جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

 مشاور سياسي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي :
 دانشگاه آزاد اسلا مي حاصل خون دل خوردن مديراني است که از صفر شروع کرده اند 

 ايسکانيوز: مشاور سياسي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اظهار داشت: دانشگاه آزاد حاصل خون دل خوردن مديراني است که از صفر شروع کرده اند و امروز دانشگاه آزاد به نقطه اي رسيده که در اوج توانمندي هاي علمي و آموزشي قرار گرفته است.
به گزارش " ايسکانيوز"دومين دوره مسابقات فوتسال اتحاديه دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي با قهرماني تيم انديشه سازان قم در سالن پورياي ولي واحد نجف آباد برگزار شد.
در مراسم اختتاميه اين دوره از مسابقات، مشاور سياسي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ضمن تشکر از مسوولان برگزاري مسابقات گفت: در ورزش چيزي به نام شکست وجود ندارد و پرورش روحيه جوانمردي و مردانگي و اخلاق مهم ترين اصل است.
دکتر اميدوار به پيشرفت هاي روزافزون دانشگاه آزاد در زمينه هاي مختلف اشاره کرد و گفت: خوشحاليم امروز دانشگاه آزاد در هر بخشي که بخواهيم اشاره کنيم در خط مقدم قضايا قرار گرفته است و به پيشرفت هاي خوبي رسيده است.
وي افزود: تعداد مراکز دانشگاه آزاد در کشور از نقاط بارز نظام محسوب مي شود و مشخص نيست به چه دلايلي بعضي افراد تلاش مي کنند اين عظمت به دست آمده از نظام را در مسير عادي و طبيعي خود قرار ندهند.
مشاور سياسي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اظهار داشت: دانشگاه آزاد حاصل خون دل خوردن مديراني است که از صفر شروع کرده اند و امروز دانشگاه آزاد به نقطه اي رسيده است که در اوج توانمندي هاي علمي و آموزشي قرار گرفته همان طور که 500 مدال قهرماني ايران در سطح المپيادهاي جهاني به دانشگاه آزاد اسلامي اختصاص يافته است و نماينده ورزش ايران در دانشگاه هاي جهان است.
وي به موفقيت هاي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه هاي مختلف اشاره کرد و گفت: بايد به نظام جمهوري اسلامي و دانشگاه آزاد اسلامي باليد که افرادي از آن فارغ التحصيل شده اند که در زمينه هاي مختلف به موفقيت هاي شاياني دست پيدا کرده اند.
اميدوار ادامه داد: در آزمون اخير کانون وکلاي کشور، نفرات اول تا چهارم پذيرفته شدگان، فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي بودند. همچنين دانشگاه آزاد اسلامي صاحب جايگاهي ممتاز در سطح بين المللي شده که مرهون کمک مديران دلسوز اين مجموعه است.همچنين دکتر اميري رئيس واحد نجف آباد گفت: هدف از برگزاري اين مسابقات، ايجاد روحيه نشاط بين اعضاي تشکل هاي دانشجويي و ايجاد شناخت بهتر از يکديگر در بين آن هاست.به گزارش ايسکانيوز،اين دوره از مسابقات که با حضور 16 تيم برگزار شد، با قهرماني تيم انديشه سازان قم و نايب قهرماني تيم نورآباد ممسني پايان پذيرفت. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته