها بايد آماده باشد. او افزود: هيچ ترديدي وجود ندارد که ديپلماسي بايد در اولويت قرار داشته باشد.
 شرط شيخ الازهربراي سفر به تهران
گفته مي شود که شيخ الازهر اعلام کرد، در صورتي به تهران سفر مي کند که نام و تصاوير مربوط به قاتل انور السادات، رييس جمهور فقيد مصر از خيابان هاي تهران جمع آوري شود. به گزارش ايسنا  به نقل از روزنامه  الراي العام ،چاپ کويت ، محمد سيد طنطاوي، شيخ الازهر در ديدار با يکي از مسوولان دفتر حفاظت منافع ايران در قاهره بر چنين امري تاکيد کرده است. اين مسوولان ايراني نيز با تاکيد بر اين که روابط تهران - قاهره از ساخت فيلمي که از سوي يک موسسه غيردولتي ساخته شده، تاثير نمي پذيرد، اظهار کرد: فيلم ترور فرعون فيلم مستندي است که از سوي يک موسسه خصوصي ساخته شده و موضع رسمي تهران را بيان نمي کند.
 تکرار ادعاهاي بولتون عليه ايران
آخرين شنيده اينکه جان بولتون سياستمدار تندرو و جنگ طلب آمريکايي همچون گذشته به سياستهاي اعمال شده از سوي دولت آمريکا در قبال ايران انتقاد داشته و مدعي است حمله به ايران تنها گزينه مناسب در برابر کشور ماست.  به گزارش آفتاب، بولتون درمقاله اي که هفته گذشته در "وال استريت ژورنال"،منتشر شد، با اشاره به آزمايش موشکي ايران در رزمايش پيامبراعظم(ص)3 چنين اظهارات خصمانه اي را عليه تهران مطرح کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته