جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/06 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3098

  حسن نوربخش سرپرست تيم ملي بسکتبال:
 براي حضور در المپيک آماده ايم 

  حسن نوربخش سرپرست تيم ملي بسکتبال پس از بازگشت از اردوي آمريکا و پيش از همراهي اين تيم در تورنمنت دايموند بال چين گفت: خوشحالم از اين که بگويم با وجود پشت سر گذاشتن همه مشکلات در حال حاضر از وضعيت خوبي برخورداريم و از هر نظر براي انجام بازي هاي زيبا در المپيک  آماده ايم.
وي افزود: آسيب ديدگي هاي حامد حدادي و ايمان زندي به حداقل رسيده و در واقع تيم ملي بسکتبال مشکلي را از اين بابت احساس نمي کند. در حال حاضر تنها نگراني ما به بازگشت هرچه سريع تر کامراني مربوط مي شود. از اين رو از او خواهش کرده ايم که با ما در تورنمنت دايموند بال شرکت نکند و مراحل پيگيري سلامتي اش را در تهران دنبال کند تا پس از کسب آمادگي کامل با کاروان ايران عازم پکن شود.
وي با بيان اينکه اين تيم اردوي بسيار سازنده و موفقي را در آمريکا پشت سر گذاشته است، تصريح کرد: تيم ملي بسکتبال ايران توانست روزهاي خاطره انگيزي را در آمريکا پشت سر بگذارد. انجام بازي هاي زيباي ما گرچه با شکست همراه بود اما،  خوشبختانه توانست رضايت خاطر عده زيادي از هواداران ايران در آمريکا را در برداشته باشد.
سرپرست تيم ملي بسکتبال خاطرنشان کرد: تماشاگران ايران که همواره بيش از سه چهارم حاضران در سالن را پر مي کردند پس از پايان نمايش ايران در آمريکا اذعان کردند که فکر نمي کردند تيم ملي بسکتبال ايران اين قدر قدرتمند باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته