جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/08/13 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 3175

  کنسرت جشنواره فرهنگي ايدز;
 عصار،مديري،رهنما و يزداني براي يونسيف به روي صحنه مي روند  

عصار،مديري،رهنما و يزداني در قالب جشنواره فرهنگي ايدز که توسط يونيسف برگزار مي شود، با بليت هاي 15 تا 40هزارتوماني در تالار بزرگ کشور به اجراي برنامه مي پردازند.
   در کنفرانس مطبوعاتي که  با حضور شجاعي مديراجرايي کنسرت چهار نفره پاپ، ماني رهنما، رضا يزداني، حبيب صبور مدير برنامه هاي عليرضا عصار و زماني مسئول ارتباطات و برنامه هاي يونيسف در ايران، در خانه هنرمندان برگزار شد، شجاعي در خصوص کنسرت چهار نفره رهنما، عصار، مديري و يزداني گفت: جشنواره فرهنگي ايدز سازمان ملل متحد از هفدهم تا بيست و دوم آبان در تالار بزرگ کشور برگزار مي شود که در اين برنامه با همکاري موسسه گلچين آواي شرق چهار خواننده بزرگ پاپ يعني عصار، مديري، رهنما و يزداني با يک برنامه ريزي زماني مشخص در طول اين چند شب کنسرت هاي خود را برگزار مي کنند.
وي در خصوص انتخاب اين چهار نفر براي اين جشنواره افزود:گزينش اين دوستان بر اساس اولويت ، محبوبيت و سطح هنريشان بوده است.  شجاعي درباره چگونگي اين کنسرتها بيان داشت: برنامه هر شب در دو بخش خواهد بود که در بخش اول ماني رهنما و رضا يزداني کنسرت خود را اجرا خواهند کرد و در بخش دوم مهران مديري و عليرضا عصار براي اجراي برنامه خود به روي صحنه مي آيند.
مدير اجرايي اين کنسرت با اشاره به حذف مجريان اين برنامه اظهار داشت: از ابتدا قرار بود محمدرضا فروتن به همراه نيکي کريمي اجراي اين کنسرت را بر عهده داشته باشند اما به دليل محدوديت زماني اين مسئله منتفي شد.
شجاعي با اشاره به حمايت دفتر موسيقي ارشاد از برگزاري اين کنسرت گفت: خوشبختانه مرکز موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در اين چند سال اخير سعي کرده موسيقي هاي فاخر را به روي صحنه بياورد بر اين اساس و باتوجه به چگونگي اجرا، اين مرکز طي همکاري هاي لازم مجوز اين کنسرت را صادر کرد.  در ادامه اين نشست زماني مسئول ارتباطات و برنامه هاي يونيسف در ايران گفت: يونيسف هرساله با همکاري ساير نهادهاي وابسته به سازمان ملل برنامه هايي را در خصوص ايدز برگزار مي کند که به دنبال آن پيشنهاد اين کنسرت بزرگ به ما داده شد و هنرمندان نيز توسط مجريان طرح براي اين اجرا انتخاب شدند.  وي ادامه داد:عوايد حاصل از فروش اين کنسرت ها به يونيسف براي اين طرح 5 ساله ايدز تعلق مي گيرد.
بعد از صحبتهاي زماني،يزداني خواننده پاپ با اشاره به چگونگي اجراي خود در اين جشنواره، گفت: در کنار چند قطعه جديد که نام آنها را نمي گويم 4-5 قطعه نيز از آلبوم «هيس» و «پرنده پرنده» اجرا خواهم کرد.
ماني رهنما نيز درخصوص اجراي خود گفت: چهار قطعه جديد را اجرا خواهم کرد و همچنين تمامي قطعاتي را که در اين چند سال اجرا نموده ام، در قالب يک قطعه به صورت انتخابي اجرا مي کنم. وي افزود:يکي از قطعات جديد اين کنسرت با شعري از افشين مقدم خواهد بود که با يک گروه 10 نفره براي اين اجرا به روي صحنه مي روم.  اين خواننده درخصوص عدم فعاليت خود در چند سال اخير افزود:من در اين چند سال بيکار نبوده ام و قرار است به زودي آلبوم جديدي را که براي آواز و پيانو است، منتشر کنم. همچنين هم اکنون نيز آلبوم ديگري را که بر اساس صداي دو خواننده است کار مي کنم. در ادامه اين نشست حبيب صبور مدير برنامه هاي عليرضا عصار ضمن عذرخواهي از عدم حضور اين خواننده به دليل سرماخوردگي، گفت: در اين برنامه يک چهار زمان در اختيار ما هست بر اين اساس قطعاتي از کنسرت هاي گذشته را اجرا خواهيم کرد. چرا که هم اکنون مشغول ضبط آلبوم جديدي هستيم که به دليل آماده نشدن قطعات آن را اجرا نخواهيم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته