جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

 مهام: بازخورد مخاطبان «ترانه مادري» حکايت از رضايت آنها دارد  

يکي از تهيه کنندگان مجموعه تلويزيوني «ترانه مادري» گفت: بازخورد مخاطبان حکايت از رضايت آنها دارد.
 «مهران مهام» که به همراهي «ايرج محمدي» تهيه کنندگي مجموعه تلويزيوني «ترانه مادري» را بر عهده دارد، در گفت و گو با  فارس، با بيان اين مطلب گفت: تا به حال تصويربرداري حدود 22 قسمت از سريال به پايان رسيده و تصويربرداري ساير قسمت ها نيز ادامه دارد.
وي درباره استقبال مخاطبان از اين سريال که هر شب ساعت 23 از شبکه سه سيما روي آنتن مي رود، گفت: تا به حال کار آن طور که مدنظر ما بوده، از آب درآمده و بازخورد مخاطبان حکايت از رضايت آنها دارد.
مهام که تهيه کنندگي سريال «نرگس» را نيز در کارنامه خود دارد، درباره تغيير محتوا و داستان سريال در ادامه مرحله ساخت، گفت: ممکن است در طول ساخت بخش هايي که خواسته مردم است تغيير داده شود و يا بخش هاي مربوط به جوانان يا بار دراماتيک کار تقويت شود، اما انتهاي داستان و چارچوب کلي آن تحت هيچ شرايطي تغيير نخواهد کرد.
وي ادامه داد: ما با تيمي متشکل از کارشناسان طرح و برنامه مشورت کرده و درباره خط اصلي داستان به نتيجه قطعي رسيده ايم و در طول ساخت، شايد برخي فراز و نشيب ها دستخوش تغيير شوند و ريتم کار تند يا کند شود ولي ابتدا و انتهاي قصه بسته شده و به هيچ عنوان تغيير نخواهد کرد.
داستان مجموعه تلويزيوني «ترانه مادري» با سرپرستي «مسعود بهبهاني نيا» توسط علي اکبر بابالو، زهرا پارسافر و محمدرضا خالقي زاده نوشته شده و ماجراي آن روايت گر خواهر و برادري به نام هاي فرخ و فرخنده است که مشکلات بسياري در روابط  شان وجود دارد. اين موضوع باعث دوري آنها از هم و مهاجرت فرخنده مي شود تا اينکه بعد از قبولي پويا پسر فرخنده در يکي از دانشگاه هاي تهران او به ناچار به تهران برمي گردد. در مجموعه تلويزيوني «ترانه مادري» بازيگراني چون هما روستا، دانيال حکيمي، فاطمه گودرزي، حميرا رياضي، امير دژاکام، مينا لاکاني و ...ايفاي نقش مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته