جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/08/13 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 3175

 غير رسمي  

   مظاهري کانديداي رياست جمهوري مي شود
شنيديم که رئيس سابق بانک مرکزي به زودي نامزدي خود در انتخابات رياست جمهوري آينده را اعلام خواهد کرد.به گزارش برنا، طهماسب مظاهري  از ديروز ستاد هاي انتخاباتي خود را در کشور فعال کرده است.مظاهري خاطر نشان کرده که بدون هر گونه وابستگي به حزب يا جريان سياسي خاص و به عنوان نامزد مستقل وارد عرصه انتخابات رياست جمهوري خواهد شد.
  خنثي شدن توطئه تروريستي در همايش تهران
گفته مي شود که يک مقام آگاه، از خنثي کردن تهديدي امنيتي در شانزدهمين همايش آسياي مرکزي و قفقاز خبر داد.به گزارش "تابناک"، وي اعلام کرد که پيش از برگزاري اجلاس، فردي شناسايي و بازداشت شده که اطلاعات کاملي از رفت وآمد شخصيت هاي سياسي و ديپلماتيک مدعو در اين همايش داشت.وي خاطرنشان کرد: با بازداشت اين فرد، مشخص شد که برخي گروه هاي تروريستي، با برنامه ريزي دقيق، قصد اقدامات خرابکارانه با هدف ناامن نشان دادن ايران را داشتند که البته برنامه آنها پيش از هرگونه اقدامي توسط نيروهاي امنيتي خنثي شد.اين همايش دو روزه سه شنبه و چهارشنبه گذشته (هفتم و هشتم آبان ماه) با حضور جمعي از سياستمداران و محققان برجسته 16 کشور خارجي برگزار شد.
   ادعاي تمايل سران اسرائيل براي حمله کاري به ايران 
آخرين شنيده اينکه  "اشرف خليف" و "پاول ريشتر" دو نويسنده روزنامه لس آنجلس تايمز در مقاله اي نوشتند: گزارش ها از واشنگتن و اسرائيل حاکي از آن است که اسرائيلي ها نگران خطر جدي ايران هستند و به طور جدي سران اسرائيل به فکر اقدام به طور مستقل در قبال توانايي هاي تسليحاتي و هسته اي ايران هستند. به گزارش آريا از اين روزنامه آمريکايي، مقامات مي گويند ديگر ملت ها هم نگران اند و با اين عمل اسرائيل موافقند اما خواستار حمله اي تمام جانبه و کاري هستند تا ايران کاملا متوقف شود. چرا که حمله نيمه کاره عواقب سختي در پي خواهد داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته