جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

  عضو ستاد عملکرد ربع قرن دانشگاه آزاد :
 دستاوردهاي واحدهاي دانشگاهي بايد در معرض ديد مردم قرار گيرد  

 ايسکانيوز : عضو ستاد ربع قرن دانشگاه آزاد اسلامي گفت: آن چيزي که به شکل موثر مي تواند فعاليتهاي هر واحد دانشگاهي را به رخ بکشد بازديد حضوري مردم از آن دانشگاه و لمس واقعيات از نزديک است .
نظر دکتر جاسبي رياست عاليه دانشگاه آزاد اسلامي بر اين است که برنامه هاي تدوين شده براي بزرگداشت دستاوردهاي دانشگاه هر چه بهتر و باشکوهتر ادامه يابد.
نماينده ستاد بزرگداشت ربع قرن دانشگاه آزاد اسلامي از نمايشگاه دستاوردهاي واحد دانشگاهي شاهرود ديدن کرد.
افشين محمدي در حاشيه ديدار از اين نمايشگاه به"ايسکانيوز"گفت : نظر دکتر جاسبي رياست عاليه دانشگاه آزاد اسلامي بر اين است که برنامه هاي تدوين شده براي بزرگداشت دستاوردهاي دانشگاه هر چه بهتر و باشکوهتر ادامه يابد .
عضو ستاد ربع قرن دانشگاه آزاد اسلامي افزود : آن چيزي که به شکل موثر مي تواند فعاليتهاي هر واحد دانشگاهي را به رخ بکشد بازديد حضوري مردم از آن دانشگاه و لمس واقعيات از نزديک است و روسا و معاونان بايد ترتيبي اتخاذ کنند تا از هر راهي که ممکن است بازديد مردم از دانشگاه صورت پذيرد.
محمدي اظهار داشت : در نظر است تا نمايشگاهي به همين منظور در واحد علوم و تحقيقات تهران به شکل دائمي برپا شود که مقدمات کار آن انجام شده است .
مدير کل روابط عمومي واحد علوم و تحقيقات تهران خاطر نشان کرد : در اجلاس شوراي مرکزي دانشگاه با توجه به CPM به تصويب رسيده مقر شده است 8500 برنامه در راستاي بزرگداشت دستاوردهاي ربع قرن دانشگاه آزاد اسلامي اجرا شود که بر اساس پيش بيني ها 4 ميليون و 500 هزار نفر از کليه واحدهاي دانشگاهي کشور ديدن مي کنند. وي با اشاره به فعاليتهايي که توسط روابط عمومي واحد شاهرود در همين زمينه صورت گرفته است به ايسکانيوز گفت: واحد شاهرود از جمله دانشگاههايي است که با حمايت رئيس و معاونان و نيز تعامل مثبت با روابط عمومي توانسته است بسار خوب عمل کند که اين مهم جاي تقدير و تشکر از کليه مسئولين اين واحد دانشگاهي دارد . گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجويي ايران حاکيست،نمايشگاه دستاوردهاي دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود در 10 غرفه متعلق به حوزه هاي مختلف دانشگاه توسط اداره روابط عمومي اين دانشگاه برپا شده است و تا آبان ماه ادامه دارد. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته