جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/05/06 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3098

  افشين قطبي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس:
 کاپيتان سانتوس برزيل را گرفته ايم 

 افشين قطبي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص برنامه هاي تيم پرسپوليس در اردوي امارات گفت: در اردوي امارات با تيم هاي ويند و يکي از بهترين تيم هاي آماتور دنيا بازي خواهيم کرد.
وي افزود: در اين اردو صبح زود تمرينات را شروع کرده و سعي مي کنيم دو بازي تدارکاتي در چند شبي که آنجا حضور داريم برگزار کنيم. طبق برنامه قرار است با تيم ويند و همچنين يک تيم آماتور که در تورنمنت هاي آماده سازي مختلف در دنيا توانسته حضور چشمگيري داشته باشد را برگزار کنيم.
وي همچنين درباره  ديدارهاي تدارکاتي پرسپوليس گفت: پيروزي و يا شکست در اين بازي ها اصلا مهم نيست چرا که بازيکنان ما بسيار خسته هستند. آنها در روزهاي اخير روزي دو جلسه تمرينات سنگيني را در برنامه  خود دارند، از اين رو نبايد حساب ويژه اي روي عدم پيروزي اين بازي ها باز کرد. من با شناختي که از اين دو ديدار به دست آوردم بسيار خرسندم، چرا که بازيکنان جواني که به هيچ وجه هنوز برايشان تصميم نگرفته بوديم چهره اي برجسته داشتند و ما را وادار خواهند کرد تا تصميمات مهمي درباره  آنها بگيريم. همچنين بازيکنان بزرگ تري بودند که خوب ظاهر نشدند. در هر حال اين دو بازي بيشتر به خاطر شناخت ما از نفرات و همچنين هماهنگي بين خطوط بوده است.
وي درباره  دفاع چپ برزيلي که قرار است به جمع پرسپوليس ملحق شود نيز تصريح کرد: اين مدافع برزيلي يکي از بهترين بازيکنان با کيفيت برزيل است. او در تيم هاي بزرگي چون سانتوس بازي کرده و حتي به عنوان کاپيتان اين تيم را در صعود از ليگي به ليگي بالاتر همراهي کرده. او در تيم ملي زير 18 ساله هاي برزيل هم چهره  خوبي داشته. مطمئن هستم اين مدافع مي تواند تاثير بسيار زيادي در خط دفاعي پرسپوليس داشته باشد. او قابليت بازي با هر دو پا را دارد اما من بيشتر قصد دارم به عنوان مدافع چپ او را به کار بگيرم. قرارداد اين بازيکن برزيلي با باشگاه پرسپوليس به امضا رسيده و قرار است طي روزهاي آينده سائوپائولو را به مقصد دبي ترک کند و به جمع تيم اضافه شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته