جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3097

  رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد :
 ميليون ها خانواده و هزاران اداره و نهاد از ثمرات دانشگاه آزاد بهره مي برند  

ايسکانيوز: رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد خاطرنشان کرد: ميليون ها خانواده و هزاران کارخانه، اداره و نهاد و ... از ثمرات دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي بهره مي برند.
 دکتر علي سلطاني در گفت و گو با "ايسکانيوز"، افزود: کسب مقام چهارم تيم دانشجويي رباتيک واحد يزد در مسابقات جهاني ،مقالات اساتيد در ساير زمينه ها و تيم هاي هنري و ورزشي ، واحد يزد را در جايگاه برتري قرار داده است.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد گفت: دانشگاه آزاد اسلامي يزد با بيشترين امتيازات پژوهشي و حضور موثر در مسابقات جهاني توانسته در سال 1387 که از سوي مقام معظم رهبري به سال نوآوري و شکوفايي نامگذاري شده افتخاراتي را براي کشور و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي در مسابقات جهاني، تحقيقاتي و فرهنگي به ارمغان بياورد.
وي ادامه داد: اقدامات صورت گرفته تاکنون در فضاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، خلاقيت مديران، اساتيد و دانشجويان بوده که با حمايت مديران ارشد دانشگاه آزاد اسلامي به ويژه دکتر جاسبي حاصل شده و در اين راه با فراز و نشيب هاي بسياري رو به رو شده است .
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد خاطرنشان کرد: توفيقات هر واحد دانشگاهي کتابي بزرگ از آموزه هاي لطف خداوند و حمايت مردمي و حضور پرشور دانشجويان است که رسالت علمي و تحقيقاتي دانشگاه را به تماشا مي گذارد.
سلطاني اظهار داشت: بزرگان از دانشگاه ها حمايت کردند و موجبات استحکام و عظمت دانشگاه و هزاران مدير، مسوول و استاد در زمينه علمي، تحقيقي و فرهنگي را فراهم آوردند.
وي افزود: دو خبرگزاري ايسکانيوز و آنا براي دانشگاه کافي است، هر قدر ما از نظر کمي صرفه جويي و کيفيت را بالا ببريم مقرون به صرفه است.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد در ادامه به ايسکانيوز گفت: ميليون ها خانواده و هزاران کارخانه، اداره و نهاد و ... از ثمرات دانش آموختگان دانشگاه آزاد بهره مي برند.وي افزود:خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامي در دهه سوم حيات علمي و تحقيقاتي خود وارد عرصه هاي نوآوري و خلاقيت و شکوفايي شده و نتايج خوب و موثري داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته