جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/08/13 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 3175

  رئيس سازمان بازرسي کل کشور:
 دانشگاه آزاد اسلامي از لحاظ آموزشي و عمراني تحول عميقي در کشور به وجود آورده است 

حجت الاسلام "مصطفي پورمحمدي" در جمع دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوشهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامي از لحاظ تنوع رشته، تعداد دانشجو و فضاي آموزشي و عمراني، تحول عميقي را در کشور به وجود آورده است که اين به نوبه خود جاي تقدير و تشکر دارد.
به گزارش آنا، رئيس سازمان بازرسي کل کشور که به دعوت دانشجويان جامعه اسلامي، دانشجويان پيرو ولايت و انجمن اسلامي در اين واحد حضور يافته بود، افزود: اين حکايت يک تحول بزرگ و يک رشد چشمگير که جامعه ما آن را به جد مي طلبد و انتظار دارد را دربر مي گيرد.
رئيس سازمان بازرسي کل کشور در جمع دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوشهر گفت: تاکنون هيچ تصميمي براي جدايي اين مناطق از استان بوشهر در دولت صورت نگرفته است. حجت الاسلام مصطفي پور محمدي در بخش ديگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات اقتصادي کشور گفت: بخشي از اين نابساماني ها به دليل مشکلات اقتصادي جهان است و بخش ديگر نيز به دليل بي تدبيري هاي داخلي است که بايد با بازانديشي و تصميمات کلان از مشکلات و نارسايي ها در داخل کشور جلوگيري کنيم.
وي همچنين اشاره اي نيز به دو شغله بودن بعضي از مسوولان ورزشي کشور کرد و گفت: اگر مقامات دولتي در حوزه ورزشي مسووليت جديدي بگيرند بايد از سمت دولتي خود براساس موازين قانوني استعفا دهند.
گفتني است در اين مراسم، دکتر امامي رئيس واحد بوشهر، طي سخناني از رئيس سازمان بازرسي کل کشور که دعوت دانشجويان را براي ايراد سخنراني و پاسخ به سوالات آنان پذيرفته بود، تقدير کرد و گفت: طبيعتا حضور شخصيت هاي برجسته مملکتي در دانشگاه ها و آشنايي آنان با خدمات انجام شده، موجب تشويق کارکنان و برکات براي دانشگاه خواهد بود.
اين فرصت مهمي بود براي دانشجويان اين دانشگاه که از نظرات ايشان مطلع شده و متعاقبا به عنوان جوانان و مسوول و آينده سازان مملکت نظرات خود را اعلام کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته