جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

 كوتاه هنري  

سريال "مردان ديوانه" بهترين
 برنامه سال تلويزيون آمريکا

 سريال "مردان ديوانه" از سوي انجمن منتقدان تلويزيون آمريکا به عنوان بهترين برنامه سال تلويزيون اين کشور انتخاب شد و طي مراسمي که در "برلي هيلز" کاليفرنيا برگزار شد، جايزه دريافت کرد.
 به گزارش  "ايسکانيوز" به نقل از هاليوود ريپورترز; سريال "مردان ديوانه" علاوه بر اينکه توانست به عنوان بهترين سريال تلويزيوني انتخاب شود، جوايزي را از سوي انجمن منتقدان تلويزيون آمريکا براي بهترين برنامه جديد و بهترين سريال دراماتيک از آن خود کرد.
همچنين در اين مراسم فيلم "30 صخره" شبکه "ان بي سي" از سوي گروه منتقدين به عنوان بهترين کمدي تلويزيوني انتخاب شد و "تينا في" ستاره فيلم "صخره" به دليل دست آوردهايش در عرصه کمدي مورد تشويق و قدرداني قرار گرفت.بر اساس اين گزارش از "پائول گيامتي" ستاره "جان آدامز" به دليل دست آوردهايش در زمينه درام تقدير به عمل آمد درحاليکه درام تاريخي "HBO " جايزه بهترين فيلم را به خود اختصاص داد.اين گزارش افزود: "لورن مايکلز" تهيه کننده اجرايي "خاطره شنبه شب زنده است" توانست جايزه يک عمر دست آوردهاي هنري را از آن خود کند

مجموعه "مدرسه" با 80 بازيگر ساخته مي شود

مجموعه تلويزيوني "مدرسه" به کارگرداني داريوش ياري با حضور 80 بازيگر براي شبکه دو ساخته مي شود.
به گزارش آفرينش، اين مجموعه تلويزيوني به تهيه کنندگي بهروز مفيد در 39 قسمت 30 دقيقه اي به سفارش گروه کودک و نوجوان شبکه دو به زودي کليد مي خورد. در مجموع 80 بازيگر در مجموعه "مدرسه" بازي مي کنند.
داستان اين مجموعه تلويزيوني درباره دانش آموزان کلاس سوم ج مدرسه راهنمايي چمران است که مشکلاتي را براي مدرسه ايجاد مي کنند. کيهان معلم جديد ادبيات در ميانه سال جايگزين معلم قبلي مي شود و ...
در مجموعه "مدرسه" مهران رجبي، اصغر نقي زاده، فردوس کاوياني، علي اوسيوند، رضا توکلي، بهزاد رحيم خاني، سياوش قاسمي و ... بازي مي کنند و از بازيگران نوجوان مي توان به ارسلان اوليايي، ميلاد مرادي، بهنام داوري، سهند جاهدي و ... اشاره کرد.عوامل اين پروژه عبارتند از محمود و سياوش طالبيان نويسندگان، حميدرضا رحيم زاده تصويربردار، سليم احمدي صدابردار، حسين چراغچي طراح گريم، مهدي بداقي طراح صحنه، ثمينه افتخاري طراح لباس، سهيلا کاشفي عکاس، علي خليلي مدير توليد، باران کوثري بازيگردان نوجوانان، منصور براهيمي و فريدون حسن پور مشاور فيلمنامه، قاسمعلي فراست ناظر کيفي، قاسم انصاري بني دستيار اول کارگردان و برنامه ريز، آناهيد روستا منشي  صحنه و مرجان جنگلي روابط عمومي.
 
«ويل اسميت» پردرآمدترين  بازيگر هاليوود اعلام شد

 ماهنامه آمريکايي فوربس، «ويل اسميت» را به عنوان پردآمدترين بازيگر هاليوود طي سال گذشته اعلام کرد.
به گزارش  فارس به نقل از هاليوود ريپورتر، مجله فوربس آمريکا، «ويل اسميت»، بازيگر سي و نه ساله هاليوود را با درآمدي بالغ بر 80 ميليون دلار طي سال گذشته به عنوان پردآمدترين بازيگر هاليوودي معرفي کرد.
بنا بر اين گزارش، در اين فهرست نام «جاني دپ» با 72 ميليون دلار درآمد در جايگاه دوم قرار دارد. اسامي «ادي مورفي» و «مايک ميرز» نيز هر کدام با 55 ميليون دلار درآمد و «لئوناردو دي کاپريو» با 45 ميليون دلار به ترتيب در جايگاه هاي سوم و پنجم اين جدول قرار دارد. همچنين «بروس ويليس» با 41 ميليون دلار، «بن استيلر» با 40 ميليون دلار، «نيکولاس کيج» با 31 ميليون دلار، «ويل فارل» با 31 ميليون دلار و «آدام سندلر» با 30 ميليون دلار درآمد به ترتيب جايگاه هاي ششم تا دهم اين جدول را به خود اختصاص داده اند.

 پنج قطعه جديد در کنسرت مرداد ماه حميد عسکري

 حميد عسکري گفت : ضبط قطعات آلبوم جديدم تقريبا به پايان رسيده و تا چند روز آينده براي دريافت مجوز روانه وزارت ارشاد مي شود .
به گزارش  "ايسکانيوز": حميد عسکري در خصوص کنسرتي که قرار است در تهران برگزار کند گفت: کنسرت من در تهران به مدت سه روز در تاريخ هاي 14، 15، 16 مردادماه در کاخ سعد آباد برگزار خواهد شد.وي درخصوص قطعاتي که به مناسبت در اين کنسرت اجرا شود گفت: علاوه بر قطعاتي که در کنسرت قبلي تهران اجرا کرديم پنج قطعه اي جديد که در آلبوم رسمي من نبوده اما مورد استقبال مردم واقع شده را اجرا خواهيم کرد.
عسکري در پاسخ به اين سوال که آلبوم جديدش در چه مرحله اي قرار دارد گفت: ضبط قطعات در آلبوم جديدم به تقريبا تمام شده و تا چند روز آينده براي دريافت مجوز به وزارت ارشاد ارايه مي شود.اين خواننده موسيقي پاپ درخصوص آمادگي گروهش براي برگزاري اين کنسرت گفت: خوشبختانه آمادگي کامل کامل در گروه وجود دارد و پيش بيني مي کنم اجراي متفاوت تري نسبت به کنسرت قبلي تهران داشته باشيم . کنسرت قبلي حميد عسکري پنجشنبه 5 ارديبهشت و روزهاي جمعه 13 و شنبه 14 ارديبهشت ماه امسال در تالار بزرگ کشور برگزار شد.عسکري در جشنواره موسيقي فجر با حضور سه هزار مخاطب علاقه مند به موسيقي پاپ اجرا داشت در اين کنسرت قطعات مختلفي از جمله تلافي، خاطره، بارون، بي تفاوت، بگو دوستم داري، باور، قسمت و ... اجرا شد.حميد عسکري موسيقي را از دوران نوجواني با فراگيري ساز گيتار شروع کرد و درادامه با فراگيري فنون آواز و سلفژ از "آربي بابوميان" فعاليت خود را ادامه داد. عسگري فعاليت حرفه اي موسيقي را از سال 1377 همراه گروه مهرگان در اصفهان شروع کرد و از سال 1383 با آلبوم «کما» خود را به طور مشخص به جامعه موسيقي پاپ معرفي کرد .

هنرپيشه "دختران زرين" درگذشت

"استل گتي" هنرپيشه اي که در فيلم کلاسيک آمريکايي "دختران زرين" بازي کرده بود ديروز در منزلش در لس آنجلس درگذشت.
 به گزارش  "ايسکانيوز" به نقل از يونايتد پرس اينترنشنال; همچنين "استل گتي" در فيلمهايي از قبيل "توتسي"، "ماسک"، "مانکن"، "ايست! يا مادر من تيراندازي خواهد کرد" ايفاي نقش کرده است.بر اساس اين گزارش او سالها از جنون رنج مي برد و آخرين کار سينمايي اش "بچگي استوآرت" محصول سال 1999 بود.سايت Usmagazcom.ine گزارش داد: گتي با دو پسرش به نام هاي "بري" و "کارل" زندگي مي کرد.اين گزارش مي افزايد: "پائول چاپدلاين" پرستار گتي خبر مرگ او را در وب سايتش منشر کرد. 

 با بازي داوود رشيدي
فيلم تلويزيوني «خانه ساحلي» به مرحله تدوين رسيد

 فيلم تلويزيوني «خانه ساحلي» به کارگرداني «صادق کرميار» به مرحله تدوين رسيد .
 به گزارش  "آفرينش به نقل از روابط عمومي شبکه يک،  با اتمام تصويربرداري تله فيلم «خانه ساحلي»، راش هاي اين فيلم به «حسين غضنفري» سپرده شد تا نسخه تدوين شده اين فيلم آماده شود. در همين حال بهمن سپهري نيز کار ساخت موسيقي آن را آغاز کرده است تا طبق برنامه ريز هاي انجام شده، اين فيلم يک ماه ديگر براي پخش به شبکه يک سيما تحويل داده شود. به گزارش رسانه خبري شبکه يک سيما، فيلم تلويزيوني خانه ساحلي را حسين مروي براي گروه فيلم و سريال شبکه يک تهيه کرده است. تله فيلم تلويزيوني خانه ساحلي که اقتباسي از يکي از مطرح ترين آثار سينمايي جهان يعني، گربه روي شيرواني داغ است توسط صادق کرميار نوشته و کارگرداني شده است. اين فيلم روايتگر ماجراي پدر و پسري است که دچار سو» تفاهم مي شوند و..... در اين فيلم داوود رشيدي و پوراندخت ميهمن به ايفاي نقش پرداخته اند ديگر عوامل اين فيلم عبارتند از: مدير تصويربردار: حسين فرزانه ; طراح صحنه: مهدي بداغي ; دستيار اول کارگردان و برنامه ريز: محمد مهدي مروي ; مدير توليد: محسن نژاد اصفهاني.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته