جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

  تاريخ اعلام نتايج وظرفيت پذيرش آموزشکده هاي فني و حرفه اي سال 87  

گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد : آزمون کارداني  پيوسته آموزشکده هاي فني و حرفه اي وابسته  به آموزش و پرورش سال 87  صبح ديروز جمعه در 41 کد رشته امتحاني و با حضور 588 هزار و 550 داوطلب  برگزار شد.
دکتر توکلي در گفت وگو با خبرنگار آفرينش اعلام کرد : با بيان اينکه از تعداد کل شرکت کنندگان 218 هزار و721 نفر زن و مابقي مرد هستند ، افزود: آزمون مربوطه  صبح و بعدازظهر ديروز در 309 شهرستان  و بخش  مختلف کشور برگزار شد.
وي ادامه داد : آزمون صبح ديروز با حضور 409 هزار و 92 داوطلب در 22 کد رشته امتحاني برگزار شد و داوطلبان در يک جلسه به سوالات اختصاصي  و عمومي مربوط به رشته هاي امتحاني خود پاسخ دادند.
وي افزود: همچنين بعدازظهر ديروز نيز آزمون در 19 کد رشته امتحاني با حضور 179 هزار و 458 داوطلب برگزار شد که در اين ميان داوطلبان به سوالات عمومي  و پايه دفترچه شماره 1 و سوالات تخصصي مربوط به کد رشته امتحاني خود که در دفترچه شماره 2 چاپ شده، پاسخ خواهند داد.
معاون سازمان سنجش در خاتمه با بيان اينکه حدود 60 هزار نفر در اين دوره از آزمون پذيرفته مي شوند ، تصريح کرد: نتيجه نهايي آزمون نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي شود تا پذيرفته شدگان بتوانند بنا بر تقويم دانشگاهي در آموزشکده هاي فني و حرفه اي وابسته به وزارت آموزش و پرورش ثبت نام و ادامه تحصيل دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته