جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/07/28 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3163

 امير قلعه نوعي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران :
 بازيکنان استقلال مثل هميشه بي دقت بودند 

ديدار تيم هاي استقلال تهران و برق شيراز از هفته پنجم ليگ برتر باشگاه هاي ايران با نتيجه تساوي يک بر يک خاتمه يافت.
امير قلعه نوعي درپايان اين بازي گفت: بازيکنان استقلال تهران مثل هميشه با بي دقتي ضربات آخر را به هدر دادند تا اين تيم نتواند برابر برق شيراز به پيروزي دست يابد.
وي با بيان اينکه استقلال در نيمه دوم با ارائه يک بازي منسجم خود را بر حريف تحميل کرد،افزود:برقي ها در اين نيمه به سختي به دروازه ما نزديک مي شدند .
وي در مورد عملکرد داوران گفت:با اينکه خاطره خوبي از داوران نداريم اما تيم داوري قضاوتي خوبي را در اين بازي ارائه کرد، تنها معتقدم که مهدي کريميان پيش از به ثمر رساندن تيم برق بر روي مدافع استقلال خطا کرد.
وي تعويض هاي استقلال را موثر دانست وگفت:فرهاد مجيدي يک ضربه پنالتي را به سود استقلال گرفت و ساير بازيکنان تعويضي باعث شدند تا تيم فشار زيادي بر روي تيم حريف وارد کند.
وي در مورد به هدر دادن ضربه پنالتي استقلال توسط يدالله اکبري گفت:آرش برهاني پنالتي زن نخست استقلال است اما وي به هنگام ضربه پنالتي در زمين حضور نداشت.
وي ازعملکرد برهاني ابرازرضايت کرد و اظهار داشت:اين بازيکن سابقه حضور در جام جهاني را دارد، توقع از برهاني زياد است و اميدواريم اين بازيکن بتواند در ادامه رقابت ها تيم را کمک کند. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته