جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/11/06 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3240

 آخرين تصميم
  استقلال - پرسپوليس 25 بهمن ماه  

 پس از نشست مسئولان فدراسيون فوتبال با شوراي تامين، طرفين بر برگزاري ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس در روز 25 بهمن ماه به توافق رسيدند.
اين نشست کارشناسي با حضور مسئولان فدراسيون فوتبال ، شوراي تامين ، دستگاه ها و عوامل اجرايي مرتبط با اين مسابقه نظير سازمان ليگ، فدراسيون فوتبال، اتوبوسراني، اورژانس، ورزشگاه آزادي، آتش نشاني ، نيروي انتظامي و... برگزار شد و در نهايت مقرر شد ديدار اين دو تيم روز 25 بهمن ماه برگزار شود.
کلام الله خلخالي مديرکل امنيتي - انتظامي استانداري تهران در گفتگو با  مهر با تاييد اين خبرگفت: نشست کميسيون ورزش شوراي تامين استان تهران  با حضور مسئولان فدراسيون فوتبال و دستگاههاي اجرايي برگزار شد و در نهايت به اين نتيجه رسيديم که مشکلي از جهت برگزاري دربي در روز 25 بهمن ماه وجود ندارد.
وي در ادامه از برگزاري نشست ديگري با هدف هماهنگي هاي لازم براي برگزاري هرچه بهتر اين بازي خبر داد و تصريح کرد: در اين نشست عوامل اجرايي مرتبط با برگزاري ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس موارد مختلفي را بيان کردند و همه متفق القول بودند که برگزاري دربي در تاريخ اعلام شده قبلي مشکلي ندارد.
خلخالي ادامه داد: اميدواريم با همکاري نيروي انتظامي و پوشش خوب نهادهاي ذيربط در دهه پاياني بهمن ماه شاهد برگزاري مسابقه اي خوب بين پرسپوليس و استقلال باشيم.
وي در خاتمه گفت: سازمان ليگ فدراسيون فوتبال از ابتداي تاکيد داشت که مسابقه طبق تاريخ اعلام شده قبلي برگزار شود تا در برنامه مسابقات ليگ تغييري بوجود نيايد ما هم ضمن هماهنگي با عوامل برگزاري دربي در جهت خواسته اين سازمان عمل کرديم و زمان بازي را تغيير نداديم.
 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته