جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/08/13 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 3175

  داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس:
 اخراج ديکارمو ، شيطنت افراد شناخته شده است 

اين روزهاحرف وحديث درخصوص تيم پرسپوليس زياد است ومسايل گوناگوني در اين تيم به وجود آمده که باعث شده اين تيم بيش از گذشته درکانون توجه دوستداران فوتبال قراربگيرد مسايلي ازجمله غيبت توره،قهر مارکو،عدم گلزني ديکارموو جدايي هدايتي از هيات مديره پرسپوليس از جمله اين مسايل است در اين رابطه داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:پس از جلسه اي چند ساعته با ابراهيم توره او را 40 هزار دلار جريمه کرديم و او با نظر مثبت قطبي مي تواند در تمرينات شرکت کند.
وي افزود:دو،سه ساعت باتوره صحبت کرديم او پذيرفت که حرفه اي عمل نکرده است و غيبت 15 روزه او به لحاظ روحي و رواني به تيم ضربه وارد کرده است.او اعلام کرد به دليل مشکل خانوادگي و مراسم ازدواجش نتوانسته در موعد مقرر به ايران بازگردد اما، ما صحبت هاي متعددي را درباره  قوانين بين المللي با او انجام داديم.
وي ادامه داد: در نهايت تصميم گرفتيم که او را 40 هزار دلار جريمه کنيم و او هم با اظهار تاسف و شرمندگي به دليل غيبتش اين مبلغ جريمه را پذيرفت
وي تصريح کرد:اگر توره در تمرينات و مسابقات حضور مثبت و مساعدي داشته باشد و قطبي هم از عملکرد او ابراز رضايت داشته باشد مي توانيم با او رفتاري مهربانانه داشته باشيم.
وي همچنين درباره  سفرمارکو به برزيل گفت: مارکو ناراحت بوده و بدون اجازه از سرمربي و باشگاه ايران را ترک کرده است.
وي درباره  خبر اخراج دوکارمو از پرسپوليس گفت: چنين خبري صحت ندارد و اين تنها شيطنتي بود که توسط فرد شناخته شده اي که هميشه اخبار باشگاه را به بيرون اعلام مي کند، صورت گرفته است. ما اعوان و انصار او را در باشگاه شناسايي کرديم و آنها را اخراج کرديم.
وي افزود: قطبي در مسايل فني حرف اول و آخر را مي زند و منعي هم براي حضور دوکارمو در تمرينات وجود ندارد. تنها توصيه مان به قطبي اين است که از بهترين بازيکنان در ترکيب تيم استفاده کند. وي همچنين اعلام کرد که حسين هدايتي رييس هيات مديره باشگاه در سمت خود باقي است و شايعات منتشره در خصوص کنارگذاشتن وي کذب محض است.   
وي گفت: کناره گيري و تسويه حساب رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس کذب محض است. به عنوان رئيس هيات مديره، عضو برجسته و يک پرسپوليسي تمام عيار در خدمت باشگاه است.
وي تصريح کرد:  رييس هيات مديره با تزريق مبلغي به باشگاه از مدير عامل خواست تا براي بالا بردن روحيه بازيکنان آن را در اختيار آنها قرار دهيم که ما نيز آن را به عنوان پاداش به بازيکنان پرداخت کرديم.
وي خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپوليس تاکنون هيچ پولي به حسين هدايتي پرداخت نکرده و ايشان همچنان به عنوان يک سرباز هميشه در خدمت باشگاه پرسپوليس هستند.
وي با اشاره به اين که عده اي اصرار دارند شکافي را در بين اعضاي هيات مديره و اختلافاتي را درباشگاه ايجاد کنند،بيان داشت:ما درباشگاه و در جلسات هيات مديره هيچگونه مشکلي را احساس نمي کنيم و همه امور در باشگاه بصورت ايده آل و مطلوب پيش مي رود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته